MP امتحانات دانشگاه لغو برای اول و دوم سال فارغ التحصیلی دانش آموزان اعلام سانتی متر Shivraj Chouhan

MP college exams cancelled, Madhya Pradesh government, madhya pradesh graduation exams, Shivraj Singh Chouhan, coronavirus pandemicبه طور جداگانه تصمیم گیری در مورد باز شدن مدارس خواهد بود گرفته شده در جولای 31, یک مقام دولتی گفت که یک جلسه برگزار شد و در شب توسط وزیر Shivraj سینگ Chouhan. (فایل عکس: IE)

این Madhya Pradesh دولت روز دوشنبه تصمیم گرفت برای ترویج اول و دوم دانش آموزان سال از فارغ التحصیلی دوره های آموزشی همراه با دانش آموزان در ترم دوم پس از فارغ التحصیلی بدون برگزاری امتحانات در نظر coronavirus وضعیت.

به طور جداگانه تصمیم گیری در مورد باز شدن مدارس خواهد بود گرفته شده در جولای 31, یک مقام دولتی گفت که یک جلسه برگزار شد و در شب توسط وزیر Shivraj سینگ Chouhan.

اخبار مرتبط

این تصمیم می تواند اجرا شود در بالاتر آموزش فنی و موسسات در دولت است.

“این تصمیم گرفته شد که دانش آموزان مقطع اول و دوم سال و کسانی که در ترم دوم دوره های تحصیلات تکمیلی خواهد بود بستری به کلاس بعدی یا ترم بر اساس علائم قبلی خود را سال یا ترم یا از طریق ارزیابی درونی بدون آزمون” این مقام گفت.

دولت نیز تصمیم به اعلام نتایج از دانش آموزان سال آخر فارغ التحصیلی و کسانی که در ترم چهارم از دوره های تحصیلات تکمیلی بر اساس بالاترین نمرات به دست آمده توسط آنها در طول سال های گذشته و یا ترم او گفت:.

دانش آموزان در سال آخر یا ترم که می خواهند به بهبود نمرات خود را با در نظر گرفتن امتحان باید این گزینه را به صورت آفلاین در تاریخ بعد. در مجموع وجود دارد 17.77 لاخ دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دوره های تحصیلات تکمیلی در گروه علمی در دولت است.

این مقام رسمی همچنین اطلاع داد که آزمون از کلاس 10 و 12 تکمیل شده است. نتایج کلاس 10 انتظار می رود که در هفته اول جولای و کسانی که از کلاس 12 در هفته سوم ماه جولای او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de