روزولت مجسمه برداشته شود از موزه تاریخ طبیعی

این تصمیم به پیشنهاد موزه و موافقت شهر نیویورک که دارای ساختمان و ملک آمد و پس از سالها اعتراض از فعالان و در زمانی که قتل جورج فلوید آغاز فوری در سراسر کشور گفتگو در مورد نژاد پرستی.

برای بسیاری از “سوارکاری” مجسمه در موزه مرکزی پارک ورودی غرب آمده بود به نماد دردناک میراث استعماری گسترش و تبعیض نژادی.

“در طول چند هفته گذشته ما موزه جامعه شده است عمیقا نقل مکان کرد همیشه در حال گسترش جنبش برای عدالت نژادی که پدید آمده پس از کشته شدن جورج فلوید” موزه جمهور الن V Futter گفت: در یک مصاحبه. “ما را تماشا کرده اند که توجه جهان است و این کشور به طور فزاینده ای تبدیل به مجسمه به عنوان قدرتمند و مضر نمادهای نژادپرستی نظاممند.

“سادگی” او افزود: “زمان آن رسیده است که به آن حرکت می کند.”

این موزه در زمان عمل در میان یک گرم بحث ملی بیش تناسب مجسمه ها و بناهای تاریخی که برای اولین بار متمرکز در مؤتلفه نمادها مانند Robert E. Lee و در حال حاضر نقل مکان کرد به گسترده تر arc از آمار و ارقام از کریستف کلمب به توماس جفرسون.

در بسیاری از این موارد خواستار حذف شد ساخته شده توسط معترضان که می گویند این تصاویر بیش از حد تهاجمی به موضع به عنوان آثار تاریخی به تاریخ آمریکا است. تصمیم گیری در مورد روزولت مجسمه های مختلف ساخته شده توسط یک موزه است که مانند دیگران قبلا دفاع و حفظ چنین پرتره به عنوان آثار خود را در زمان و که این اعتراض شاید می تواند در خدمت به آموزش. پس از آن بود seconded توسط شهر که تا به حال نهایی می گویند.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de