نبرد نشده است: افزایش عفونت دیده می شود در سراسر جهان

برلین, ژوئن 23

سازمان ملل در سراسر جهان و آمریکا خیلی تلاش کرد جمعه شامل افزایش coronavirus عفونت به عنوان مستندات کاسته.

آلمان سیلی محدودیت های جدید در یک منطقه که در آن صدها نفر آلوده شدند در یک کشتارگاه دام و یک بالا ما متخصص رهبری به کاپیتول هیل در یک مملو لحظه در ما نبرد در برابر ویروس.

سریع افزایش موارد در سراسر ایالات متحده در جنوب و غرب در حال افزایش ترس است که پیشرفت در برابر ویروس لغزش دور متحده بازگشایی و بسیاری از آمریکایی ها مقاومت در برابر پوشیدن ماسک به دلایل سیاسی و امتناع از محدود کردن تماس های اجتماعی-فاصله حباب.

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت و مرگ و میر تا کنون در رابطه با 2.3 میلیون نفر و بیش از 120 ، 000 تایید ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص بود و قبل از شهادت یک کمیته مجلس تنها چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک اوکلاهما تجمع که او تا به حال خواسته مقامات به سرعت پایین تست به دلیل بیش از حد بسیاری از موارد مثبت بودند تبدیل کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بعدها ادعا کرد که او شوخی کرده است.

در آلمان بیش از 1,550 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در Toennies کشتارگاه در ردا-Wiedenbrueck و هزاران نفر از کارگران و اعضای خانواده قرار داده شده است تحت قرنطینه به تلاش برای توقف شیوع.

روز سه شنبه در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت Gov آرمین Laschet گفت: مردم در Guetersloh و نقاط مجاور و شهرستان را در حال حاضر با همان محدودیت هایی که آلمان را دیدم در مارس و آوریل از جمله محدودیت هایی در گردهمایی های اجتماعی و نوار بسته شدن.

“هدف این است که برای آرام کردن اوضاع به گسترش آزمایش به ایجاد یا نه ویروس فراتر کارکنان Toennies,” Laschet گفت.

Laschet ابراز نا امیدی در شرکت حمل از شیوع گفته مقامات تا به حال به منظور Toennies به انتشار اسامی کارکنان آن است.

“آمادگی برای همکاری می شده اند بیشتر است,” او گفت:.

اتحادیه مقامات سرزنش فقیر شرایط کار و زندگی است که کارگران مهاجر با آن مواجه تحت آزادانه تنظیم sub-contractor.

در سراسر کانال انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون روز سه شنبه اعلام کرد عمده عقبگرد از مستند اقدامات است که به شما اجازه میلیون ها نفر در انگلستان به, بارها, سینما, کلیساها و سالن مو شروع ژوئیه 4.

حرکت آمدند و در میان فشار قوی از کسب و کار به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اگر چه ورزشگاه, استخر, چشمه های معدنی و تو سرو بسته باقی می ماند Johnson قانونگذاران گفت که “ما ملی خواب زمستانی” رو به اتمامه.

بارها و رستوران ها می خواستند دولت به قطع آن اجتماعی فاصله مورد نیاز در نیم تا 1 متر (3 فوت) بین مردم در داخل خانه و می گویند بسیاری از زنده نخواهد ماند و بدون تغییر است.

اما برخی از دانشمندان نگران این حرکت بیش از حد شتابزده به خصوص پس از اقدامات مانند یک آهنگ و ردیابی سیستم به مهر از هر گونه بیماری نیست و در عین حال در محل است.

“این است که بیش از حد نارس” گفت: David پادشاه سابق مشاور ارشد علمی به دولت است. “برای بیرون آمدن از (مستند) خیلی زود است که بسیار خطرناک است.” سازمان جهانی بهداشت می گوید این بیماری همه گیر است که هنوز هم در آن تعالی.

“این بیماری همه گیر در حال حاضر اوج و یا در حال حرکت به سمت قله در تعدادی از کشورهای بزرگ گفت:” دکتر مایکل رایان که در شرایط اضطراری رئیس.

هند ضبط شده است حدود 15000 عفونت های جدید در هر روز و برخی از کشورهای جمعه با توجه به وزش مستند اقدامات به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس در میان این کشور 1.3 میلیارد نفر است.

دولت تا به حال برداشته سراسر کشور مستند به راه اندازی مجدد اقتصاد بیمار و دادن امید به میلیون ها گرسنه بیکار کارگران در روز.

در پاکستان دولت مصمم است به شناور ضعیف اقتصاد با باز کردن این کشور حتی اگر به سر می برند بیمارستان در حال چرخش به دور بيمار. موارد جدید نیز رو به افزایش شدت در مکزیک و کلمبیا و اندونزی است. AP