انگلستان آسانسور بیشتر مستند محدودیت های اجباری 2-m-اجتماعی فاصله قانون نصف به 1 متر

در لندن ژوئن 23

نخست وزیر بوریس جانسون روز سه شنبه اعلام کرد 4 جولای به عنوان تاریخ برای بلند کردن قابل توجهی از مستند محدودیت های در کشور, با, سینما, موزه ها بارها و رستوران ها مجاز به باز کردن درهای خود را به عموم مردم یک بار دیگر.

سالن شده اند که بسته به مدت حداقل سه ماه پس از انگلستان رفت و به آن مقام COVID ناشی از مستند در مارس 23, مورد نیاز خواهد بود به اقدامات ایمنی مجموعه ای را تحت حکومت ارشاد در محل قادر به کار گیرند.

“ما ملی در خواب زمستانی آغاز شده است به پایان رسیده. شلوغی شروع به بازگشت. جدید اما خوشبینی محتاطانه قابل لمس است” جانسون گفت: در میان سلامتی در مجلس عوام.

“دولت منتشر خواهد شد COVID-secure دستورالعمل برای هر بخش است که بازگشایی به عنوان کسب و کار به عقب بر گردیم روی پای خود و مردم بازگشت به کار” او گفت:.

“اما این ویروس نرفته است… وجود خواهد داشت شعله ور شدن یو پی اس که محلی اقدامات مورد نیاز خواهد بود. ما را دریغ نکنید به درخواست ترمز و reimpose محدودیت حتی در سطح ملی گفت:” در این بیانیه است.

کابینه ملاقات در اوایل روز سه شنبه به طور رسمی با مهر لاستیکی مهر تصمیم به اجازه مکانهای عمومی از جمله تئاتر و کسب و کار مانند آرایشگاه بازگشایی و به طور موثر علامت پایان دادن به این مستند در چه برخی از نمایندگان مجلس را به عنوان دوبله جولای 4 “سه شنبه”.

انگلستان PM همچنین تایید کرد که این زمان اجباری 2 متری اجتماعی-فاصله حکومت خواهد بود نصف به 1 متر (3 فوت 3in) از 4 جولای با کاهش اقدامات است.

دولت آمده بود تحت فشار از بخش مهمان نوازی و برخی از نمایندگان مجلس از درون حاکم حزب محافظه کار به استراحت 2-m حکومت با بسیاری کرد و گفت این امر می تواند غیر ممکن است برای تجارت در جریان اقدامات است.

“مردم خواهد بود توصیه به نگه داشتن یک متر به علاوه در مکان های که در آن دو متر امکان پذیر نیست” جانسون گفت: “تکرار کرد که هدایت مانند اجتناب از چهره به چهره و صندلی با استفاده از محافظ صفحه نمایش و ارائه دست sanitiser صادر خواهد شد به تمام مکانهای عمومی.

ساخت یک مرجع خاص برای آرایشگری جانسون گفت که او همراه با سایر نقاط کشور شده اند در انتظار برای کوتاه کردن مو است که در حال حاضر ممکن است با استفاده از اقدامات ایمنی از جمله به عنوان چهره پشت بام ها.

با تاکید بر بدون تغییر ایمنی مشاوره نخست وزیر بریتانیا گفت: “تنها یک یقین کمتر ارتباطات اجتماعی شما را امن تر از شما خواهد بود”. دولت وظیفه است که به “هدایت مردم” در حالی که به رسمیت شناختن طبیعی “میل” برای بازگشت به حالت عادی.

“ما اصل این است که به اعتماد عمومی به استفاده از عقل سلیم خود به خاطر سپردن بیشتر ما بیشتر هوشیار ما نیاز به,” او گفت:.

از 4 جولای تا دو خانوار خواهد بود قادر به پاسخگویی در هر محیط – در داخل خانه یا خارج – اما چندین خانواده ها هنوز هم مورد نیاز را در داخل خانه برای جلوگیری از خطر ایجاد بیشتر “عاقل”.

مکان های عبادت را بازگشایی برای نماز و خدمات از جمله مراسم عروسی با حداکثر 30 نفر همه موضوع اجتماعی فاصله. دادگاه و دیگر خدمات عمومی به طور فزاینده رزومه چهره به چهره دادرسی از 4 جولای.

اما برخی از سالن از جمله کاباره ها داخل سالن, سالن های ورزشی و استخرهای شنا و چشمه های معدنی بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر, به عنوان خواهد بولینگ کوچه ها و پارک های آب. اما جانسون گفت که نیروهای وظیفه در حال تاسیس برای کمک به آنها را تبدیل به COVID-secure برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer گسترده با استقبال از بیانیه اما به دنبال جزئیات بیشتر در مورد “آزمون پیگیری و ردیابی” سیستم برای نظارت بر این ویروس مرگبار است.

“ما نمی خواهیم وضوح بیشتر اما ما خوش آمدید محوری این بیانیه” او گفت:.

این تفویض دولت اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی را به مجموعه ای از خود را مستند, کاهش, برنامه, هر چند دولت است فشار برای بریتانیا گسترده رویکرد است.

روز دوشنبه در انگلستان دیدم پایین ترین آن روزانه مرگ و میر از این ویروس کشنده در 15 مرگ و میر به آمار مجموع رقم 42,647 باعث انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد که این ویروس بود “در حال عقب نشینی” در کشور است.

وزیر همچنین گفت که از جولای 6, مردم در معرض خطر سلامت دسته شده بودند محافظ در پشت درهای بسته خواهد بود قادر به صرف زمان در خارج از منزل در یک گروه از بالا به شش نفر از جمله کسانی که در خارج از خانواده خود را در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

“در حال حاضر با نرخ ابتلا به عفونت در ادامه به سقوط در جوامع ما ما کارشناسان پزشکی توصیه کرده اند که ما در حال حاضر می تواند سهولت برخی از این اقدامات در حالی که مردم امن” گفت: Hancock.

از اوت 1, هدایت خواهد شد و سپس آرام به طوری بالینی بسیار آسیب پذیر مردم دیگر نمی خواهد توصیه به سپر اما حمایت باقی خواهد ماند در دسترس از خدمات بهداشت ملی (NHS) داوطلبان و شوراهای محلی. PTI