چین گزارش 29 جدید تایید COVID-19 موارد

coronavirus in china, covid 19 cases in china, covid 19 deaths in china, beijing, latest news on coronavirus outbreakهمانطور که از شنبه حدود 2.3 میلیون نفر در پایتخت تا به حال تست شده برای رمان coronavirus پکن کمیسیون بهداشت گفت. (رویترز عکس)

چین و سلامت سازمان در روز سه شنبه گزارش 29 تازگی تایید COVID-19 نفر از جمله 13 در پایتخت پکن که در آن 249 ویروس در افراد مبتلا هستند تحت درمان است. با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت و 29 نفر از جمله هفت بدون علامت موارد گزارش شده در کشور در روز دوشنبه.

همانطور که از دوشنبه, 99 موارد بدون علامت بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی را گفت. پکن انبوه تست ها میلیون نفر از ساکنان این است که پس از یک کلاستر جدید از موارد ظهور در اواخر ماه مه.

اخبار مرتبط

پکن گزارش داد 13 تازگی تایید داخل کشور منتقل COVID-19 مورد مشکوک به عفونت و یکی بدون علامت در دوشنبه شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

از 11 ژوئن تا 22 پکن گزارش 249 تایید داخل کشور منتقل موارد همه آنها دریافت درمان در بیمارستان آن را گفت. بیست و دو بدون علامت موارد هنوز تحت آزمایشات پزشکی را گفت.

زو Hejian سخنگوی شهرداری از دولت گفت: رسانه ها در روز دوشنبه که پکن به طور موثر نگه داشته شیوع کروناویروس از گسترش و جدید محلی موارد کاهش به عنوان پایتخت با استفاده از چند اقدامات برای کاهش عفونت.

“پکن شامل گسترش COVID-19 موارد” زو گفت که این بیماری همه گیر ممکن است نشانه هایی از مصاحبه ، اما اقدامات سختگیرانه در محل باقی می ماند به دلیل پایان دادن به شیوع این بیماری باقی می ماند یک کار پیچیده است.
در گام بعدی پکن ادامه خواهد داد برای اجرای دقیق کنترل و پیشگیری از شبکه ایجاد شده در زمینه های کلیدی مانند رستوران ها و بیمارستان ها و مدارس. این شهر همچنین تقویت ایمنی مواد غذایی کنترل و افزایش آن نوکلئیک اسید تست توانایی او گفت:.

وو هائو یک کنترل بیماری متخصص از ملی کمیسیون بهداشت گفت: پکن انتظار می رود که برای دیدن یک قطره بزرگ در موارد جدید تا پایان این هفته است. “اگر شما کنترل منبع و قطع زنجیره انتقال این تعداد را به یک صخره مانند قطره,” او در مصاحبه با تلویزیون مرکزی چین روز یکشنبه. “پکن نمی انتخاب می کنید برای انجام یک سیل از نوع’ مستند مانند ووهان در اوایل سال جاری هنگامی که ما می دانستم که کمی در مورد ویروس.”

پکن گرفته شده است “هدفمند مستند مراحل این زمان آن را تعیین کرده است به عنوان مثال برای مکان های دیگر برای normalised ویروس پیشگیری”. تا کنون پکن تعیین شده چهار جوامع به عنوان در معرض خطر و 39 به عنوان متوسط خطر برای بیماری کنترل. این نشان دهنده هدفمند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله قفل کردن جوامع در معرض خطر مناطق.

اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo معاون پکن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, re-تأکید بر اهمیت شستن دست و اجتماعی فاصله در روز دوشنبه در کنفرانس خبری.

همانطور که از شنبه حدود 2.3 میلیون نفر در پایتخت تا به حال تست شده برای رمان coronavirus پکن کمیسیون بهداشت گفت.

روز دوشنبه به طور کلی موارد تایید شده در چین رسیده بود 83,418 از جمله 359 بيمار هنوز تحت درمان با 13 در شرایط شدید.

در مجموع 78,425 مردم از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی و 4,634 مردم مرده بود از بیماری NHC گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de