چرا برخی از دانشگاههای دولتی شاهد هجوم

سه مرد همه باختری دانش آموزان شبانه روزی یک هواپیما خصوصی برای جذب سفر به McDowell County, از راه دور قلب آپالاچیا با گوردون Gee دانشگاه, رئیس جمهور. کار خود را برای متقاعد کردن برخی از دولت امیدوار کننده ترین دانش آموزان دبیرستان به ماندن در خانه برای کالج مانند آنها و نه وسوسه می شود زرق و برق و رمز و راز از نخبگان مدارس در دور متحده است.

“من به شوخی در مورد این واقعیت است که من می خواهم برای ساخت یک دیوار در اطراف غرب ویرجینیا و نگه داشتن همه بچه ها اینجا” Gee گفت: chuckling. “دولت نمی تواند شکوفا که نمی تواند نگه داشتن آن افراد جوان وجود دارد.”

دولت بودجه دانشگاه ها باید همیشه تلاش خود را به نگه دارید متحده درخشان دانش آموزان در خانه, دانستن است که بسیاری از کسانی که خود را ترک جوامع هرگز بازگشت. در حال حاضر به عنوان همه گیر کارائی اقتصاد و ناآرامی های مدنی نوردد کشور, دانشگاه شاهد تجدید موفقیت در تلاش خود را برای معکوس سال از فرار مغزها با دانشجویان در پاسخ به تمرکز بر روی اصول اولیه مانند خانواده و جامعه بیش از اعتبار.

نیوجرسی یک پرجمعیت دولت در یک منطقه با بسیاری از دانشگاه, گزینه های, شده است یک صادر کننده بزرگ از دانشجویان است. پس این بهار, 10, عمومی, کالج, و روسای دانشگاه ها خواب نیوجرسی محقق سپاه نسخه خود را از یک بیماری همه گیر سپاه صلح. هدف آنها این بود که برای متقاعد کردن نیوجرسی دانش آموزان مشغول به تحصیل در کشورهای دیگر به بازگشت با ارائه تسریع نرم افزار بررسی و فرصت های داوطلب.

در یکی از 10, Montclair State University, 16 دانش آموزان اعمال می شود به انتقال از خارج از دولت و نیمی را پذیرفته اند ارائه می دهد پذیرش با دیگران در آثار. به طور کلی در دولت میزان پذیرش در دولت تا حدود 2 درصد بیش از سال گذشته است.

“ما در لحظه ای که ما می توانیم توجه خانواده هایی که در طول تاریخ نادیده گرفته شده خود را در دولت فرصت ها و شاید شروع به تغییر طرز فکر” گفت: Joseph A. برنان معاون ارتباطات و بازاریابی است.

پس از همه گیر آغاز شد, دانشگاه کانزاس شده است بیشتر انتقال دانش آموزان از دیگر چهار سال و موسسات. “در بسیاری از موارد کسانی هستند که دانش آموزان از کانزاس که در دور رفت به موسسات که در آن زمان در حال بازگشت به کانزاس گفت:” Matt Melvin, معاون شهردار برای ثبت نام و مدیریت. “ما همیشه از دیدن برخی از این اما به نظر می رسد برجسته تر به دلیل همه گیر.”

به منظور تطبیق آن نقل و انتقالات “بودند که واقعا در حالت وحشت از آنجا که جهان خود را وارونه,” دانشگاه بی سر و صدا و غیررسمی آن سپرده گذاری و بورس تحصیلی مهلت بیشتر انعطاف پذیر ملوین گفت.

سمت تلنگر, گفت, این است که برخی از دانشگاه های خارج از کشور دانشجویان در حال بازگشت به خانه شان متحده است. اما در حالی که تعادل در شار او امیدوار است که در کانزاس را ببینید سود خالص به دلیل آن است که به عنوان یک مکان امن که در آن بروز عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس به طور نسبتا کم است.

بیشتر چه, او گفت: بسیاری از دانشگاه های خارج از کشور دانش آموزان زنده در عرض پنج تا هشت ساعت رانندگی است. “حتی اگر ما یک موج دوم خدا به ما کمک کند, بسیاری از دانش آموزان ما حتی اگر آنها از خارج از کشور می توانید به صفحه اصلی,” او گفت:.

دانشگاه های دولتی مانند کانزاس و غرب ویرجینیا به مدت طولانی تلاش برای رقابت با معتبر مدارس خصوصی که به شدت جذب دانش آموزان از مناطق روستایی متحده برای افزایش جغرافیایی و سیاسی و اجتماعی و اقتصادی تنوع.

در طول تاریخ دانشگاه هاروارد است کاهش حداقل استاندارد نمرات آزمون برای برخی از دانش آموزان استخدام از آنچه در آن خواستار “پراکنده کشور” — 20 عمدتا روستایی متحده مانند مونتانا و داکوتای جنوبی آلاباما و بله, West Virginia, که در آن دانش آموزان چند تمایل به درخواست نخبگان دانشگاه.

