رویدادهای مذهبی کمک به گسترش coronavirus می گوید که

ژنو, ژوئن 23

بسیاری از کشورها که موفق شده اند در مقابله با کروناویروس شاهد افزایش موارد با توجه به مذهبی یا اوقات فراغت تجمعات و یا در بسته چهارم مانند کاباره ها و خوابگاه پس از آرامش بخش محدودیت هایی که مقامات روز دوشنبه گفت:.

کره جنوبی گفت: برای اولین بار در روز دوشنبه آن را در میان یک “موج دوم” از عفونت در اطراف سئول رانده شده توسط کوچک اما مداوم شیوع بیماری های ناشی از تعطیلات در ماه مه.

“وجود دارد بسیاری از کشورها در حال حاضر که تا به حال موفقیت در سرکوب و انتقال آوردن انسان به انسان انتقال به یک سطح پایین که در حال شروع به دیدن افزایش موارد” که اپیدمیولوژی و ویژگی های رهبری در همه گیر ماریا ون Kerkhove گفت: نامگذاری کره جنوبی به عنوان یکی از آنها است.

او را متوقف کوتاه از توصیف آن به عنوان “موج دوم”.

“هر فرصت که ویروس را نگه دارید آن را,” او گفت: اصرار کشورهای “قرار داده و همه چیز آنها می توانند” به جداسازی این گونه موارد برای جلوگیری از تمدید جامعه انتقال است.

که بالا اضطراری متخصص مایک رایان گفت که به نظر میرسد جدید خوشه در کره جنوبی مربوط به باشگاه پناهگاه و پارک های تفریحی اما گفت که به طور کلی مورد تعداد “بسیار پایدار و یا در واقع رها کردن” و ستایش سئول رویکرد است.

“درک من این است که اکثریت قریب به اتفاق موارد در حال شناسایی هستند مرتبط موجود و به رسمیت شناخته شده و خوشه و مانند کره جنوبی مقامات هنوز باید بزرگ دید که در آن ویروس است و پویایی است که در آن زنجیره های انتقال,” او گفت:. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de