تحریم چین تاثیر? واردکنندگان در لبه به عنوان منابع تحت اسکنر

Due to this there will be heavy congestion at ports which handle large volumes of goods imported from China.با توجه به این وجود دارد خواهد بود سنگین و ازدحام در بنادر است که مسئولیت رسیدگی به حجم زیادی از کالاهای وارداتی از چین است. (تصویر نماینده)

واردکنندگان باقی مانده بر روی لبه روز چهارشنبه در میان ترس و سردرگمی بیش از یک اتهام سرکوب توسط مقامات محموله از چین حتی به عنوان ارشد مقامات دولت مرکزی اصرار داشت چنین دستور صادر شده بود به هدف despatches از هند بزرگترین تامین کننده خارجی.

در میان تماس ها توسط افراد خصوصی و انجمن ها به تحریم کالاهای چینی در پی پکن حادثه ناگوار در Galwan دره حدس و گمان از سرکوب تشدید کرده است پس از روز سه شنبه هنگامی که برخی محموله از چین گفته می شود “برگزار شد” در بندر چنای.

اخبار مرتبط

یک مقام عالیرتبه دولت-اجرای شرکت است که ظرف حمل و نقل ایستگاه در چنای بمبئی و کلکته بنادر و گفت: “ظرف حمل و نقل انجمن چنای صادر کرده است دستورالعمل برای دست زدن به کالا نشات گرفته از چین است. ظروف به طور کلی بررسی می شود توسط افسران سفارشی در یک صورت تصادفی. اما زمانی که هر ظرف در حال بررسی است و سپس از آن است که یک وقت. با توجه به این وجود دارد خواهد بود سنگین و ازدحام در بنادر است که مسئولیت رسیدگی به حجم زیادی از کالاهای وارداتی از چین است.”

هنگامی که تماس با مقامات بخش تجارت و درآمد, روشن, رسمی دستور صادر شده بود به هر پورت با آداب و رسوم و یا توسط هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم (CBIC) برای محدود کردن هر کانتینر از چین است. “اگر در بعضی از موارد برخی از ظروف برگزار می شود تا پس از آن ممکن است بر اساس شرایط خاص هوش ورودی مورد مشکوک به مواد و غیره و در ارزیابی ریسک است که یک روال ورزش” یکی از آنها گفت.

به طور جداگانه راه آهن هند اعلام کرد که آن را نمی خواهد شناور جهانی مناقصه برای PPE کیت برای خرید به Rs 200 کرور. حرکت است و انتظار می رود آمار چین بیشتر به عنوان هند وارد 1.7 لاخ PPE کیت در مارس سال 2020 از کشور همسایه در بر داشت و بیش از نیمی از این محموله موفق به دیدار با این کیفیت و ایمنی هنجارهای گذاشته دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO).

یک بخش از واردکنندگان احساس مقامات هندی با استفاده از مشروط اداری اقدام به عقب نشینی واردات چینی بدون هیچ گونه صریح و رسمی تحریم. مرحله, آنها, احساس, است که با توسل به این دلیل که تعرفه دیوار می تواند جذب سازمان تجارت جهانی تنگی و موانع غیر تعرفه ای هستند که گفته می شود سخت گیرانه و خودسرانه است.

برخی از واردکنندگان که آهن صحبت کرد و گفت که آنها تا به حال تجربه نکرده غیر معمول تاخیر در ترخیص کالا از گمرک گمرک از واردات چین. یکی از آنها گفت: محموله وارد شده دو بار در هفته تا هر گونه تغییر در آداب و رسوم’ موضع شده اند آشکار به او.

سر از تجارت بدن گفت که او انتظار وضوح از گمرک در سطح محلی است. “امیدوارم شنبه همه ابهامات روشن خواهد شد,” او گفت:.

یکی دیگر از مقام دولتی گفت: وجود غیر رسمی راه دلسرد نوع خاصی از واردات — یا بر اساس طبقه بندی محصول و یا کشور مبدا و یا هر دو. بخش آداب و رسوم به راحتی می تواند تصمیم گیری به صورت دستی بررسی چنین محموله که گسترش ترخیص کالا از زمان و یا آن را می تواند بیرون بکشد برخی از مقامات از این وظیفه به بررسی کالا و در نتیجه طول زمانی ترخیص کالا از گمرک.

در واقع برخی از صادرکنندگان هند در گذشته شکایت کرده است که از جمله تاخیر در شیوه اغلب چین خود را برای تضعیف واردات کالاهای هند به ویژه هنگامی که روابط ترش گفت: یکی دیگر از منبع رسمی.

برخی از مدیران صنعت را برجسته کرده اند که هند را از وابستگی به چین برای تامین هر دو مواد خام و کالاهای تمام باقی مانده است بیش از حد بالا بود به پایان رسید به راحتی و به طور ناگهانی. چین باعث می شود تا حدود 45 درصد از هند الکترونیک واردات یک سوم از آن ماشین آلات و تقریبا دو پنجم شیمیایی آلی خرید. تا آنجا که 90 درصد از خاص تلفن همراه, قطعات 65-70 ٪ از مواد فعال دارویی (برای ساخت مواد مخدر به پایان رسید) و بیش از یک چهارم از آن قطعات خودرو و کود وارداتی از چین است.

چین به عنوان مثل باقی می ماند بزرگترین واردات مقصد هند و پکن کالاهای مازاد تجاری با دهلی نو شد تا آنجا که $47 میلیارد دلار در 11 ماه اول FY20. بین آوریل 2019 و فوریه در این سال هند-واردات از چین بود در عظیم $62.4 میلیارد دلار رسید در حالی که صادرات آن به همسایه لمس تنها $15.5 میلیارد دلار است. در FY19 هند کسری تجاری با چین در بیش از $53 میلیارد دلار است.

اما دهلی نو به تازگی نشان داد عزم خود را برای محدود کردن جریان از محصولات عام و جلوگیری از بی پروا از عناصر به طور غیر قانونی با استفاده از این کشور به توافقنامه تجارت آزاد (FTA) با هر شریک است. در حالی که حرکت خود را نمی خواهد کشور خاص بوده است و کشور چین بزرگترین تامین کننده محصولات عام.

همچنین آداب و رسوم مقامات بلند مشکوک است که چین ممکن است انحراف منابع خود به هند از طریق آسه آن سازمان ملل سوء استفاده از قوانین از مبدا. با توجه به آخرین مرز زد و خورد انحراف ممکن است افزایش آنها ترس است. بنابراین جریان از برخی اعضای آسه آن به خصوص سنگاپور و ویتنام ممکن است دقیق تر بررسی کن.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de