بحران همراه لاک مربوط به سوء مدیریت دولت مودی: سونیا گاندی

ladakh standoff, ladakh newsسونیا گاندی انتقاد شدید از نخستوزیر دولت بیش از لاداخ بست. (فایل عکس)

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز سه شنبه گفت: بحران کنونی در مرز با چین است مربوط به سوء مدیریت بی جی پی به رهبری دولت و اشتباه سیاست های آن است.

بحران در مرز اگر نه پنجه بصورتی پایدار و محکم می تواند منجر به یک وضعیت جدی سابق نخست وزیر مانموهان سینگ گفت: در جلسه کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) در مورد وضعیت در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) — این 3,500 کیلومتر بالفعل مرز با چین است.

اخبار مرتبط

پرداختن به دیدار گاندی نیز آمار در دولت برای “بیرحمانه” افزایش قیمت بنزین و دیزل برای 17 روز متوالی حتی زمانی که قیمت های جهانی نفت خام شد.

“هندوستان شده است در آمار وحشتناک بحران اقتصادی همه گیر از نسبت بزرگ و در حال حاضر با یک بحران تمام عیار در مرز با چین است. مقدار هر یک بحران است مربوط به سوء مدیریت بی جی پی به رهبری NDA دولت و اشتباه سیاست های آن,” او گفت:.

او همچنین اشاره کرد که “سوء مدیریت” از COVID-19 pandemic ثبت خواهد شد به عنوان یکی از “ترین فاجعه شکست” از دولت نارندرا.

حمایت گاندی سخنان سینگ گفت: “این بیماری همه گیر است که پنجه با شجاعت و بزرگی و تلاش مورد نیاز برای مقابله با بحران. مثال دیگر این است که بحران در مرز که اگر نمی بود ٬ بصورتی پایدار و محکم می تواند منجر به یک وضعیت جدی.”

و اشاره کرد که این کشور در برابر یک بحران تمام عیار در لاک گاندی گفت: “آینده است که هنوز به شکل میگیرد اما ما امیدواریم که که مادر دیپلماسی و قاطع رهبری را اطلاع رسانی از اقدامات دولت در حفاظت از تمامیت ارضی.”

هندی و چینی ارتش شده اند در شش هفته بن بست در مناطق مختلف شرق لاداخ. روابط بین دو کشور تحت شدید فشار پس از چینی نظامی کشته و 20 هندی پرسنل ارتش و مجروح شدن حدود 76 در یک برخورد خشونت آمیز در Galwan دره در 15 ژوئن.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de