هی گفت: او می داند که برای دانش آموزان متمرکز متحرک, نام, WVU ممکن است اولین انتخاب است. اما در خود جذب سفر در سراسر دولت در هواپیمای خصوصی اجاره توسط دانشگاه — او تلاش می کند تا ضربه تمام 55 شهرستانهای پس از یک سال او به فریم آن را به عنوان حق انتخاب اگر دانش آموزان می خواهند برای خدمت به جوامع خود.

“من می خواهم همه شما را به ماندن و هرگز عبور از آن مرز و من می خواهند جوانان ما را به ماندن,” او گفت: شهردار یک کشیش و دیگر ارکان جامعه که جمع آوری شده برای دریافت به افتخار او در McDowell County در این سفر در ماه نوامبر. “ما همه در دانشگاه است.”

گاهی اوقات خود را در زمین موفق Gee گفت: همانطور که با مرد جوان که به نام او از Boston Logan International Airport چند سال پیش به می گویند که او احساس نمی مانند او داشت زمانی که او در بازدید از دانشگاه هاروارد.

اغلب آن را نمی کند.

اما هی به تکیه به معمول خود را توسعه در طول بیماری همه گیر. “من باید به نام هر valedictorian در دولت من تماس هر دانش آموز بدن جمهور در حال حاضر او گفت:” در ماه گذشته. “در یک دولت کوچک من می تواند انجام این کار است.”

هر هفته او را نیز خواستار شده است حدود 50 نفر از دانش آموزان که در پایین قرار داده و سپرده برای پاییز فقط برای دیدن اگر آنها هر گونه نگرانی در مورد حضور در.

همه گیر او می گوید: بازی های برگزار شده است به West Virginia نقاط قوت. “هیچ کس نمی تواند می گویند یک بیماری همه گیر سالم است,” او گفت:. “اما کوتاه مدت و بلند مدت روند برای جایی مثل West Virginia در حال رفتن برای اثبات بسیار مثبت است. ما یک گروه بزرگ علمی مرکز پزشکی درست در وسط محوطه دانشگاه. بنابراین ما می تواند مراقبت از این بچه ها.”

امیلی چارلز زندگی در هانتینگتون, غرب ویرجینیا, شهرستان صنعتی در رودخانه اوهایو. او فارغ التحصیل این بهار از منطقه ای دبیرستان جایی که به عنوان یک بازیکن فوتبال و مشتاق pre-med student او بود که با استقبال مدارس از کالیفرنیا به فلوریدا.

نوتردام در ایندیانا با ارسال دست نوشته, کارت او را گفتن چرا مدرسه را دوست داشت و او را در تماس با دانش آموزان است که می تواند به او بگویید که چه مکانی عالی آن بود. اما آن دسته از دانش آموزان به نظر می رسید خیلی متفاوت از خود را که آنها نمی تواند به او گفت: به او بگویید “آنچه در آن می خواهم برای من به طور خاص است.”

پپرداین در مالیبو کالیفرنیا فرستاده او یک یادداشت به نقل از یک خط در مورد وقف به ارزش های مسیحی از مقاله شخصی اما او نگران رفتن تمام راه را به سواحل غرب و پیدا کردن که خوابگاه بسته شد از آنجا که از virus.

به اقتصاد ناپایدار ساخته شده و پدر و مادر او هر دو پزشکان و احساس بیشتر در معرض خطر و احساس مالیده و بر روی او. سپس او برنده کامل شهریه تحصیلی به غرب ویرجینیا و هی شخصا به او تبریک می گویم. “من فکر می کردم که واقعا سرد بود,” او گفت:. “من فکر کردم من می خواهم نفرت ماندن اما در حال حاضر که من در واقع باید آن را در خانه.”

مهاجرت خانواده از دولت اتحاد چپ غرب ویرجینیا با کاهش تعداد دانش آموزان در مهد کودک از طریق 12 درجه است. دولت همچنین دارای یک سنت کار کلاس دانش آموزان فارغ التحصیل دبیرستان و رفتن مستقیم به مناسب و معقول پرداخت شغل در صنایع نفت و گاز و زغال سنگ و صنایع گفت: “جورج زیمرمن سر از پذیرش و استخدام در WVU. قانع کننده برخی از دانش آموزان که آموزش عالی است که ارزش آن شده است یک چالش بلند مدت.

“ما در حال تلاش برای تزریق یک کالج رفتن فرهنگ” زیمرمن گفت.

که بخشی از هی در زمانی که ماموریت خود را فرود هواپیما در ویرجینیای غربی در جنوب غربی بخشی از دولت در پاییز گذشته. هفت مسافر روشن به یک ون برای ساعت-به همراه رانندگی در پیچ در پیچ جاده های کوهستانی به ولش بخشداری.

