افراد مسن ممکن است از سمت چپ برخی از COVID-19 محاکمه

شاید آن را یک موفقیت آمیز واکسن و یا درمان موثر, یک کشف است که به ارمغان می آورد امید و امداد — به خصوص برای افراد مسن بیشتر در معرض این بیماری مشتاق به بازگشت به خود را prepandemic زندگی می کند.

تصور کنید که محققان غفلت به ثبت نام بسیاری از مردم در 70s خود و یا 80s در کارآزمایی های بالینی است که تاسیس اثربخشی این درمان است. به عنوان یک نتیجه که مشخص نیست چه مقدار از این درمان بهره مند شوند افراد مسن چه خطرات آن را ممکن است مطرح و یا اگر دوز که با این نسخهها کار برای افراد جوان که یکی از بهترین برای کسانی که مسن تر است.

می تواند که واقعا اتفاق می افتد ؟ قطعا وجود دارد یک سابقه طولانی از مردم محروم بودن از آزمایش های بالینی حتی زمانی که بیماری در سوال به طور نامتناسبی تحت تاثیر این گروه است. آنها کمتر شده است به عنوان مثال در مطالعات بیماری های قلبی و سرطان و دیابت و پوکی استخوان است.

“در حالت ایده آل, بیماران, ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی تصادفی منعکس جمعیتی از این بیماری گفت:” دکتر مارک اسلون یک haematologist منجر COVID-19 مطالعه مواد مخدر در بوستون مرکز پزشکی در یک ایمیل. “این است که به ندرت مورد است.”

در حال حاضر دکتر شارون K. Inouye یک متخصص امراض دوران پیری در دانشکده پزشکی هاروارد و عبری SeniorLife است صدایی زنگ. او اشاره می کند که در مسابقه برای پیدا کردن دارو و واکسن برای مبارزه با این بیماری همه گیر — که در آن 80 درصد از آمریکایی مرگ و میر رخ داده در مردم بیش از سن 65 — نسبت قابل توجهی از مطالعات ممکن است به استثنای افراد مسن به عمد یا سهوا.

“یک سال از زمانی که این محاکمه منتشر شده من نمی خواهم برای دیدن است که هیچ کس در آنها بیش از 75,” او گفت:. “اگر آنها به ایجاد یک دارو است که با این نسخهها کار واقعا خوب در سالم 50 – 60 ساله آنها قایق از دست رفته ام.”

او و تیم خود را مورد بررسی 241 مداخله COVID-19 مطالعات انجام شده در ایالات متحده و ذکر شده در clinicaltrials.gov یک سایت که توسط یک بخش از موسسه ملی بهداشت.

آنها دریافتند که 37 نفر از این آزمایشات تست مواد مخدر واکسن و دستگاه های — خاص تنظیم محدودیت سنی و نمی خواهد ثبت نام شرکت کنندگان مسن تر از 75, 80 یا 85. چند حتی حذف شدند کسانی که بیش از 65.

گروه دیگری از 27 محاکمات مجموعه هیچ حداکثر سن اما با استفاده از مطالعه طرح های است که می تواند با این وجود رد صلاحیت بسیاری از افراد مسن است.

برخی از حذف افراد با بیماری های شایع در میان مانند فشار خون بالا یا دیابت حتی اگر شرکت کنندگان در کنترل این بیماری از طریق دارو. “جانشین برای سن خروج” Inouye گفت.

در موارد دیگر گسترده معیارهای خروج به محقق مفرط نيست. Inouye با اشاره به یکی از دادگاه محرومیت افراد با “هر گونه معاينه يافته و/یا سابقه هر گونه بیماری همزمان داروها و یا اخیر واکسن های زنده است که در نظر این مطالعه محقق ممکن است رسوا نتایج حاصل از این مطالعه و یا در برخواهد داشت خطر اضافی به شرکت کنندگان است.”

که اجازه می دهد تا محققان به محروم کردن مردم به دلایل اعم از مشروع مسائل ایمنی به محققان خود را به راحتی. یک سناریو که نگران Inouye: “اگر شما یک فرد بزرگسال است که به نظر می رسد کم شنوا و آن را دو بار به عنوان طولانی به توضیح مطالعه و به دست آوردن رضایت محقق فقط نمی خواهد آن را انجام دهد.”

مطالعات دیگر با تکیه بر فن آوری های دیجیتال و ممکن است رد کردن افرادی که فاقد تلفن های هوشمند و یا توانایی استفاده از ایمیل.

به طور کلی زمانی که Inouye وارد شده نتایج اولیه که هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است, او در بر داشت که در حدود یک چهارم از مداخله دادگاه در ایالات متحده می تواند حذف و یا underrepresent افراد مسن است. “به آنها خواهد بود و این به شدت تحت تاثیر و آنها را شامل غیر اخلاقی است, گفت:” دکتر لوئیس Aronson, نویسنده کتاب پرفروش “Elderhood” و یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “به نظر می رسد دیوانه است.”

