استرالیا کاپیتان پین ترس بوکس روز آزمون برابر هند می تواند منتقل شده از MCG

ملبورن ژوئن 23

استرالیا تست کاپیتان تیم پین ترس بوکس روز آزمون برابر هند می تواند نقل مکان کرد و از یاد زمین ملبورن کریکت در پی افزایش موارد coronavirus در ویکتوریا. با این مورد بار افزایش در ویکتوریا کریکت استرالیا (CA) است که باز به ایده تغییر بوکس روز آزمون به پرت که در آن وضعیت تحت کنترل است.

“قطعا از یک بازیکن, نقطه نظر, ما می خواهم به بازی در مقابل جمعیت بزرگ در بهترین سالن و یک روز بزرگ مانند بوکس بعد چیزی است که هر کس به نظر می رسد به جلو به و بخش بزرگی از آن در حال پخش است در MCG” حافظ-رودخانه گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده در CA سایت.

“انگشتان عبور همه چیز به خوبی به اندازه کافی است که ما می تواند انجام دهد اما همانطور که گفتم ما در حال خراب برای انتخاب در اینجا در استرالیا با برخی از کلاس جهانی استادیوم. اگر چیزی تا به حال به تغییر و سپس دوباره ما باید مقدار زیادی از گزینه.”

اگر بازی منتقل شده است به پرت, CA برنامه های آن را نگه دارید در Optus استادیوم که می توانید بنشینید 60,000 هواداران است و به عنوان بهترین محل در استرالیا خارج MCG.

همچنین گزارشهایی وجود داشت که این مسابقه برگزار می شود در خالی میکروگرم بسته به وضعیت که در آن زمان.

درد ناک اما گفت که او امیدوار است سومین آزمون از چهار سری بازی باقی خواهد ماند و در آن معنوی خانه میکروگرم.

“با توجه به شرایط فعلی من به جرات می گویند همه چیز خوب است و واقعا بر روی میز است. ما امیدواریم که در همه جا ما بازی فصل تابستان می آیند, ما قادر خواهد بود به جمعیت,” او گفت:.

“چگونه آنها ما نمی دانیم و بدیهی است. اما آن را دشوار است برای هر کسی که برای پاسخ به دلیل وجود بسیار تغییر هفته به هفته و روز به روز. به آن سه چهار ماه ما فقط نمی دانم آنچه در آن است که به مانند.”

چهار-تست سری بین هند و استرالیا برنامه ریزی شده است برای شروع در بریزبن در تاریخ 3 دسامبر. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de