ما ایمنی تنظیم کننده سفارش جدید برای رفع مبتنی بوئینگ 737 Max هواپیما

Boeing,Washington, Boeing 737 Max airliner, Boeing 737 Max, Boeing 737 manufacturing defect, US Federal Aviation Administration, Indonesia, Ethiopiaیک سخنگوی شیکاگو بوئینگ گفت: این شرکت توصیه می شود این بازرسی ها در ماه دسامبر شده است و کار با مشتریان هواپیمایی را به مطمئن شوید که موتور پوشش های حفاظت از انرژی الکتریکی است.

ما مقامات امنیت نیاز بوئینگ 737 Max هواپیماهای مسافربری به بازرسی برای تولید نقص در موتور و پوشش است که آنها می گویند می تواند منجر به از دست دادن قدرت در طول پرواز است.

بازرسی و تعمیرات در صورت نیاز مورد نیاز خواهد بود قبل از اینکه مبتنی هواپیما مجاز به پرواز دوباره با توجه به اخطار ارسال شده در چهارشنبه توسط اداره هوانوردی فدرال.

اخبار مرتبط

مشکل این است که نه مربوط به پرواز-سیستم کنترل که تحت فشار قرار دادند هواپیما به nosedives قبل از دو مرگبار حداکثر سقوط. تصادفات در اندونزی و اتیوپی کشته 346 نفر است.

اما, آن است که یکی دیگر از ضربه به بوئینگ ایمنی شهرت.

یک سخنگوی شیکاگو بوئینگ گفت: این شرکت توصیه می شود این بازرسی ها در ماه دسامبر شده است و کار با مشتریان هواپیمایی را به مطمئن شوید که موتور پوشش های حفاظت از انرژی الکتریکی است.

همه حداکثر هواپیما شده اند مبتنی پس مارس 2019 است و روشن نیست که آیا موتور-پوشش نقص را بیشتر فشار برگشت بوئینگ هدف گرفتن هواپیماها در آسمان این سال است.

این شرکت نیاز ترخیص از FAA قبل از این هواپیما می تواند پرواز دوباره.

در سفارش بازرسی FAA در حال نهایی پیشنهادی منظور صادر شده در فوریه. در آن زمان FAA گفت: موتور پوشش به نام nacelles می تواند آسیب پذیر به حملات رعد و برق.

FAA توافق با بوئینگ درخواست برای حذف رعد و برق به عنوان یک تهدید اما این گفت و قوی میدان های الکترومغناطیسی می تواند باعث از دست دادن قدرت و یا معیوب خوانش در کابین خلبان به دلیل ناکافی محافظ در اطراف سیم کشی.

FAA نیاز به بازرسی از قطعات به نام fairing پانل. با توجه به انتشار گزارش کارگران پرداخت کامپوزیت کربن موتور غلاف زمین کردن برخی از لایه فویل فلزی که مورد نیاز برای محافظت از سیم کشی. FAA گفت: هر “بیش از حد دوباره پانل” باید جایگزین شود.

FAA برآورد کار را می تواند پنج تا 12 ساعت در هواپیما. آن گفت: بوئینگ را پوشش تمام هزینه ها به این دلیل که هواپیما هنوز تحت گارانتی است.

FAA به منظور تاثیر می گذارد 128 حداکثر جت ثبت نام به ما خطوط هوایی آمریکا, غرب و ایالات.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de