پوتین می گوید که او ممکن است به دنبال واژه دیگری اگر تغییر قانون اساسی تصویب

روسیه برگزار خواهد شد رای در سراسر کشور از 25 ژوئن تا ژوئیه 1 در تغییرات پیشنهادی در قانون اساسی از جمله اصلاح است که اجازه می دهد پوتین به دنبال دو بیشتر از شش سال است به عنوان رئیس جمهور فعلی خود را هنگامی که ماموریت به پایان می رسد در سال 2024.

مخالفان می گویند که اصلاحات طراحی شده برای اجازه می دهد پوتین برای حفظ قدرت تا 2036 و به مقدار یک قانون اساسی کودتا. کرملین می گوید آنها نیاز به تقویت نقش پارلمان و بهبود سیاست اجتماعی و مدیریت دولتی است.

“من حکومت نه از امکان اجرا برای دفتر اگر این (گزینه) می آید تا در قانون اساسی است. خواهیم دید که” پوتین بیان شد که در یک مصاحبه با تلویزیون دولتی که نشان داده شد در روسیه و شرق دور قبل از پخش در غرب روسیه است. “من تصمیم گرفته اند هر چیزی برای خودم است.”

تغییراتی که روس ها رای خواهد داد در حال حاضر توسط مجلس تصویب شده و دادگاه قانون اساسی را تنظیم مجدد پوتین به ریاست جمهوری شمارش به صفر است. او نمی خواهد بود قادر به دنبال یک دوره جدید تحت قانون اساسی فعلی محدودیت.

این تغییرات به طور گسترده ای انتظار می رود تایید شده در انتخابات.

پوتین که برای دو دهه است و در حال حاضر 67 پیشنهاد شکار برای یک نامزد برای موفقیت او می تواند تبدیل به یک حواس پرتی اگر او نمی کند و دوباره اجرا کنید.

“اگر این اتفاق نمی افتد و سپس در حدود دو سال – و من می دانم که این را از تجربه شخصی – ریتم طبیعی از کار در بسیاری از بخش های دولت را جایگزین جستجو برای جانشینان احتمالی,” اینترفاکس خبرگزاری اشاره كند.

“ما باید کار را نه به دنبال جانشین,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de