تابوهای اجتماعی مانع از اندونزی مبارزه با کروناویروس

اندونزی دارای بالاترین تعداد عفونت های گزارش شده در جنوب شرقی آسیا و فراتر 49,000 در حالی که حداقل 2,573 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های رسمی, بالاترین COVID-19 تلفات در شرق آسیا در خارج از چین است.

با وجود شتاب در عفونت های این هفته صدها نفر از سنتی معامله گران در بالی و سوماترا حاضر به آزمایش حتی به عنوان شلوغ پر بسته بندی شده در بازار پدید آمده است به عنوان شایع عفونت کروناویروس, نقاط, مقامات گفت.

در بالی مقامات حاضر با هدف آزمون 2,200 معامله گران در منطقه تبنن اما در روز سه شنبه 200 معامله گران موفق به نوبه خود تا.

“آنها ترس از انگ” Klungkung السلطنه Nyoman Suwirta گفت: “رادیو فردا “که بعد از آن اگر آن را کشف و آنها را مجبور به جدا شود.”

مقامات در سلوک بازار در غرب سوماترا گفت: 150 وجود دارد و تا به حال نیز حاضر به آزمایش می شود.

“شاید ترس شاید وجود تروما ما نیاز به کشف دلیل” گفت: Jasman Rizal, سخنگوی غرب سوماترا را COVID-19 گروه ضربت “دولت باید قانع کننده عمل و آموزش.”

اندونزی 270 میلیون نفر در سراسر 18,000 سلیمان است که دهانه بیش از 5000 متر (3,000 مایل).

برخی از روستاها در جاوا و کالیمانتان را مجاز مجالس ترحیم برای کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 ترس از تدفین می تواند به گسترش این بیماری در حالی که پزشکان محلی گزارش داده اند که برخی از بیماران مبتلا به برگزاری نمایشگاه علائم حاضر به رفتن به تعیین coronavirus بیمارستان ها به دلیل ننگ آنها ممکن است در صورت.

در سولاوسی یک جامعه به زور برگرفته بدن مشکوک coronavirus قربانیان از بیمارستان به طوری که آنها می تواند به خاک سپرده شد با توجه به مراسم مذهبی به جای COVID-19 پروتکل.

نرم افزار اجتماعی فاصله اقدامات متنوع در سراسر کشور با برخی از جوامع پرداخت کمی توجه به آنها.

Sulfikar امیر یک فاجعه جامعه شناس در Nanyang فن آوری دانشگاه در سنگاپور به رویترز گفت که انگ ناشی از اطلاعات محدود.

“ننگ است شاخص چگونه ارتباطات و اشاعه اطلاعات در اندونزی نشده موفق بوده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de