دستیابی به موفقیت با مواد مخدر برای COVID-19 ممکن است مخاطره آمیز برای موارد خفیف

نتایج برای اولین بار در یک کم دقیق انتشار اخبار. در حال حاضر کامل مطالعه, نه کارشناسی و نه منتشر نشده است آنلاین نوشته شده و آن را نگه می دارد است.

مواد مخدر ارزان به طور گسترده ای در دسترس استروئید به نام دگزامتازون — به نظر می رسد برای کمک به بیماران در تنگه وخیم داده ها نشان می دهد. اما آن را نیز ممکن است مخاطره آمیز برای بیماران مبتلا به خفیف تر بیماری و زمان درمان بسیار مهم است.

این دارو “ممکن است برخی از بیماران و ما کاملا مطمئن است که بیماران مبتلا به آن هستند” گفت: Dr Samuel قهوه ای, استادیار ریوی و مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه یوتا دانشکده پزشکی در سالت لیک سیتی بود که درگیر در تحقیق ،

پس از اعلام هفته گذشته مقامات در برخی از ما در بیمارستان ها گفت که آنها شروع به درمان کروناویروس مبتلا به دگزامتازون و سازمان جهانی بهداشت به نام برای تسریع در تولید برای اطمینان از عرضه کافی. بهداشت و درمان بریتانیا مقامات از نقل مکان به محدود کردن صادرات از استروئید.

این دارو مورد آزمایش قرار گرفت در یک کارآزمایی بالینی که شامل برخی از 6,425 بیماران در بریتانیا. یک سوم به طور تصادفی برای دریافت دارو, در حالی که دیگران دریافت مراقبت های معمول. بیماران در گروه اول دریافت یک دوز بسیار پایین از مواد مخدر داده می شود روزانه تا 10 روز است.

دگزامتازون بود مفید برای کسانی که بیمار بوده است برای بیش از یک هفته کاهش مرگ و میر توسط یک سوم بيماران در ونتیلاتورهای مکانیکی و توسط یک پنجم در میان بیماران دریافت اکسیژن توسط وسایل دیگر.

بیماران با توجه به استروئید که دریافت نکرده بودند تنفسی پشتیبانی, اما, در واقع, درگذشت یک کمی نرخ بالاتر از مشابه بیمارانی که نمی شد با توجه به مواد مخدر, اگر چه این تفاوت از نظر آماری معنیدار نبود.

که این دارو ممکن است اثرات متفاوت در مراحل مختلف بیماری را حس می کند با توجه به زیست شناسی, بیماری, با توجه به,,,, Dr Martin J Landray مطالعه ارشد نویسنده و استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد.

در اکثر به شدت بیمار مبتلا به سیستم ایمنی پرواز به عنوان یک اوردرایو حالت تحریک به اصطلاح سايتوکين طوفان که خسارت های بدن از جمله ریه ها.

“آن را تقریبا مانند یک بیماری با دو مرحله” Landray در مصاحبه ای گفت:. “یک مرحله که در آن ویروس غالب و ايمونولوژيک فاز که در آن آسیب به سیستم ایمنی بدن باعث می شود غالب است.”

پزشکان نگران استفاده از استروئیدها مانند دگزامتازون برای مبارزه با COVID-19 دلیل استروئیدها داروهای ضد التهابی که تعدیل بدن محافظ پاسخ ایمنی است. در خفیف بیمار بیماران که ممکن است انجام بیش از آسیب خوب Landray گفت.

“در فاز اولیه بیماری سیستم ایمنی بدن است که دوست شما” Landray گفت. “این مبارزه با ویروس و تقلیل آن یک ایده خوب نیست.

“در مرحله بعد سیستم ایمنی بدن است که دیگر دوستان خود را — آن را مسئول ریه ها شکست و تقلیل آن را با استروئید کمک می کند تا وضعیت و بهبود شانس خود را از زنده ماندن است.”

کارشناسان دیگر موافقت کرد و گفت: این مطالعه نشان داد که دگزامتازون را نمی توان مورد استفاده برای درمان بیماری خفیف و یا به عنوان پیشگیری.

“این امر به احتمال زیاد مضر را دگزامتازون به عنوان یک درمان سرپایی برای COVID-19” براون گفت. بيماران مبتلا به عفونت خفیف “نباید تلاش برای بدست آوردن مردم به تجویز آنها دگزامتازون فقط در مورد.”

بسیاری از دانشمندان می خواهید برای دیدن نتایج آزمایش تکرار در مطالعه دیگری و توجه داشته باشید که برخی از سوالات نیست به طور کامل پاسخ داده شده در این مقاله از جمله اطلاعات در مورد نتایج دراز مدت و آسیب های عصبی.

“اگر معقول کسری از بیماران دوره نقاهت در راه است که رضایت بخش و خوش آمدید, آنچه شما باید یک پیروزی عظیم” گفت: دکتر جرمی فاوست اورژانس پزشک در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون ،

به طور کلی این بیماران است که با صرف زمان طولانی در هواکش “باید یک راه پیش رو” او افزود: حتی اگر دگزامتازون باعث بهبود شانس خود را از زنده ماندن است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de