دادگاه عالی حاضر به کنار کلکته HC برابر Bank of Baroda

For the security deposit, an unconditional bank guarantee was furnished by BoB on behalf of Simplex for about Rs 6.97 crore. برای سپرده های بی قید و شرط تضمین بانکی شد مبله توسط باب از طرف سیمپلکس حدود Rs 6.97 کرور.

در یک عقب نشینی به بخش عمومی بانک وام دهنده از Baroda (باب) دیوان عالی کشور به تایید کلکته دادگاه عالی فوریه جهت است که خواسته RBI در نظر گرفتن لغو این بانک مجوز برای عدم افتخار سیمپلکس پروژه بی قید و شرط تضمین بانکی داده شده به شرکت نفت (IOCL).

یک نیمکت رهبری عدالت Hemant Gupta در حالی که رد باب تجدید نظر در سمت چپ آن باز برای تنظیم بانکی اقدام لازم طبق حقایق و شرایط مورد. “ما نمی پیدا کردن هر زمین به تداخل در برابر نظم impugned. ویژه ترک دادخواست بر این اساس رد کرد. اما آن را باید باز به RBI به چنین عملی به عنوان ممکن است لازم باشد در حقایق و شرایط مورد در تغییر جهت از دادگاه عالی….,” قضات گفت.

اخبار مرتبط

باب تا به حال در ماه فوریه منتقل apex دادگاه به چالش کشیدن HC را در یک مورد که در آن PSU قرض دهنده در حال حاضر به انتشار پرداخت بیش از Rs 6 کرور با توجه به بی قید و شرط تضمین بانکی صادر شده توسط شرکت زیرساخت به نفت شرکت بازاریابی.

در حالی که گرفتن توجه داشته باشید از باب’ رفتار HC در فوریه 10 سفارش اعلام کرد که RBI “باید در نظر بگیرید که چه گام های مناسب ممکن است در برابر این باب از جمله لغو آن مجوز یا قدرت برای انجام کسب و کار بانکی در صورت لزوم” برای به تأخیر انداختن به افتخار یک بانک تضمین شده توسط یک شخص ثالث.

IOCL استدلال کرده بود که باب به جای آزاد پرداخت و پس از آن نیایش بی قید و شرط تضمین بانکی و مغلوب سیمپلکس در مورد آن. در حالی که سیمپلکس نزدیک دادگاه عالی دهلی به استناد بند داوری, دادگاه عالی دهلی بیش از حد مشاهده می شود که باب باید منتشر پرداخت یک بار IOCL استناد تضمین بانکی.

IOCL تا به حال وارد شده به یک توافق با سیمپلکس پروژه در سال 2017 برای انجام کار در بنگیگن تسهیلات IOCL در آسام. برای سپرده های بی قید و شرط تضمین بانکی شد مبله توسط باب از طرف سیمپلکس حدود Rs 6.97 کرور. زمانی که هیچ کار قریب الوقوع از Simplex IOCL ارسال چندین اعلامیه های قبل از استناد به این بانک را تضمین کند.

آخرین مالی دنا بانک و Vijaya بانک با هم ادغام شدند به باب ساخته شده است که ادغام نهاد سوم-بزرگترین وام دهنده در هند پس از بانک دولتی هند و HDFC Bank.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de