آی سوابق چرخه گردش بیش از Odisha! بررسی جزئیات

سیکلون اختلالات تشکیل شده بین 2.1 متر و 5.8 متر بالاتر از سطح دریا.

برخی از سیکلون گردش ثبت شده در سراسر کشور Odisha و آن محله است. یک توییت آنی با استناد به هند هواشناسی بخش (آی) گفت که این سیکلون اختلالات تشکیل شده بین 2.1 متر و 5.8 متر بالاتر از سطح دریا. آنی گفت که این گردش در حال حاضر چرخش به سمت southestwards با ارتفاع. آن را بیشتر گفت که تغار در ميانگين سطح دریا در حال اجرا است از شمال غربی راجستان به شمال غربی خلیج بنگال در سراسر شمال شرقی راجستان در شمال, Madhya Pradesh, بخش های شمالی, Chhattisgarh, جنوب, قطعات, Jharkhand و در بخش های شمالی Odisha و گسترش تا 1.5 متر بالاتر از سطح دريا.

این اطلاعات آمده است یک ماه پس از طوفان Amphan آمار سواحل شرقی هند wreaking ویران در ایالت اوریسا و بنگال غربی. با توجه به Mamata بانرجی, وزیر, West Bengal, دولت دچار عظیم خسارات و زیان های بزرگ هنگامی که طوفان برخورد کرده بود. او قبلا اعلام کرده است که به عنوان بسیاری از یک میلیون خانه ها آسیب دیده اند و بیش از 70 لاخ مردم آسیب دیده در مناطق بنگال. این طوفان همچنین آمار در زمانی که هند در حال حاضر مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

اخبار مرتبط

فقط چند روز پیش یکی دیگر از گردباد گرمسیری به نام Nisarga تا به حال ساخته شده, ریزش زمین در غرب کشور است. در ژوئن 3, طوفان, ضربه بین مورود و Revdanda در ماهاراشترا منطقه Raigad با بنیادی باد. در حالی که طوفان بسیار قوی بود آن را نمی تواند به اندازه ستمگري به عنوان آن را ناشی از طوفان Amphan ماه گذشته.

در همین حال در بیانیه منتشر شده در دوشنبه, آی گفته است که همگرایی قوی مرطوب southerlies/southwesterlies بادها از خلیج بنگال بیش شمال شرقی و همچنین مجاور شرق هند در کارت برای 5 روز آینده. علاوه بر این افزایش بارش بوده و پیش بینی شده بیش شمال شرقی متحده نیز می باشد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de