Sensex جرقه بزند 4-بعد اجرا برنده فرو 561 امتیاز جلوتر از F&O انقضای

The benchmark Sensex declined by 561.45 points, or 1.58%, to close at 34,868.98. معیار Sensex کاهش یافته 561.45 امتیاز یا 1.58% به نزدیک در 34,868.98.

هند بازارهای سهام در روز چهارشنبه خود را شکست چهار جلسه رگه برنده توسط پایان روز در سود رزرو یک روز قبل از ماهانه انقضاء و ضعیف جهانی نشانه. معیار Sensex کاهش یافته 561.45 امتیاز یا 1.58% به نزدیک در 34,868.98. 50-به اشتراک گذاری شاخص بسیار خوب کاهش یافته 165.7 امتیاز یا 1.58% به نزدیک در 10,305.3.

سهام در سطح جهان چهار بعد از داو جونز مینی آتی خورد به منفی خاک به عنوان سرمایه گذاران در وال استریت شروع دوباره با تمرکز بر افزایش رمان coronavirus موارد است. داو جونز مینی آتی بودند پایین با 217 امتیاز در زمان فشار دهید. بازارهای سهام اروپا در آلمان و فرانسه و انگلستان بودند پایین بین 1.58% به 2.11%. خروج از مستندات توسط کشورهای جهان منجر به افزایش رمان coronavirus موارد است. بسیاری از ایالات در ایالات متحده دیده می شود افزایش Covid-19 مواردی است که سرمایه گذاران و پس از آن بازار سهام با احتیاط. در تضاد کامل با این ثبات نسبی بازار بورس در آسیا ساخته شده سود با معیار در چین و تایوان و کره جنوبی افزایش بين 0.3% به 1.62%. اما شاخص هانگ سنگ است که هنگ کنگ را معیار کاهش یافته است 0.5%.

اخبار مرتبط

دیپاک Jasani رئیس خرده فروشی پژوهش HDFC Securities گفت: “هند معیار شاخص اصلاح به شدت در روز چهارشنبه پس از ساخت های جدید کوتاه مدت بالا در جلسه صبح. سود گرفتن ضعیف بازارهای اروپایی و کلید ویژگی های اصلاحی مقاومت منجر به فروش کردن.”

هند معیار که شروع روز با یک جلسه بسیار خوب با دست زدن به یک جدید با کیفیت بالا از 10,553 اما این تجمع fizzled از سوی دو ساعت گذشته از تجارت با منفی جهانی نشانه منجر به معیار بسیار خوب بسته شدن در روز را نقطه کم است. فروش در بازار منجر شد مالی سهام با بسیار خوب بانک کاهش آنجا که 3.76% در روز معاملاتی. بزرگترین بازنده در بسیار خوب بانک ICICI بانک IndusInd بانک, Bandhan, بانک, بانک فدرال و بانک دولتی هند توسط 7.12%, 6.64%, 5.66%, 4.96%, و 4.13% بود.

قیمت سهام Bank of Baroda افزایش 2.28% بعد از خیابان ستایش نتایج آن است.

با توجه به خارجی کارگزاری Jefferies در حالی که ضعیف تولید ناخالص داخلی به شمار خطر به رشد اعتباری بانک ها می توانند رشد مداوم آنها به عنوان اهرم سپرده گذاری در حق رای دادن و قرض دوستی از وام های بیش از اوراق قرضه. “دومی است که 26 درصد از سیستم اعتباری, اما می تواند از دست دادن جذابیت به علت سفتی در سرویس دهی و نوسانات در جریان برای مشترکین خود. ما انتظار داریم که بازار اوراق قرضه برای دیدن 10% سقوط در AUMs در FY21 و برخی رشد در سال آینده. بزرگتر بانک های خصوصی و SBI بیشترین سود را از به اشتراک گذاری دستاوردهای” گفت: Jefferies در گزارش خود.

خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) باقی مانده اند خریداران در بازارهای سهام در ماه ژوئن پس از فروش سهام در تمام طول ماه مارس تا ماه مه. در چهارشنبه FPIs خرید سهام به ارزش $232.4 میلیون موقت داده ها نشان می دهد در حالی که داخلی سرمایه گذاران نهادی به فروش سهام به ارزش $200.6 میلیون. این جریان از طریق FPIs بود در $2.8 میلیارد دلار در کل. با توجه به گزارش Kotak نهادی سهام, ‘جریان’ و ‘نقدینگی’ نمی خواهد هر گونه ارتباط برای قیمت یا ارزش منصفانه سهام. “حرکت قیمت سهام بر تغییرات در انتظارات از آینده و متغیرهای متعددی است که تعیین قیمت (همان نگه می دارد برای ارزش) است که می تواند به کاهش جریان نقدی آینده,درآمد و هزینه سرمایه حقوق صاحبان سهام در یک ساده DCF چارچوب” گفت: کارگزاری.

بزرگترین بازنده در جذاب بودند ICICI بانک IndusInd بانک Powergrid شرکت Hindalco و Zee Entertainment, کردن 7.12%, 6.64%, 5.09%, 4.58%, و 4.37% بود. بزرگترین برندگان در جذاب بودند رنگ آسیایی, آی تی سی Eicher موتورز قهرمان MotoCorp و گیل تا 3.81%, 3.36%, 3.12%, 2.94%, و 2.92% بود. همه بخشی از شاخص های محرومیت بسیار خوب FMCG بسته در منفی بسیار خوب بانک های خصوصی بسیار خوب بانک بسیار خوب مالی خدمات بسیار خوب رسانه ها و جذاب داروسازی تصحیح ترین. بسیار خوب Midcap و جذاب Smallcap بودند توسط 1.41 درصد و 1.8 درصد بود.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de