آمریکا و روسیه نگه جدید سلاحهای هستهای مذاکرات اما بدون چین

برلین, ژوئن 23

آمریکا و روسیه مذاکره کنندگان به این نتیجه دور از کنترل سلاحهای هستهای مذاکرات در وین با هدف تولید یک توافق جدید به جای شروع جدید پیمان که منقضی می شود در فوریه گذشته باقی مانده پیمان محدود زرادخانه جهان دو قدرت هسته ای.

ما مذاکره مارشال Billingslea به خبرنگاران گفت: روز شنبه که یک روز در سطح بالا “ماراتن بحث” به پایان رسید در اواخر دوشنبه شب شده بود و مولد به اندازه کافی برای نتیجه گیری, با ایجاد چندین ویژگی های گروه های کاری به حفر کردن عمیق تر به مسائل با ایده هموار کردن راه برای دور دوم مذاکرات در اواخر ژوئیه یا اوایل اوت.

“ما هر دو توافق کردند در خاتمه از ما که مذاکرات استراتژیک محیط زیست است تغییر قابل توجهی از این شروع جدید پیمان امضا شد,” او گفت.

“همه ما می تواند به یاد داشته باشید به 10 سال پیش است در واقع کاملا متفاوت خواهد شد.”

شروع جدید امضا شده در سال 2010 تحمیل محدودیت در تعداد و برد بلند کلاهک های هسته ای و پرتاب.

آن را آخرین سلاح هسته ای پیمان میان دو کشور پس از آمریکا در سال گذشته اوراق متوسط-محدوده پیمان نیروهای هسته ای با روسیه جنگ سرد دوران توافق است که هر دو طرف تا به حال بارها و بارها متهم دیگر از نقض.

این پیمان INF نیز مورد انتقاد قرار گرفت چرا که آن را پوشش نمی دهد چین و یا فن آوری موشکی که وجود نداشت یک نسل پیش.

شروع جدید می توان توسعه یافته توسط پنج سال با رضایت متقابل است.

سرگئی درگیر روسیه معاون وزیر امور خارجه که رهبری کشور در نشست سه جانبه در وین به خبرنگاران در مسکو که او تا به حال تصریح کرد: موقعیت است که آن را باید.

“ما ارائه نظر ما را حفظ خواهد کرد و انجام این کار” خود را درگیر گفت: آژانس اینترفاکس. “ما در حال اجرا خارج از زمان.”

وی افزود که ایجاد گروه های کاری شد “یک گام مهم رو به جلو” و گفت: مذاکرات انجام شده در یک فضای مثبت و منعکس شده و تمایل به حرکت رو به جلو است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام شروع جدید “فقط یک ” توافق بد” ساخته شده توسط دولت اوباما و معلوم نبود که آیا او موافق به فرمت.

Billingslea خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط هیئت آمریکایی که هر گونه توافق باید شامل همه سلاح های هسته ای و نه فقط سلاح های هسته ای استراتژیک و نیز چین به محدودیت.

همه گزینه ها به او گفته بودند “قطعا روی میز است.” “ما تصمیم گیری نهایی است که در دست رئيس جمهور آیا او تصمیم می گیرد به گسترش جدید شروع پیمان و یا اجازه آن را به اجرای آن است رفتن به بسیار رانده شده توسط حدی که ما را ساخته اند پیشرفت نه فقط با همکاران روسی اما ما با همتایان چینی خود,” او گفت:.

در بروکسل دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت که او ترجیح می دهند که چین به عنوان بخشی از هر گونه توافق آتی اما این در شرایطی است که گسترش شروع جدید است که کار درست را انجام دهید.

“ما باید تا پایان در یک وضعیت که در آن ما هیچ توافق,” او گفت:.

Billingslea گفت: چین در حال حاضر یک آمریکایی دعوت به بخشی از مذاکرات وین, اما گفت امیدوار است که جامعه بین المللی خواهد فشار پکن برای شرکت در آینده است.

“ایالات متحده است و نه درگیر در یک مسابقه تسلیحاتی,” Billingslea گفت.

“البته ما نخواهد گذاشت اما ما به دنبال جلوگیری از این, و این است که چرا سه راه کنترل سلاحهای هستهای ایران در نظر ما بهترین شانس اجتناب از فوق العاده بی ثباتی سه راه سلاح هسته ای مسابقه.”

خود را درگیر خود گفت که روسیه معتقد است که ایران باید در آینده سلاح هسته ای می پردازد اما افزود که تصمیم به پیوستن به تنها می تواند داوطلبانه باشد.

“ما به خوبی آگاه از موضع چین, ما احترام به آن و ما نمی دیدن هر نشانه ای است که چینی ها و موقعیت تغییر می تواند در جهت از ما خواسته در یک قابل پیش بینی چشم انداز گفت: با توجه به اینترفاکس.

Billingslea گفت: “آیا حکومت هر چیزی در داخل یا خارج” اما که ما فکر نمی کنم انگلیس یا فرانسه با اندازه کوچکتر زرادخانه هسته ای باید شامل خواهم گفت روسیه می خواستم.

“هر دو از لحاظ کیفی و کمی بریتانیا و فرانسه در یک وضعیت بسیار متفاوت آغوش مسابقه چینی,” او گفت:.

ما در تلاش برای آوردن چین در هیئت مدیره رو به بی دست و پا شروع به زمانی که Billingslea روز دوشنبه توییتی عکس میز مذاکره با چینی ها پرچم در مقابل کرسی خالی کرد و گفت “چین است-نشان می دهد.”

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian شدت انتقاد کرد روز شنبه گفت این نه جدی و نه حرفه ای برای ایالات متحده برای جلب توجه در این راه است.” “ما اصرار ما برای جلوگیری از این کار خسته کننده ترفند فعالانه در پاسخ به روسیه را گسترش جدید شروع و انجام بحث های جدی با طرف روسی در این” او گفت:.

Billingslea در دفاع از راه اندازی پرچم و گفت: “ما پیکربندی اتاق برای هر سه کشور” در انتظار چین ارسال یک هیئت و سپس حذف آنها را به راه اندازی اتاق برای مذاکرات دو جانبه. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de