جنگ کره پژواک از طریق جنوب به نسل

سئول در ماه ژوئن 23

از یک کهنه سرباز مجروح در جنگ به اجباری نوه سه نسل از یک کره جنوبی خانواده نشان دهنده تغییر دیدگاه های شمالی و کره, جنگ 70 سال پس از آن آغاز شد.

درگیری آغاز شد و در ماه ژوئن سال 1950 به پایان رسید و سه سال بعد با یک آتش بس به جای رسمی پیمان صلح پس از دو طرف و متفقین جنگیدند یکدیگر به وقفه.

دو کره باقی می ماند از لحاظ فنی در جنگ به این روز با منطقه غیرنظامی که اشکال مرز خود اغلب به عنوان آخرین جهان است جنگ سرد مرزی.

جانباز و پدر بزرگ

یانگ Tae-sung, 89, وضوح به یاد روز تابستان زمانی که کره شمالی حمله کرد.

در حال حاضر یک سرباز او از بازگشت از مرخصی در 25 ژوئن سال 1950 زمانی که او با عجله از ایستگاه قطار به میدان جنگ در شمال سئول.

جنوبی بیمار مجهز نظامی شده بود کاملا آمادگی برای جنگ یانگ به یاد می آورد تنها با حدود 103,000 سربازان و نه یک مخزن.

در مقایسه با اتحاد جماهیر شوروی مورد حمایت ارتش خلق کره به حال تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از نیروهای پشتیبانی شده توسط صدها تانک و جت های جنگنده و کشتی های جنگی.

یانگ عرضه مهمات به خط مقدم نیروهای مجرب و کامل خشونت جنگ را ران چپ تحمل زخم از زمانی که جت های جنگنده دشمن را بمباران کردند واحد خود را, قتل یک دوست نزدیک.

“زمانی که من به دست آورد آگاهی پس از بمباران دیدم جریان خون از او” یانگ گفت. “قطعات پوسته رفته بود حق خود را از طریق معده و از طرف دیگر.”

و او است که هنوز خالی از سکنه شده توسط حافظه از یک سرباز مجروح که زخم شده بود آلوده با کرم.

یانگ گفت که او امیدوار است به صورت مسالمت آمیز اتحاد مجدد شبه جزیره کره — سئول تحت حکومت — اما همچنان با احتیاط از کمونیست شمالی است که “بارها و بارها نقض اینتر-کره ای توافق”.

سئول همیشه باید آماده برای یکی دیگر از تهاجم او گفت: پس از یک درگیری که به کشته شدن میلیون ها نفر از مردم در هر دو طرف.

“پس از جنگ نسل نمی دانم چقدر شدید و ویرانگر جنگ کره بود.”

پسر

متولد شش سال پس از آتش بس یانگ Kyung-mo رشد در اوج جنگ سرد و زمانی که شمال هنوز نصب گاه به گاه حمله به جنوب.

“از جوانی من آموخته بود که کره شمالی کاملا شیطانی گفت:” 61 ساله است.

او نه زمانی که پیونگ یانگ فرستاده یک تیم از کماندوهای به تلاش برای ترور پس از آن کره جنوبی با رئیس جمهور پارک چانگ هی. آنها متوقف شد و در یک درگیری مسلحانه که در سمت چپ ده ها تن مرده در هر دو طرف.

شش سال بعد پیونگ یانگ نصب شده یکی دیگر از تلاش ناموفق برای ترور, پارک با کره شمالی هوادار از ژاپن در این زمان قتل جنوب بانوی اول در طول یک روز آزادی مراسم است.

یانگ به خاطر در نظر گرفتن بخشی در به طور منظم تظاهرات علیه پیونگ یانگ در مدرسه ابتدایی و آموزش نظامی به عنوان یک دانش آموز.

اما در حالی که او می داند که “مادام العمر تروما” پدرش نسل رنج می برد به نظر او آرزوهای خود را برای الحاق به “بی معنی”.

“من فکر نمی کنم هیچ خوب خواهد آمد از فروپاشی رژیم کره شمالی,” او گفت:.

نوه

Yang Hee-کن شده است هرگز بسیار علاقه مند به پدربزرگ او از داستان های جنگ. و تا زمانی که او تا به حال برای نام نویسی در ارتش خود را برای خدمت نظامی اجباری خود را آگاهی از جنگ کره آمد تا حد زیادی از طریق فیلم و یا سریال تلویزیونی.

همه سفت کره جنوبی مردان موظف به خدمت در ارتش برای نزدیک به دو سال ساخت بخش عمده ای از سئول 600,000-قوی نیروهای کوچکتر از کره شمالی را در ترکیب نیروهای 1.3 میلیون.

در حالی که او داوطلب خدمت سربازی یانگ در حال حاضر 30 خودش مستقر در منطقه غیرنظامی.

“همانطور که من نقل مکان کرد و بیشتر به جایی که هیچ کس در زندگی به نهایت رسیدن به سیم خاردار حصار من می توانم آن را احساس کنید” یانگ گفت.

“هنگامی که من در این زمینه وضعیت احساس واقعی است.”

در طول دو سال در ارتش شمال غرق یک کشتی جنگی جنوب و پوسته مرز جزیره جرقه نگرانی بزرگتر درگیری های مسلحانه.

“آن را مانند جنگ بود درست در مقابل بینی ما,” او گفت:. “من احساس وظیفه است.”

اما در غیر نظامی جهان یانگ می گوید علاقه خود را در الحاق کاهش یافته است.

جوان کره جنوبی تمایل دارند که کمتر در ارتباط با هسته ای شمالی, داشتن خود را صرف زندگی در یک فرهنگی پر جنب و جوش دموکراسی به طور منظم menaced و گاهی اوقات مورد حمله خبر دادند.

“من فکر نمی کنم که عمیقا در مورد اینتر-کره ای روابط” یانگ اضافه شده است.

“در گذشته من استفاده می شود بسیار خوش بینانه است اما در حال حاضر من فکر می کنم بی قید و شرط الحاق می تواند بد و واقع بینانه و اقتصادی است.” — AFP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de