نقطه بدون بازگشت ؟ چین مرز ردیف می افزاید: هند به فشارهای بیش از RCEP

“Given its tumultuous relations with the US and India now, China is trying to clinch the RCEP deal at the earliest,” said one of the sources.“با توجه به آن پر سر و صدا روابط با ایالات متحده و هند در حال حاضر چین در تلاش است تا در بخش RCEP معامله در اولین” گفت: یکی از منابع.

چین حادثه ناگوار در Ladakh مرز ممکن است سخت هند قصد ماندن از پکن تحت سلطه منطقه ای جامع همکاری اقتصادی (RCEP) و شانس دهلی نو را به بازگشت به میز مذاکره برای مگا منطقه ای ایران به نظر می رسد اما در حال حاضر بیش از.

یک جلسه مجازی تجارت وزرای RCEP اعضا برگزار شد در روز سه شنبه. برای آن دهلی نو است خودداری از پیوستن به RCEP مذاکرات با وجود دعوت از اعضای دیگر حداقل دو بار پس از آن خروج از مگا منطقه ای ایران در ماه نوامبر سال 2019 منابع گفت: FE. “با توجه به آن پر سر و صدا روابط با ایالات متحده و هند در حال حاضر چین در تلاش است تا در بخش RCEP معامله در اولین” گفت: یکی از منابع.

اخبار مرتبط

پیشتر در ماه فوریه هند به قلم یک جلسه در بالی که در آن نگرانی خود را در مگا منطقه ای ایران دنبال شد به بحث گذاشته شود. دهلی نو گزارش یکی دیگر از دریافت دعوت نامه در مارس برای پیوستن به مذاکرات. هند تصمیم به خودداری از ایران آمده بود در پی چین هیچ انعطاف پذیری در آن مذاکره موقعیت.

هند کشیده از RCEP ایران در بانکوک در تاریخ 4 نوامبر سال گذشته و بازگشت آن وقت در کافی redressal از نگرانی های خود را. تجارت و صنعت وزیر Piyush Goyal بود و سپس گفت: دهلی نو شد و تمایلی به تکان دادن آن خواسته برای “auto-trigger” ساز و کاری برای حفاظت از آن در صنعت از آزادسازی و قوانین سفت و سخت از ریشه از محصولات وارداتی به بررسی سوء استفاده از تعرفه امتیازات با وجود فشار از شرکای بالقوه است. صنعت هند تا به حال دستگیر عظیم آزادسازی ارزان و زیر استاندارد محصولات چین پس از معامله تجارت مسجل شد.

همچنین دهلی نو شد و ثابت قدم در برخی خواسته های معتبر از جمله مراحل و دسترسی به بازار برای رسیدگی به هند $105 میلیارد کسری تجاری با RCEP اعضای تغییر در سال پایه برای اجرای تعرفه لغو از سال 2014 تا 2019 و متعادل تر معامله در خدمات.

حتی بدون RCEP هند کالا کسری تجاری با چین بود در $53.6 میلیارد دلار در FY19 یا نزدیک به یک سوم از کل آن کسری بودجه و $47 میلیارد دلار در 11 ماه اول FY20 حتی بدون مقاطعه در کسری با پکن-نماینده هنگ کنگ.

اگر چه 15 کشور دیگر رفت جلوتر با RCEP پیمان در ماه نوامبر سال 2019 برخی از آنها (ژاپن و استرالیا به عنوان مثال) مشتاق بودند به نشانی هند و نگرانی است. اما چین تمایل به در نظر گرفتن مطالبات خود افتاده بود به مراتب کمتر از دهلی نو ، RCEP بدون یک بازار بزرگ مانند هند باقی مانده است به مراتب کمتر جذاب تر از آنچه در آن تبلیغ می شود.

برخی از هند خواسته های چنین به عنوان یکی از سختی قوانین از مبدا می تواند بیش از حد سخت را برای کشورهایی مانند چین برای ملحق شدن به. بر هند اصرار بر 35 درصد ارزش علاوه بر این بند در RCEP توافق شرکای دیگر عمدتا به چین می خواستم برای محدود کردن لیست تعرفه خطوط با چنین سطح از ارزش و علاوه بر این به فقط 100. هند را رد کرده بود چنین یک لیست کوتاه است.

دهلی نو نیز احساس می کند بدون قوانین سختگیرانه از مبدا های مختلف آن تعرفه امتیازات برای کشورهای مختلف ارائه می دهد در حال بلند پروازانه برای پکن) و حفاظت/ضد دامپینگ ابزار در برابر هر گونه غیر منطقی افزایش واردات خواهد شد ارائه شده بی معنی است. حتی بودجه برای 2020-21 تصریح کرد: هند قصد به سخت تر کردن قوانین است.

برای محافظت از آن صنعت هند تا به حال تصمیم به اصلاح و یا حذف تعرفه بر کالاهای چینی تنها در فاز بیش از یک دوره از 20-25 سال است. به طور مشابه, تعرفه آن امتیازات بود به بلند پروازانه برای چین — آن ارائه شده برای کاهش یا لغو عوارض واردات در مجموع 80 درصد از واردات از چین در برابر 86 درصد از نیوزیلند و استرالیا و 90% از آسه آن ژاپن و کره جنوبی.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de