معبد هندو در اسلام آباد: سنگ تهداب برای اولین معبد هندو در پاکستان سرمایه گذاشته

Hindu Temple in Islamabad, Hindu Templefoundation stone, Paksitan capital, Korang river, hindu population in islamabadad, Islamabad Hindu Panchayatمراسم پیشگامانه برای معبد انجام شد پارلمانی وزیر حقوق بشر لعل Chand Malhi در روز سه شنبه. (رویترز عکس)

پاکستان آغاز شده است و روند ساخت و ساز از 10 تومان کرور روپیه معبد هندو — برای اولین بار در اسلام آباد. این معبد کریشنا خواهد آمد تا در یک 20,000 متر مربع طرح در پایتخت ثانیه-9 منطقه است. مراسم پیشگامانه برای معبد انجام شد پارلمانی وزیر حقوق بشر لعل Chand Malhi در روز سه شنبه.

پرداختن به جمع آوری Malhi گفت متعددی وجود دارد قبل از سال 1947 دوران معبد سازه در اسلام آباد و مناطق مجاور آن از جمله یکی در سیدپور ایجاد کرد و در نقطه تپه مشرف به Korang رودخانه در نزدیکی راول دریاچه. اما آنها رها شده است و استفاده نمی شود.

اخبار مرتبط

جمعیت هندو در اسلام آباد افزایش یافته است به طور قابل توجهی در دو دهه گذشته و از این رو این معبد لازم بود طلوع نیوز به نقل از Malhi عنوان کرد و گفت. او همچنین rued عدم کوره های جسد سوزی در اسلام آباد برای اقلیت جامعه است.

مذهبی وزیر امور Pir Noorul الحق قادری گفت: دولت خواهد شد و هزینه ساخت و ساز در حال حاضر حدود 10 تومان کرور روپیه در این گزارش گفت:.

به نقل از یک مقام ارشد وزارت این وزیر گفت در حال حاضر گرفته شده تا موضوع خاص کمک مالی برای معبد با نخست وزیر عمران خان.

به اسلام آباد هندو Panchayat است به نام معبد به عنوان شری کریشنا Mandir. طرح برای معبد اختصاص داده شده به هندو Panchayat توسط اداره توسعه پایتخت (CDA) در سال 2017. اما کار ساخت و ساز به تعویق افتاد با توجه به برخی از تشریفات از جمله تصویب نقشه سایت و اسناد از CDA و دیگر مقامات مربوطه.

مجتمع معبد نیز یک هولوکاست سایت جدا از فضا به صورت جداگانه برای سازه های دیگر مراسم مذهبی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de