اقتصادی Face-off: متحده PSUs سرب چین ضربه به عقب

India received FDI inflows of $470 billion, but China’s share in this was just $2.4 billion.هند دریافت جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی از $470 میلیارد اما سهم چین در این بود که فقط 2.4 میلیارد دلار بود. (تصویر نماینده)

مصمم به علت قابل اندازه گیری های اقتصادی آسیب به چین و چند مرکزی و دولت و نهادهای دولتی باید تصمیم به لغو یا بزرگ قراردادهای اعطا شده به شرکت زیرساخت و یا خودداری از صدور سفارشات جدید به شرکت های تهاجمی کشور همسایه حتی اگر آنها پدید آمده است به عنوان موفق مناقصه در مزایده. چنین تصمیم گیری, البته, ضروری, تازه های مناقصه در بسیاری از موارد و احتمالا هزینه های اضافی به خریداران/پروژه.

همچنین حتی به عنوان مرکز هنوز مشخص هر “تحریم-چین” سیاست مانند حداقل سه دولت – Maharashtra, Uttar Pradesh و هاریانا – متعهد شده اند آنها را به مراقبت برای اطمینان حاصل شود که کسب و کار چینی واقعا یک پیشرفت در کشورهای خود را در آینده نزدیک.

اخبار مرتبط

اگر این کافی نیست به عنوان FE گزارش به تازگی در دهلی نو است سخت شدن سرکوب در عام و “غیر ضروری” واردات در سراسر چندین بخش یک حرکت که به احتمال زیاد ضربه صادرکنندگان چینی بیشتر است. این محدودیت می تواند در قالب هر دو تعرفه ای و غیر تعرفه ای اقدامات – دومی که بارها با استفاده از ابزار توسط چین خود را به نگه داشتن رقابتی واردات در خلیج.

به عنوان Covid-19 همه گیر به شدت ضربه نقدینگی موقعیت بسیاری از شرکت های داخلی آنها را طعمه آسان برای غنی سرمایه گذاران چینی, دولت به تازگی محکم آن سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) سیاست را برای جلوگیری از “فرصت طلب تصاحب/ادغام” توسط اشخاص در مرز کشورها است. هر گونه پیشنهاد سرمایه گذاری مستقیم خارجی توسط سرمایه گذاران از کشورهای همسایه از جمله چین (و نه فقط در پاکستان و بنگلادش که سرمایه گذاری مستقیم خارجی پیشنهاد دارد به هر حال تحت دولت مسیر) نیاز دارد در حال حاضر دولت و ترخیص کالا حتی اگر سرمایه گذاری خارجی برای این بخش قرار می گیرد زیر مسیر به صورت خودکار.

اما سوال این است که در بالا از تحلیلگران ذهن است که تا چه حد هند می تواند از تهدید اقتصادی به چین در کوتاه مدت و بدون آسیب رساندن به اقتصاد خود را.

به هر حال روند ابطال قرارداد کار برنده توسط شرکت های چینی است که تنها به دست آوردن سرعت. نزدیک در پاشنه از مرکز-اجرای اختصاصی در کریدور حمل و نقل شرکت arm از راه آهن فسخ چهار سال 471 تومان کرور روپیه علامت دهی-و-مخابرات قرارداد کار به یک شرکت چینی در هفته گذشته با استناد به این پروژه به طور کلی عدم پیشرفت و شرکت امتناع از ارائه ویژگی های اسناد هاریانا دولت قرار داده و دو مناقصات با ترکیب ارزش Rs 1,130 کرور برای نصب و راه اندازی دودکش گاز د-sulphurization (FGD) سیستم در دولت نیروگاه های حرارتی در حالت انتظار پس از شرکت های چینی به نقل از پایین ترین نرخ. علاوه بر این دولت نشان داد که چند قرارداد مربوط به شرکت های چینی ممکن است به مرور در چند روز آینده.

بیشتر این اتحادیه با وزارت مسکن و امور شهری که در ابتدا گفت: آن را نمی تواند انکار چین اشريشياکلی توليدکننده شيگاتوکسين قرارداد برای ساخت یک ADB-بودجه زیرزمینی کشش از دهلی نو-مرتا منطقه ای سیستم حمل و نقل سریع است که برای آن شرکت به عنوان بالاترین پیشنهاد – آن پیشنهاد Rs 1,126.9 کرور روپیه در مقابل داخلی عمده L&T Rs 1,170 کرور – بلعیده کلمات آن داد و این تماس به L&T.

با توجه به گزارش های پيشين دولت قرار داده بود سه تفاهم نامه به ارزش 5,000 تومان کرور روپیه با شرکت های چینی در انتظار تحت دولت ‘مغناطیسی ماهاراشترا 2.0’ ابتکار حتی قبل از اینکه چینی ها سربازان انداخته خشونت در Galwan دره. سه شرکت های چینی – Hengli مهندسی شاخص مدیران خرید الکترو Mobility Solutions JV با فوتون و دیوار بزرگ موتور – تا به حال امضا تفاهم نامه سرمایه گذاری در تلگن در منطقه پونا تحت مبارزات انتخاباتی.

