صبح دوش همچنان در دهلی نو موسمی شروع در چهار شنبه: آی

delhi weather update, IMD, monsoon in delhi, rainfall in delhi, monsoon in delhi, pre-monsoon rains, delhi weather updateاین آی پیش بینی کرده است 103 درصد (نرمال) بارش برای دهلی نو در این فصل باران های موسمی. (ANI عکس)

یکی دیگر از طلسم صبح زود باران ساخته شده از آب و هوا لذت بخش در سرمایه های ملی اما سنگین دوش چپ بسیاری از مناطق در شهر اب اشباع شده است. IMD گفت: باران برای رفتن به ادامه بیش از چند روز آینده با باران های موسمی می رود برای رسیدن به این شهر در روز چهارشنبه.

باران یک نتیجه از طریق در حال اجرا از جنوب پنجاب به شمال غربی خلیج بنگال در سراسر Haryana, جنوب, Uttar Pradesh, Jharkhand و شمال ساحلی Odisha.

اخبار مرتبط

این Safdarjung رصدخانه فراهم می کند که نماینده ارقام برای دهلی ثبت 43.8 میلی متر بارندگی طی 24 ساعت گذشته تا 8.30 هستم. ایستگاه آب و هوا در لدهی جاده سنجیده 44.4 mm آسمانی با توجه به آی.

بسیاری از مناطق در این شهرستان و کلید امتداد جاده سنگین گزارش شده غرقاب. Kuldeep Srivastava سر از منطقه ای پیش بینی مرکز هند هواشناسی اعلام و خاموش قبل از باران های موسمی در حال رفتن به ادامه در سرمایه های ملی در روز دوشنبه و سه شنبه. موسمی خواهد رسیدن به شهر شنبه پس از پوشش غربی, Uttar Pradesh.

با توجه به آب و هوا کارشناسان زودتر از معمول ورود موسمی در دهلی نو می توان به یک سیکلون گردش بیش از بنگال غربی و همسایگی که از سمت جنوب غربی, Uttar Pradesh در ژوئن 19 و 20.

“این کمک در بیشتر پیشرفت موسمی آن است که انتظار می رود برای پوشش غرب اوتار پرادش و برخی از قطعات از Uttarakhand در ماه ژوئن 22 و 23,” Srivastava گفت. پس از آن, آن را به یک شروع در دهلی نو هاریانا و پنجاب شروع یکشنبه, او گفت:.

این آی پیش بینی کرده است 103 درصد (نرمال) بارش برای دهلی نو در این فصل باران های موسمی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de