قیمت شکر در ماهاراشترا شرکت تا 100 تومان در هر quintal در گزارش MSP افزایش

Maharashtra cooperative mills have sought a grade-wise rise in MSP to counter the dominance of mills from Uttar Pradesh that have captured the entire market.ماهاراشترا تعاونی میلز به دنبال یک کلاس عاقلانه افزایش MSP برای مقابله با تسلط میلز از اوتار پرادش که اسیر کل بازار است.

قیمت شکر در ماهاراشترا را firmed حدود 100 تومان در هر quintal بیش از 10 روز گذشته در میان بازار گمانه زنی این مرکز اعلام کرد امکان افزایش حداقل حمایت قیمت (MSP). فعلی MSP شکر می ایستد در 3,100 تومان در هر quintal.

Mukesh Kuvediya, دبیر کل بمبئی شکر تجار انجمن (BSMA) گفت که قیمت firmed تا 100 تومان در هر quintal با توجه به پیش بینی در میان معامله گران در مورد افزایش ممکن است در MSP توسط Rs 1-2 در هر quintal.

اخبار مرتبط

“مواد غذایی وزیر Sudhanshu Pandey هفته گذشته اعلام کرد که دولت در نظر دارد یک پیشنهاد برای افزایش MSP شکر از 3,100 تومان در هر quintal به منظور کمک به millers روشن عادلانه و پاداشی قیمت (FRP) غرامت حدود 22,000 تومان کرور روپیه به کشاورزان,” او گفت:.

این Niti Aayog به تازگی پیشنهاد افزایش MSP به 3,300 تومان در هر quintal در حالی که صنعت بدن, هندی, کارخانه قند Association (ISMA) پیشنهاد کرده است که MSP مطرح شود به 3,500 تومان هر quintal به 3,600 تومان در هر quintal, او گفت:.

تقاضا برای افزایش MSP نیز برداشت تا با کمیسیون کشاورزی هزینه و قیمت گذاری (پروژه) توصیه 100 تومان در هر تن افزایش در زمین.

ماهاراشترا تعاونی میلز به دنبال یک کلاس عاقلانه افزایش MSP برای مقابله با تسلط میلز از اوتار پرادش که اسیر کل بازار است.

میلز به دنبال 3,450 تومان در هر quintal برای S کلاس 3,600 تومان در هر quintal برای M درجه و 3,750 تومان در هر quintal برای L درجه.

Ex-آسیاب قیمت در ماهاراشترا برای S-درجه در حال حاضر در Rs 3,160-3,210 هر quintal و 3,250 تومان-3,380 هر quintal برای M درجه در Kolhapur Kuvediya گفت.

با کاستن از مستند تقاضا از همه بخش های صنعت است به آرامی چیدن با رستوران شروع صفحه اصلی تحویل و کارگران مهاجر در حال بازگشت به کار او توضیح داد.

تقاضا از نوشیدنی و بستنی بخش است که هنوز هم انتخاب کنید تا با شروع باران های موسمی او اضافه شده است.

صنعت, اما, شروع فیلم در انتظار پیاده روی در MSP, او گفت:.

Kuvediya احساس کردند که از این بین المللی روحیۀ ضعیف است شکر millers ترجیح می دهند برای تمرکز بر روی بازار داخلی به جای صادرات شکر. دولت اختصاص داده است سهمیه 60 لاخ تن برای صادرات در سه ماه آینده.

میلز در حال حاضر تجلیل قرارداد که امضا کرده اند و قبل از آن, او گفت:.

همانطور که در گزارش بازار قرارداد به ارزش 51 لاخ تن امضا شده توسط millers که حدود 46 لاخ تن در حال حاضر حمل شده است ،

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de