در پاسخ به نگرانی های مشابه این NIH سال گذشته آغاز شد نیاز به مطالعات این بودجه شامل “افراد در سراسر عمر” مگر در مواردی که محققان ارائه یک “توجیه قابل قبول” برای خروج. اگر آنها نمی, NIH نمی خواهد جایزه کمک های مالی.

“این بسیار قابل ترغیب منعکس کننده استانداردهای ملی” آرونسون گفت. اما اکثر آزمایش های بالینی بخش خصوصی تامین می شود و نیاز نیست دنبال NIH سیاست.

اگر چه Inouye به طور سیستماتیک مورد بررسی تنها در آمریکا محاکمه تیم او نیز متوجه محدودیت سنی در COVID-19 مطالعات در فرانسه, ایتالیا, چین, کلمبیا و دیگر کشورها برخی از مجموعه ای به عنوان کم سن 60.

آیا چنین محاکمه خواهد شد و در واقع حذف بسیاری از افراد مسن احتمالا نمی خواهد روشن برای برخی از زمان. چند محققان در مورد تعداد ثبت نام کنندگان بیش از 80 گفت: آنها فقط شروع استخدام و یا هنوز می تواند ارائه داده است.

برخی از محققان ممکن است امکانات رفاهی است. یک مطالعه در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو به عنوان مثال بررسی استفاده از آنتی بیوتیک آزیترومایسین درو Inouye زیرا شرکت کنندگان تا به حال به ارسال پرسشنامه آنلاین. اما کاترین اولدنبورگ این شرکت محقق اصلی توضیح داده شده در یک ایمیل که محققان نیز اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای تکمیل مصاحبه از طریق تلفن و یا یک پروکسی ارسال فرم های آنلاین.

هنوز هم در عجله برای یادگیری بیشتر در مورد کشنده coronavirus می تواند مشکل را تشدید کند چرا که از جمله افراد مسن می تواند تحقیقات آهسته تر پیچیده تر و گران تر است.

در آزمایش های بالینی “شما می خواهید برای کنترل به عنوان بسیاری از عوامل که ممکن است” آرونسون گفت. اکثر افراد مسن باید سایر بیماری ها و داروها چند اصطلاح متغيرهای مداخلهگر است که آن را دشوار است به تشخیص اثر دارو یا واکسن در حال مطالعه. افراد مسن نیز رنج می برند بیشتر عوارض جانبی. “تقریبا تمام مواد مخدر کمتر سمی که با توجه به جوان و سالم مردم” اسلون گفت: در یک ایمیل. با تمرکز بر روی آنها تولید کمتری از عوارض جانبی است که باید گزارش شود “و در نتیجه باعث بهبود شانس برای تایید FDA.”

معلولیت های جسمی که آن را سخت تر برای سالمندان برای رسیدن به سایت های مطالعه یا شنوایی و بینایی اختلالات نیاز به بزرگ چاپ فرم یا تقویت صدا می تواند به کاهش بیشتر مشارکت. محققان ممکن است نیاز به برداشتن گام اضافی از اخذ رضایت خانواده اگر بیمار ناتوان.

اما این نباید مانع محققان از ترکیب جمعیت در معرض بیشترین خطر از coronavirus. “در صورتی که در دنیای واقعی سناریو شما رو به مقابله با آن گفت:” سوزان Peschin رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی داد برای پیری پژوهش است.

اتحاد می خواهد FDA است که در حال حاضر آماده راهنمایی برای جمله افراد مسن در تحقیقات سرطان به صدور دستورالعمل پوشش تمام محصولات پزشکی برای شرایط که در درجه اول تحت تاثیر قرار سالمندان.

FDA صادر کرده است این نوع از هدایت به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1993 و آن را منتشر دستورالعمل های اضافی در سال 2012 و دوباره در سال گذشته گفت: دکتر Harpreet سینگ مدیر بخش در آژانس انکولوژی مرکز تعالی — اگر چه جايز است و نه از نظر قانونی الزام آور و یا اجرا.

سینگ یک متخصص امراض دوران پیری و انکولوژیست اذعان کرد در مصاحبه ای که سازمان می تواند انجام دهد بیشتر به ترویج گنجاندن سالمندان است. و هنگامی که وجود دارد به دلیل مشکوک که محاکمه مشرف هستند و آنها را باید به نام و مورد بررسی قرار گرفت.”

که چه Inouye متعهد شده است اگر چه او نگران است که او ممکن است بیش از حد دیر است. COVID-19 مطالعات در حال حاضر در جریان هنوز هم می تواند وصله پینه کردن معیارهای خود را شامل کنندگان مسن تر وجود دارد قابل اعتماد استراتژی برای رسیدن به آن — اما محققان در حال کار در سرعت تحت فشار برای تولید نتایج.

برای محققان حرفه ای و مالی مخاطرات بالا هستند. اما آنها حتی بالاتر برای آمریکایی ها.

“این مردم بسیار بد از COVID و مرگ ناشی از آن” Inouye گفت. “اگر مردم واقعا متعهد به ورود اجازه دهید آنچه ما باید انجام دهیم.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de