مجسمه سرنگون شد. چه اتفاقی می افتد به آنها را در حال حاضر ؟

او خیلی آزمایشی در مورد ارائه می دهد. پس از معترضان ریخته رنگ در مجسمه لئوپولد دوم در شهر آنتورپ و سپس مجموعه آن را شعله ور دو هفته پیش دیگر لئوپولد مجسمه شده اند تخریب و بیش از 78,000 امضا اضافه شده اند به طومار برای حذف تمام آثار به شاه در بلژیک.

Gryseels تخمین می زند که وجود دارد در جایی بین 300 تا 400 مجسمه پلاک و خیابان ها به نام بعد از پادشاه و دیگر مشکل ساز استعمار آمار و ارقام. و او نگران است عطف خود موزه است که در تلاش است تا از طریق کار خود را استعماری انجمن در سال های اخیر به یک گورستان Leopolds.

“من می توانم شاید چند تا از این مجسمه ها را نوعی از هنر معاصر از آنها” او در مصاحبه ای گفت:. “اما من نمی خواهم به اثر مخالف داشته و این را به یک محل که در آن لئوپولد تحسین می آیند به دعا.”

پس از ژوئن 11, وقتی یک بنای تاریخی به قرن 17 تاجر برده ادوارد Colston سرنگون شد توسط معترضان و پرتاب شدن به بندر در بریستول, انگلستان ده ها مجسمه از چهره های تاریخی در ارتباط با استعمار و بردگی کشیده شده است و سر بریده سوخته و یا حذف شده از خود plinths — در انگلیس بلژیک نیوزیلند و ایالات متحده است.

مؤتلفه مجسمه که مدت طولانی است که یک منبع تنش در شهرهای آمریکا را نیز تحت تمدید حمله به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات جاروب کشور است.

به عنوان مجسمه های پاییز در سراسر جهان نمادین شورش علیه تاریخ برده داری و استعمار شهر و شهرستان رهبران موزه مقامات و مورخان در مواجهه با این سرنگون بناهای تاریخی هستند و درخواست در حال حاضر چه ؟

باید آنها را تمیز و نقل مکان کرد به ایمنی از یک موزه ؟ باید خود را زخم نگه داشته شود و یا تمیز کردن ؟ یا باید ما را به آثار جدید از آنها است ؟

پاسخ به این سوال خواهد شد که پیامدهای چگونه برای نسل های آینده به یاد داشته باشید هر دو تاریخچه مجسمه ها طراحی شده بودند به نمایندگی از این زمان حاضر است.

جولیان ماکسول Hayter استادیار در دانشگاه ریچموند در ویرجینیا (که در آن معترضان هزینههای یک بنای تاریخی از مؤتلفه Gen Robert E Lee) گفت: این بسیار مهم است که ما با استفاده از این زمان به بحث در مورد آنچه که این مجسمه ها را نمایندگی کند.

“این امر می تواند یک فرصت از دست رفته نیست به بحث در مورد آنچه که این مجسمه نشان داده و چگونه آنچه که آنها نشان دهنده طنین انداز عمیقا در حال حاضر” او در مصاحبه ای گفت:. “شما می توانید آن را در تمام انواع از راه. شما می توانید آنها را به جایی که آنها هستند و آن را با علامت; شما می توانید برخی از نوع هنری re-creation; شما می توانید هنرمندان دوباره رندر آنها. هدف نهایی خواهد بود برای گفتن یک داستان است که حرکت فراتر از lionisation از این ارقام است.”

هنرمند انگلیسی بتراشیم لاک چند دهه است خواستار استعماری دوران مجسمه برای تقویت شود در راه است که توجه را به خود مشکل ساز تاریخ. در سری “بومی و مستعمراتی” او پیشنهاد نقاشی مجسمه الیور کرامول و کاپیتان کوک در رنگ های روشن و در یکی دیگر از “میهن پرستان” او طراحی پر زرق و پیرایش برای شان بیش مجسمه Colston و کریستوفر کلمبوس. اما همه چیز او را “انجام” به مجسمه تا کنون بوده است fantasy: این تغییرات تنها وجود خود را در آثار هنری.

“من بوده ام از ذهن است که ما نیاز به نگه داشتن این چیزها اما ما نیاز به بحث در مورد آنها,” او در مصاحبه ای گفت:. “اگر شما و حذف آنها از بین رفته و هیچ چیز وجود دارد به بحث در مورد.” اما در حال حاضر که آنها بوده است تخریب و خلع او می خواهم برای دیدن آنها به نمایش در دو طرف خود را, او گفت: با تمام نشانه گذاری های جدید قابل مشاهده است.

