زوم و روشن شدن موضع در ارتباط با چین می گوید: دولت هند هرگز آن را به نام نا

zoomزوم گفت که دولت هند به نام هرگز پلت فرم نا امن. (منبع عکس: رویترز)

زوم منتشر شد یک زن و شوهر از اظهارات روز دوشنبه در پاسخ به ادامه چیت-پچ پچ اتهام ارتباط با ما-دفتر مرکزی شرکت با چین است. این می آید تنها چند روز پس از زوم اذعان کرد که آن را به حال شده است به تأثیر حساب های کاربری در خارج از سرزمین اصلی چین (که بدان معنی است که تقریبا هر کسی) به دستور دولت چین تا همین اواخر. آن را انجام نمی دهد که دیگر آن نیز گفت: به تازگی. و زوم خواستار شد تا همین اواخر که “به اشتباه” روت از طریق چین — برای غیر کاربران چین.

“شده اند وجود دارد چند رسانه ای گزارش یادآوری میکند که زوم تصویری پلت فرم های ارتباطی (زوم) است یک برنامه است. این نادرست است. زوم این است که ما یک شرکت تاسیس شده و مقر آن در سان خوزه کالیفرنیا و علنا در نزدک معامله شده. در حالی که ما باید شرکت های تابعه در چین و در بسیاری دیگر از نقاط جهان مانند بسیاری از ما هم جهانی ما عملیات و کسب و کار در حال کنترل شده توسط یک تیم رهبری در آمریکا” زوم سخنگو گفت: در یک ایمیل به بیانیه.

اخبار مرتبط

زوم داده است این بیانیه “به طور خاص” در پاسخ به گزارش هایی که از ابر مبتنی بر ویدئو کنفرانس پلت فرم است قرمز-پرچم توسط سازمان های اطلاعاتی در هند همراه با بیش از 50 نرم افزار با لینک کلیک کنید برای چین است. دولت به عنوان ما صحبت می کنند گفته می شود بررسی خطرات با استفاده از این برنامه در هر برنامه بر اساس و در حالی که آن را نه ممنوع هر یک از آنها و در عین حال این احتمال را نمی توان رد کرد به طور کامل. چیزهایی که به دنبال تیره تر برای زوم به ویژه از آن شده است در دولت رادار برای مدتی در حال حاضر.

وزارت امور قرار داده بود و از یک مشاوره دقیق برای زوم کاربران در هند در ماه آوریل برای حفاظت از خود جلسات مجازی از چشم کنجکاو deeming ویدئو کنفرانس پلت فرم امن و یا نا امن. دولت مشورتی آمده بود تنها چند روز پس از این کشور گره سایبری آژانس امنیت CERT-در حال مطرح هشدار در مورد چگونه زوم بود در معرض ابتلا به حملات سایبری.

زوم در دوشنبه همچنین گفت که دولت هند به نام هرگز پلت فرم نا امن. “گزارش نمایندگی که یک مشورتی منتشر شده توسط اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) این ادعا که زوم پلت فرم نا امن است که بر اساس مشاوره قبل توسط هند Computer Emergency Response Team (CERT-در). اما این نادرست است” سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که “مشاوره و یادداشت ها در درجه اول طراحی شده برای ایمنی عمومی و آگاهی در نظر گرفته شده برای افزایش سایبر شیوه های بهداشت و تشویق استفاده ایمن از سیستم عامل های دیجیتال.”

زوم گفت که CERT-در منتشر کرده است چند جمله مشاوره های خاص برای پلت فرم خود را پس از 2019 “یک عمل (که شده است) و پس از آن برای تمام شرکت های فن آوری.”

اما از همه مهمتر “تا به امروز وجود نداشته است تنها یک نسخه از CERT-در آن شناسایی کرده است زوم پلت فرم به عنوان نا امن. این اشتباه نمایندگی CERT-در زوم های مرتبط منتشر شده است مطلع به CyCord بخش MHA” سخنگوی گفت.

این است که در تناقض با آنچه MHA تا به حال مشاهده شده در آن مشورتی با دولت روشن در مورد این واقعیت است که “زوم است که یک پلت فرم امن.” زوم آخرین پاسخ است بنابراین هر دو پررنگ و سوال برانگیز در همان زمان در زمانی که دولت هند واقعا تحت تاثیر قرار با امنیت و حفظ حریم خصوصی را می طلبد.

دولت هند نشده ممنوع زوم در کشور هنوز مقامات دولتی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ممکن است استفاده از آن برای اهداف کار منع شده اند از تماس تصویری/کنفرانس از طریق زوم تا حد زیادی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de