پاکستان را متهم هند از بودجه داعش به عنوان روابط دیپلماتیک شیرجه

روز سه شنبه اعلام اخراج برنامه ریزی شده به دنبال هفته از اتهامات و ضد اتهامات از جمله جاسوسی و آزار و اذیت از رقیب دیپلمات به عنوان روابط زناشویی.

“هند fomented تروریسم در داخل پاکستان با ارائه آموزش های مالی و حمایت های مادی به گروه های تروریستی” عایشه فاروقی سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در بیانیه ای گفت: پس از یک تلاش ناموفق به لیست سیاه یک شهروند هند در سازمان ملل متحد به اتهام ارائه کمک های مالی به ممنوع گروه های شبه نظامی.

یک سخنگوی هند وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما هند غالبا مسطح یکسان اتهامات در پاکستان است.

Rajeev Bhatia, یک همکار در بمبئی فکر مستقر در دروازه خانه و جانباز هندی, دیپلمات گفت: برنامه ریزی شده “برش عمیق” در کارکنان سفارت معنیدار بود.

“این نشان دهنده این ملال انگیز وضعیت روابط دو جانبه” او گفت:.

مقامات سابق در هر دو کشور گفت: این حرکت می تواند در نهایت منجر به بسته شدن سفارتخانه ها در دسترس نباشد.

“من می بینم بیشتر آزادسازي سفارت قوت دو کشور در ماه های آینده گفت: Brahma Chellaney یک تحلیلگر سیاسی در دهلی نو بر اساس مرکز تحقیقات سیاست و سابق هند, مشاور امنیت ملی.

“هند است و حتی آماده به قطع روابط دیپلماتیک اگر همه چیز ادامه راه آنها هستند.”

در ماه اوت سال 2019 پاکستان به حالت تعلیق تقریبا تمام تجارت و حمل و نقل روابط با هند در دهلی نو لغو خودمختاری و استقلال آن بخشی از هیمالیا کشمیر منطقه – قلمرو همچنین ادعا آباد.

با آخرین اخراج روابط در حال حاضر در پایین ترین سطح خود در خارج از سه عامل اصلی جنگ های دو کشور مبارزه کرده اند پس از استقلال از قدرت استعماری بریتانیا در سال 1947 گفت: آصف یاسین ملک بازنشسته پاکستان ژنرال سابق و وزیر دفاع.

“آنها به عنوان بد به عنوان آنها می تواند” او گفت:. “ممکن است ما را به شکستن روابط دیپلماتیک در دسترس نباشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de