آداب و رسوم كردم! چک در واردات چین پرتاب صنعت داخلی به tizzy

Other engineering sectors like steel etc, source mainly machinery parts from China, where the frequency is maybe twice a year, so they are better placed.مهندسی دیگر بخش ها مانند جراحی و غیره منبع عمده قطعات و ماشین آلات از چین که در آن فراوانی است که شاید دو بار در سال به طوری که آنها بهتر قرار داده شده است. (تصویر نماینده)

این حرکت ناگهانی از مقامات گمرکی به انجام 100% چک از واردات محموله های آینده از چین در بنادر مدیرکل صنعت داخلی به tizzy در یک زمان هنگامی که آن را هنوز هم به دور از بهبودی کامل از تاثیر مستند. هر چند این حرکت توسط مقامات – طبعا بدون هیچ گونه دستورالعمل های نوشته شده از این بالاتر یو پی اس در دولت خواهد تاثیر منفی متعددی در بخش های صنعتی اما فوری خرج کردن است که احساس الکترونیک بازیکن.

چه spooked صنعت است که چنین بررسی های انجام شده در محموله حتی AEOs (مجاز اقتصادی اپراتورها) – کانال سبز واردکنندگان – که تحت شرایط عادی ترخیص کالا به طور خودکار و بدون هر گونه بررسی خود را بر اساس اندازه و سابقه گذشته.

اخبار مرتبط

اگر دولت را تکذیب کرد با توجه به داشتن هر گونه دستورالعمل ها را به مقامات گمرکی در بنادر بیانیه ای توسط چنای کارگزاران آداب و رسوم ارتباط گفت: “وجود آموزش از آداب و رسوم به همه متولیان حمل و نقل از جمله ترمینال بندر و فرودگاه و تمام آداب و رسوم حمل و نقل ایستگاه به برگزاری همه محموله که نشات گرفته از چین است. آن غالب در تمام مکان ها در سراسر هند است.”

الکترونیک بخش – تولید کنندگان گوشی های هوشمند, تبلت ها و لپ تاپ – منبع عمده ای از قطعات از چین و به طور کلی کار در شرایط بسیار نازک سهام به سختی از چند روز و از این رو هر گونه تاخیر در پاکسازی محموله می اندازد کل تولید برنامه از دنده.

فروشندگان و تولید کنندگان خودرو نیز منبع قطعات از چین اما خود را به سطح موجودی در حال از چند هفته بنابراین آنها نمی در هر صورت فوری بحران اما اگر تاخیر در اجرا به یک دوره طولانی تر از زمان آنها بیش از حد احساس خرج کردن.

مهندسی دیگر بخش ها مانند جراحی و غیره منبع عمده قطعات و ماشین آلات از چین که در آن فراوانی است که شاید دو بار در سال به طوری که آنها بهتر قرار داده شده است.

منابع صنعت گفت که آخرین حرکت از مقامات گمرکی اسپرز از مرز تنش بین هند و چین است.

اصرار وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و درآمد وزیر آجی بوشان Pandey به نگاه به این موضوع Pankaj Mohindroo رئیس ICEA (هند تلفن همراه و الکترونیک انجمن) نوشت: “این صنعت در حال حاضر در بسیار عمیق پریشانی از دست داشتن تولید بیش از 40,000 تومان کرور روپیه است و تنها بهبود پیدا کرد و به کمتر از 40 درصد از عادی. ما فقط شروع به لنگی بازگشت به حالت عادی پس از مجموعه ای عظیم از ضرر و زیان برای سه ماه – و در حال حاضر این است. هند در یک لحظه حساس با راه اندازی PLI و دو دیگر طرح های است که نیاز به سطح بالایی از انگیزه در مقر جهانی و شرکت های محلی است. آنها نیاز به حرکت می کند مقدار زیادی از کارخانه و ماشین آلات و قطعات زیر مجموعه و در برخی موارد محصولات به پایان رسید به هند است. صرف نظر از دلایل این حرکت به خصوص بدون هیچ گونه اطلاع قبلی می تواند معکوس شود.”

Mohindroo گفت: FE “اختلال آغاز شد و با فرودگاه چنای در شب دوشنبه و گسترش یافته است به چند بنادر و فرودگاه ها در سراسر کشور است. همانطور که شما آگاه هستند که این صنعت فقط در مورد لنگش بازگشت به حالت عادی پس از نزدیک به سه ماه هر دو با توجه به تولید و فروش اما به همان اندازه مهم صادرات از هند است. با وارد کردن اختلال در آداب و رسوم در سراسر کشور بود که هر دو اعلام نشده و مات وجود خواهد داشت و تاخیر بیشتر برای شرکت های هندی و خارجی برای تولید درآمد و بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. این نیز تاثیر مالیات – هر دو پایه گمرکی و GST.”

“این بسیار دشوار است برای اظهار نظر در این موضوع در این نقطه است. اما با توجه به صنعت در حال ظهور است از یک مستند و چیدمان خود را با هم زانو حرکت تند و سریع واکنش بهتر است اجتناب شود. ما باید به خوبی فکر کردن اقدامات که منجر به هر گونه اختلال عمده در زنجیره ارزش” وینی مهتا مدیر کل خودرو جزء تولید کنندگان هند (Acma) ،

با توجه به Mait مدیر عامل شرکت جورج پل “ما درک می کنیم که یک گام است که گرفته شده به انجام یک بازرسی کامل از ظروف برای حفاظت از هند ، اگر چنین اندازه گیری است که گرفته شده به عنوان صنعت ما نشان می دهد که واردکنندگان با AEO وضعیت نیز نام کانال سبز واردکنندگان حذف شود از آنها به عنوان اشخاص دارای اعتبار توسط دولت است. ما مایل به تاکید است که به عنوان شهروندان هند ما را به موضع گیری است که دولت ممکن است تشخیص مناسب را به”.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net