ما فعالان نگرانی اول شناخته شده و بازداشت غیر قانونی قرار, تشخیص چهره,

Oakland, ژوئن 24

نادرست تشخیص صورت مطابقت منجر به اول شناخته شده و بازداشت غیر قانونی در ایالات متحده بر اساس به طور فزاینده ای با استفاده از تکنولوژی های مدنی فعالان ادعا در یک شکایت به پلیس دیترویت در روز چهارشنبه.

رابرت ویلیامز صرف بیش از یک روز در بازداشت در ماه ژانویه پس از نرم افزار تشخیص چهره همسان گواهینامه رانندگی خود را عکس به نظارت تصویری از کسی دزدی از مغازه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در میشیگان (ACLU) گفت: در شکایت است. در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط ACLU ویلیامز می گوید افسران منتشر شد او پس از تصدیق “کامپیوتر” شده اند باید در اشتباه است.

دولت اسناد دیده می شود توسط رویترز نشان می دهد بازی به ویلیامز آمد از ایالت میشیگان پلیس دیجیتال تجزیه و تحلیل تصویر بخش است که با استفاده از صورت تطبیق خدمات از رتبه یک رایانه.

مقامات دولتی در روز چهارشنبه به کارگردانی سوالات به دیترویت ، جدا دستورالعمل از ایالت میشیگان پلیس و رتبه یک دولت صورت مطابقت نباید مورد استفاده به عنوان پایه ای برای بازداشت.

“یک صورت به رسمیت شناختن نتیجه تحقیقی سرب تنها” دولت به پلیس گفت:.

معلوم بود که آیا پلیس تا به حال شواهد اضافی قبل از دستگیری ویلیامز که سیاه و سفید است, در مقابل همسر و دختران خود را در سنین 2 و 5.

دیترویت پلیس و رتبه یک را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آیتالله سیستانی شکایت درخواست دیترویت پلیس متوقف کردن با استفاده از تشخیص چهره “به عنوان حقایق آقای ویلیامز مورد اثبات هر دو است که به فناوری ناقص است و محققان در حال شایسته نیست در استفاده از چنین فن آوری.” دستگیری نگران پنج ساعت در مجموع $3,800 گرفته شده از یک Shinola فروشگاه در اکتبر 2018.

پلیس با استفاده از تشخیص چهره در محکومیت, اما فعالان ادعا بیشتر و اقدامات مورد نیاز برای کاهش در برابر مسائلی مانند عدم تطابق مربوط به افراد است.

رتبه یک در یک پست وبلاگ در سال گذشته به تشریح نگرانی در مورد تفاهم به عنوان “تصورات غلط” با استناد به آمریکا

تحقیقات دولتی در مورد بالا و دقت بالا سیستم.

یعقوب برف یک وکیل در ACLU در شمال کالیفرنیا به رویترز گفت که “حتی اگر رتبه یکی که کمک نمی کند آقای ویلیامز در اینجا و رتبه یکی باید مسئولیت.” مایکروسافت پارسیان و Amazon.com Inc متوقف

تشخیص صورت فروش به پلیس این ماه زیر را در سراسر کشور تظاهرات که خواستار پایان دادن به اجرای قانون تاکتیک که ناعادلانه هدف آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت ها. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de