کوه مناظر نفس گیر بود اما همراه دریافت شد اغلب مسدود شده در شیب hollers ساخت نقشه های گوگل بی فایده بنابراین با تجربه مشاور پیمایش از حافظه است. “این تهمت کشور و زغال سنگ کشور” Gee اظهار داشت: دنبال کردن در دامنه کوه که در آن خانه به نظر می رسید به چسبیدن توسط ناخن های خود را.

برایس Shumate دانش آموز که هرگز پرواز در هواپیما قبل از, یک پسر بومی; او 10 دقیقه به دور از ولش. او هیجان زده بود به ریاست معاون دبیرستان, جایی که او خواهر کوچکتر هنوز یک دانش آموز.

به غیر از پسر عموی خود که با حضور باختری برای حدود نیم ترم Shumate گفت: او ابتدا در خانواده خود را به رفتن به کالج. پدرش شروع به کار در معادن زغال سنگ در سن 19 مانند بسیاری از مردان در خانواده است. “من احترام زیادی برای این کار ندارد اما آنچه که من می خواستم به زندگی من. من نمی خواهم به از بین بردن بدن من برای زندگی.”

دیوید Laub, کتاب خوان شدم در مارتینزبرگ آسان درایو به واشنگتن و بین المللی تر از ولش. او مطرح شد به شاهدان یهوه مبلغ اما شورش کردند. او موفق به دریافت یک بورس تحصیلی کامل به غرب ویرجینیا. او تا به حال در نظر گرفته دوک, او گفت:, اما آن را بیش از حد گران است.

ترس است که افزایش هزینه های کالج را حفظ خواهد کرد دانشجویان از آموزش عالی افزایش یافته است با این بیماری همه گیر. بررسی های اخیر از دانشگاه و روسای دانشگاه ها توسط شورای آمریکایی در آموزش و پرورش, تجارت, گروه دریافتند که حفظ پاییز یا تابستان ثبت نام خود را بزرگترین نگرانی و به دنبال آن خود را در دراز مدت زنده ماندن مالی.

دولت برای ساکنان شهریه و هزینه های در WVU برای 2019-20 شد در مورد $9,000 یک سال به علاوه $10,000 در اتاق و هیئت مدیره. مقایسه دانشگاه ییل برآورد هزینه حضور در $78,725 برای 2020-21.

تفاوت قیمت یک قرعه کشی بزرگ برای ژولیت Wanosky که بزرگ شد در پارکرزبرگ غرب ویرجینیا “یک همه می داند همه نوع از شهر,” او گفت:, و valedictorian از کلاس او در این سال است. پدر او یک مهندس شیمی, مادرش یک جایگزین مدرسه ، او سفر کرد دانشگاه کارنگی ملون و دانشگاه هاروارد قبل از بالا برچسب قیمت می ترسم او به دور از حتی استفاده از.

او آرزوهای او اعمال می شود فقط برای دیدن اگر او می تواند در, نمی کند چرا که او رفته اند وجود دارد. “Coronavirus همه گیر است و قطعا به من اعتماد به نفس بیشتری در تصمیم من برای رفتن به WVU,” او گفت:.

این روند نشان داد تا در یک بررسی باختری صورت گرفت از دانشجویان ورودی است. این خواسته پدر و مادر خود: “تا COVID-19 بحران منجر شما به این باور مهم است که خود را دانشجو انتخاب یک مدرسه است که نزدیک به خانه؟” این نشان داد که 39 درصد از کسانی که از غرب ویرجینیا گفت: بله در مقایسه با تنها 17 درصد از والدین از اطراف متحده Ohio, مریلند, پنسیلوانیا و نیوجرسی.

برخی از خانواده ها نمی خواهند فرزندان خود را ترک دولت و یا رفتن به مدارس با لیبرال شهرت زیرا آنها نگران آن خواهد آنها را تغییر دهید.

گرجستان بیتی گفت او داد تا به یک نقطه در دانشگاه نیویورک به نفع غرب ویرجینیا که در آن او در حال حاضر عضو ارشد عمدتا به دلیل تفاوت قیمت. در حال حاضر او مصمم به گسترش او فرصت خروج از کشور برای تحصیلات تکمیلی.

اما او butted سر با پدر بزرگ او یک افسر پلیس بازنشسته که معتقد است که دانشگاه radicalise دانش آموزان و که رفتن خارج از کشور آن را بدتر خواهد کرد به خصوص در این تظاهرات عصر.

“وجود دارد همیشه یک بی اعتمادی در خانواده آموزش عالی” او گفت:. “من مرتب کردن بر اساس از گوسفند سیاه و سفید.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de