“رنگ و نباید حذف شود به بالا بردن مجسمه به موزه اشیاء” او گفت:. “آنها باید تحت پوشش در رنگ با علائم سوختگی چرا که بخشی از تاریخ خود را در حال حاضر.”

لاک اضافه شده است که او نیز این ایده را دوست داشت از ذوب مجسمه های برنز و آنها را تبدیل به سکه های یادبود است که می تواند توزیع شده به ساکنان شهر یا شهرستان که در آن مجسمه یک بار ایستاده بود.

وجود سابقه برای این ایده گفت: Claudine ون Hensbergen استادیار در Northumbria دانشگاه در بریتانیا که مطالعات عمومی مجسمه. او گفت که پس از اوباش عصبانی در نیوکاسل انگلستان, انداخت, یک برنز, سوارکاری مجسمه شاه مخلوع جیمز دوم به رودخانه در 1688 آن برگرفته ذوب شده و تبدیل شده برای استفاده در شهر All Saints, Church.

“آن را پاره کردن آن انجمنهای کاتولیک و آن را توزیع مجدد به عنوان زنگ کلیسا برای یک کلیسای آنگلیکان,” او گفت:. “این واقعا یک عمل سیاسی. که حامل بزرگ معنایی نمادین است.”

بریستول شورای شهر است و در حال حاضر لایروبی مجسمه Colston از بندر و شهر, شهردار, ماروین ریس اعلام کرد که این امر می تواند در موزه قرار داده. اما آنچه باید در موزه ها را با مجسمه ها زمانی که آنها به آنها را?

“من فکر نمی کنم آن را به جای ما به عنوان موزه مقامات تصمیم بگیرند” گفت: تاکو Dibbits مدیر موزه امپراتوری در موزه ملی هلند در آمستردام. “این گریه از جوامع که شنیده نمی, و موزه نباید به مردم بگویند که چه کار می کنیم. ما باید گوش دهید.”

Dibbits گفت: یکی از راه های ممکن برای مقابله با یک مشکل, مجسمه خواهد بود برای درمان آن را مانند یک برنز مثل عزل رئیس جمهور سابق غنا قوام نکرومه در عنا. یک مجسمه از او سر بریده شد در طول یک سال 1966 کودتای نظامی و بعد از آن قرار می گیرد در کنار بدن خود را در یک ستون با یک پلاک شفاهی از آن هتک حرمت. او گفت: این مسیر به طور همزمان هر دو تاریخ نکرومه در عنا رژیم و انقلاب است که حذف او.

گزینه دیگری گفت: Valika Smeulders که منجر Rijksmuseum تاریخ بخش خواهد بود به جمع آوری چندین لغو مجسمه در یک محل مانند یک پارک به عنوان برخی از کشورها است که یک بار در اتحاد جماهیر شوروی انجام داده اند با آثار تاریخی استالین و لنین.

“شما می خواهم به آن را به عنوان آنها در اتحاد جماهیر شوروی و نه در مرکز شهر اما در جایی خارج,” او گفت:. “من فکر می کنم پس از آن به شما ارسال یک پیام این است که نه آنچه شما می خواهید در مرکز شهر بود اما از یک دوره از زمان و ما نگاه به آن در حال حاضر و دیوانگی از آن می شود واقعا روشن است.”

سقوط مجسمه معنی خالی plinths, Smeulders اضافه شده است. در حال حاضر ما نیز باید به فکر می کنم در مورد آنچه که باید بر روی آن.

سرو Lewisohn یک هنرمند و متصدی در سوتبنک مرکز در لندن و عضو سازمان موزه سم زدایی که در کمپین برای منافع مردم از رنگ در دنیای هنر گفت: این یک فرصت برای فکر کردن در مورد کسی که انتخاب می کند چه می شود valorised.

“ما خواهد شد از دیدن برخی از معاصر پاسخ برای مطمئن برای این حفره که ایجاد شده اند,” او گفت:. “وجود خواهد داشت هنر معاصر کمیسیون به جای این چیزها. آن را باید بسیار متفکر و فکر کردن فرآیند — و بیایید امیدوار باشیم که آنها بهتر از آنچه آنها را جایگزین.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de