پلیس بریتانیا می گویند 22 افسران زخمی در خشونت های غیر قانونی حزب

احزاب ممنوع شده است در بریتانیا coronavirus مستند هر چند برخی از مردم شده اند و هجوم است.

“این کاملا ناپسندیده صحنه” گفت: دبیر خانه (وزیر کشور) Priti پاتل از اختلال در پایتخت Brixton در منطقه است.

پلیس گفت که آنها مورد حمله قرار گرفتند که در پاسخ به ساکنان شکایت در مورد سر و صدا, رفتار ضد اجتماعی و خشونت است.

هیچ یک از ماموران مجروح شدند به طور جدی هر چند دو درمان بیمارستان مورد نیاز پلیس در بیانیه ای گفت. برخی از اتومبیل های پلیس آسیب دیده بودند و چهار نفر دستگیر شدند.

“این تجمعات غیر قانونی و همچنین به عنوان یک خطر برای سلامت عمومی و در برابر coronavirus محدودیت. خشونت نشان داده شده به سمت افسران کاملا غیر قابل قبول است و ما آن را تحمل نمی کند و در هر فرم” گفت: پلیس فرمانده کالین Wingrove.

گلوله در رسانه های اجتماعی نشان داد یک جمعیت با یک نفر برگزاری یک شی است که نگاه مانند یک شمشیر – مقابله با افسران و حمله به یک ماشین پلیس.

ایسنا قادر به به طور مستقل صحت این تصاویر.

پاتل گفت: این حادثه بود به خصوص اشتباه داده های اخیر سلاح سرد در یک پارک در خواندن که در آن سه نفر کشته شدند در چه پلیس گفت: یک تروریسم حادثه است.

“فقط آخر هفته گذشته کل کشور گرد هم آمدند و به ستایش ما قهرمانانه افسران پلیس برای قرار دادن زندگی خود را در خط برای امن نگه داشتن ما,” او گفت:.

پلیس بریتانیا باید هشدارهای صادر شده علیه برگزاری احزاب و گردهمایی های زیادی در طول این مستند برای جلوگیری از COVID-19. سه نفر با ضربات چاقو و یک زن مورد تجاوز قرار گرفته پس از هزاران نفر از افراد جوان با حضور “rave” در شمال انگلستان در اوایل این ماه یکی از تعدادی از چنین حوادث غیر قانونی برگزار شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de