ایران می گوید آماده است برای مذاکرات اگر ما عذر خواهی بر سر پیمان

رویارویی قوس دشمنان تهران و واشنگتن بدتر شده پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران 2015 هسته ای با قدرت های بزرگ و reimposed تحریم که فلج اقتصاد ایران.

ایران حاضر به نگه داشتن هر گونه مذاکرات با ایالات متحده است که در تلاش برای وادار کردن تهران به توافق جدیدی مگر اینکه واشنگتن در مشهد تهران و بازگشت به اصل توافق.

در یک صدای جیر جیر در اوایل ماه ژوئن تهمت های مکرر واشنگتن برای تماس جدید مقابله با تهران با هدف قرار دادن محدودیت های سختگیرانه تر در تهران کار محدودیت آن موشک بالستیک برنامه به پایان می رسد و آن دهه از منطقه جنگ پروکسی.

“ما هیچ مشکلی با مذاکره با آمریکا, اما تنها اگر واشنگتن برآورده تعهدات خود تحت توافق هسته ای عذر خواهی و جبران تهران برای خروج خود از 2015 معامله” روحانی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

“اما ما می دانیم که این تماس برای مذاکره با تهران هستند فقط کلمات و دروغ,” او اضافه شده است.

در اقدامی تلافی جویانه برای واشنگتن ‘حداکثر فشار’ سیاست ایران است که به تدریج کوچک پشت آن تعهدات هسته ای یک فرایند تهران می گوید برگشت پذیر است اگر اروپایی عضو این پیمان انجام وعده های خود برای محافظت از اقتصاد ایران از آمریکا مجازات است.

“اروپایی موفق به تحقق وعده های خود است. آنها باید در انجام تعهدات خود را” روحانی گفت.

روحانی همچنین لعنتی یک قطعنامه توسط سازمان ملل متحد و دیده بان هسته ای گذشت روز جمعه که به نام ایران و برای جلوگیری از انکار آژانس دسترسی به دو مظنون سابق سایت و برای همکاری کامل با آن است.

“ایران آماده است به همکاری با (آژانس بین المللی انرژی اتمی) آژانس بینالمللی انرژی اتمی تحت قانون” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de