زن مسلمان مجبور شد برای حذف حجاب برای رزرو, عکس, پس از دستگیری گروه حمایت می گوید

زن Alaa Massri از ساحل میامی بود که در میان تظاهرکنندگان معترض بودند در این سایت از دو مجسمه کریستف کلمب و Juan Ponce de León در نزدیکی بیسید بازار در ژوئن 10, با توجه به میامی اداره پلیس.

چند تن از تظاهر کنندگان تخریب مجسمه ها با, در میان چیزهای دیگر, اسپری-رنگ آمیزی تصاویر از یک داس و چکش و, پلیس گفت:. بعد از آن چند مجادلات شکست به عنوان افسران تلاش برای دستگیری تظاهرکنندگان, پلیس گفت:.

در یک نقطه ماموران با تشکیل یک “زد و خورد خط” برای جلوگیری از تظاهرکنندگان از “مصرف بیش خیابان” به پلیس گفت. یک افسر دستور داد که چند نفر دیگر از خیابان “آمد” با Massri. او “شد و خشمگین” به عنوان یک افسر “بود که هدایت او را تا خیابان” ، آنها گفتند که افسر “برداشت” خود را پس از او “ادامه داد: برای باقی می ماند در جاده” و این که او پانچ افسر “در سمت راست ماشین آلات کشاورزی با مشت بسته.”

پس از به طور خلاصه مقاومت در برابر دستگیری Massri گرفته شده بود را بازداشت و به اتهام باتری در برابر یک افسر مقاومت در برابر یک افسر با خشونت به خود فرد و رفتار آشوبگرانه ،

Massri پردازش شد در میامی-Dade شهرستان اصلاحات و توانبخشی مرکز. به گفته حسن Shibly ارشد, مدیر اجرایی CAIR فلوریدا یک آزادی های مدنی و حمایت سازمان اصلاحات افسران در زمان خود حجاب.

“او اشتباه و unconstitutionally عکس بدون حجاب اسلامی, و آن را در دسترس ساخته شده به تعداد بی شماری از رسانه ها,” او گفت:.

همانطور که از دوشنبه شب بیش از 104,000 نفر با امضای یک دادخواست آنلاین افشاگری درمان Massri توسط شهرستان و اصلاحات بخش. افسران “آگاهانه در زمان دور او حقوق می شود و به تمرین اسلام و گسترش یک تصویر او هرگز تصور خواهد بود در جهان” طومار می گوید.

پیام های سمت چپ برای Massri و وکیل او نمی شد و بلافاصله بازگشت جمعه شب.

یک سخنگوی اصلاحات بخش را بلافاصله ارائه یک پاسخ اواخر دوشنبه شب. اما در بیانیه ایمیل به میامی هرالد بخش گفت که آن می تواند “جای زندانیان که پوشیدن پوشش سر به دلایل مذهبی” و اشاره کرد که در آن به بررسی این موضوع “برای اطمینان از انطباق با سیاست های ما.”

حجاب یک پوشش مذهبی پوشیده شده توسط زنان مسلمان در راه های مختلفی. رنگ و شکل در حال عمیقا تحت تاثیر قرار های مختلف فرهنگی روند به معنای نشان دادن سطح کرده است.

تظاهرات در 10 ژوئن بود که در میان اعتراضات در سراسر کشور شد که باعث مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته. معترضان خواستار نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت های پلیس است که هدف مردم از رنگ. این راهپیمایی نیز باعث تجدید تلاش برای خراب کردن مجسمه در فضاهای عمومی که افتخار مردم مربوط به برده داری و استعمار.

بسیاری از سازمان های اجرای قانون سیاست های در محل به جای افرادی که لباس مذهبی لباس Shibly گفت.

برخی از سازمان ها پرداخت کرده اند به حل و فصل دعاوی پس از متهم به ساخت تسهیلات مناسب برای افرادی که می پوشند مذهبی ،

در 2018, اداره پلیس نیویورک دستور داده شد به پرداخت $180,000 به سه زنانی که مجبور شدند خود را به حذف مانتو برای رزرو, عکس, اخبار روزانه گزارش شده در زمان. در سال 2019 یک سیاست جدید در مورد چگونه به درمان زن مسلمان زندانیان در مینه سوتا ساخته شد در پی شش رقم حل و فصل با یک زن وجود دارد که مجبور به حذف حجاب اسلامی پس از بازداشت بیش از یک نقض ترافیک استار تریبیون گزارش داد.

لیندا, adam gallagher, یک مسلمان فعال در نیویورک که دستگیر شده است و چندین بار برای نافرمانی مدنی گفت: آن را در خدمت اجرای قانون را به عکس رزرو از مردم بدون مذهبی لباس آنها به طور معمول می پوشند.

“من گواهینامه رانندگی, حجاب. پاسپورت من حجاب. من Costco کارت, حجاب,” او گفت:. “چرا شما می خواهید من در پایگاه داده خود را در راه است که شبیه خودم؟”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de