این از هم جدا بمبئی شهری منطقه توسعه خودگردان (MMRDA) گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی که آن را لغو کرده است, روند مناقصه برای Rs 500 کرور روپیه طراحی – تولید-تامین-تست-و-راه اندازی قرارداد 10 مونوریل با چنگک جمع کردن در طول یعقوب دایره-Wadala-Chembur خط مونوریل چون هر دو مناقصه که آن را دریافت کرده بودند از تولید کنندگان چینی – چین راه آهن شرکت ساخت و رویای خود را. “در شرایط اقتصادی فعلی با توجه به Covid-19 و در خط های مختلف با سیاست های اعلام شده توسط دولت هند برای تشویق را در هند طرح آن شده است تصمیم گرفت به دنبال یک شریک فناوری برای توسعه و پشتیبانی طولانی مدت” ره Rajeev شهری کمیسر در بیانیه ای گفت:. این MMRDA شروع خواهد شد retendering روند بلافاصله او گفت:, و اضافه کرد که تجدید نظر در معیارهای واجد شرایط عبارتند از داشتن امکانات تولیدی تاسیس در هند برای 10 سال گذشته در پروژه های مشابه است.

با توجه به منابع اوتار پرادش انرژی بخش تصمیم گرفته است برای جلوگیری از خرید هر گونه محصولات چینی; آن را نمی خواهد نصب 8,000 متر هوشمند که در حال حاضر خریداری شده از PT Hexing یک شرکت چینی مستقر در خارج از کشور اندونزی است.

قدرت وزیر Shrikant شارما گفت: FE دولت خواهد اطمینان حاصل شود که حتی فروشندگان را عرضه و یا استفاده از کالا که در چین ساخته شده است. از این 40 لاخ متر هوشمند نصب شده تحت UDAY طرح برای discoms, 2 لاخ در حال حاضر نصب شده و یک محموله 8000 متر از PT Hexing وارد کرده است.

هاریانا تا به حال اختصاص داده شده در اطراف تومان 1,130 کرور برای دو سیستم FGD پروژه که منابع می گویند در حال حاضر خواهد شد مناقصه دوباره تحت داخلی رقابتی مناقصه حالت. تجهیزات بودند به نصب در دو 300 مگاوات واحد در Yamunanagar نیروگاه و دو 600 مگاوات واحد در راجیو گاندی حرارتی ایستگاه در حصار. دوباره مناقصه فرایند بیشتر خواهد شد تاخیر اجباری نصب و راه اندازی و انتشار و کاهش تجهیزات پس از گیاهان اولیه خود را از دست رفته مهلت دسامبر 2019.

چین و افزایش حضور در رشد سریع قرارداد کار فضا در هند است که در زیرساخت های ایجاد درایو و آن را هنوز هم حساب برای یک سوم از دهلی نو کالا, کسری تجاری, اما, چینی, سرمایه گذاری مستقیم خارجی به هند نبوده است قابل مقایسه است. بیش از 20 سال گذشته (FY01-FY20). هند دریافت جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی از $470 میلیارد اما سهم چین در این بود که فقط 2.4 میلیارد دلار بود.

شده است وجود دارد افزایش در داخلی احساسات در برابر پکن برای خشونت مرز ایستادگی کردن ناشی از تهاجمی همسایه منجر به ملتهب خواستار تحریم کالاهای چینی اما این آسان تر است از انجام گفت همانطور که در بسیاری از مناطق به عنوان مثال خورشیدی بخش برق و الکترونیک, ورودی, کسب و کار, هندی,’ تکیه بر متوسط سرمایه و کالا از کشور چین نمی تواند جایگزین یک شبه. در واقع Yamunanagar گیاه اولین پروژه در کشور که در آن تجهیزات عرضه شد توسط چین شانگهای Electric Corp. به راجیو گاندی گیاه تنها چند ماه پیش بود قرارداد چین در ثانیه به تمیز کردن آن electrostatic precipitator زمینه های زیر خود را کاهش انتشار ابتکار.

در سراسر کشور به عنوان مقدار به عنوان 9,570 مگاوات در حال حاضر تحت ساخت و ساز قدرت واحد — همه از بخش خصوصی — قرارداد با شرکت های چینی برای تامین دیگ های بخار توربین و ژنراتور. کل زیر ساخت ظرفیت در کشور است 15,861 مگاوات است که 12,245 مگاوات است که در بخش خصوصی است. در 10 سال گذشته ، 22,420 مگاوات فوق بحرانی نیروگاه راه اندازی شده است و از این 12,540 مگاوات ساخته شده در چین تجهیزات از جمله Adani را موندرا و Tirora واحد CLP هند ژججر گیاه تکیه ساسان و ودانتا را Talwandi Sabo پروژه. دیگر دولت-اجرای پروژه های قدرت که در آن چینی تجهیزات نصب شده اند در حال DVC را 600 مگاوات رقونتهپور گیاه در غرب بنگال, Tamil Nadu را 600 مگاوات متور پروژه و 600 مگاوات Kalisindh گیاه در راجستان.

Biswajit دهار استاد در مرکز مطالعات اقتصادی و برنامه ریزی از JNU گفت: FE به تازگی: “ما می دانیم که چین تا حضور در زنجیره تامین شامل هند و هر حرکت را مختل خواهد کرد که صدمه زدن به اقتصاد هند و مصرف کنندگان است. در بخش های مانند الکترونیک و مخابرات و دارویی وابستگی ما به چین قابل توجهی است. بنابراین ما باید سعی کنید و آماده شدن صنعت ما برای مسافت های طولانی با ایجاد یک جامد (ساخت و تولید) اکو سیستم و به تدریج کاهش وابستگی ما به واردات از چین است.”

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de