تا به حال بسیار فرانک ” بحث و تبادل نظر با چین در ‘دختران, تجاوز’: Pompeo

واشنگتن ژوئن 25

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: او خیلی صریح به بحث و گفتگو با همتای چینی وانگ Jiechi در مورد “دختران تجاوز” توسط پکن در تعدادی از جبهه.

در این جلسه در هاوایی هفته گذشته Pompeo گفت: او همچنین فشرده برای “شفافیت بیشتر” از چین در شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس از جهان است.

در این جلسه که نگه داشته بود تحت کاری ادامه داده اند تا جلسه بعد صورت گرفت در میان تنش بین چین و آمریکا در طیف وسیعی از مسائل است.

“من ملاقات با یانگ Jiechi هفته گذشته در هاوایی است. ما تا به حال خیلی صریح به بحث در مورد حزب کمونیست چین را بی دلیل پرخاشگری در تعدادی از جبهه و من فشرده او را برای شفافیت بیشتر در COVID برای جهان” Pompeo خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

“ما نگران پکن رفتار و ما تنها نیستیم. و من و او در مورد آن است. دوستان و شرکای ما هستند صدای خود را پیدا و اقدام برای مقابله با چین بدگویی فعالیت ها به خصوص در اروپا,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است تعدادی از اقدامات تلافی جویانه در برابر چین در ماه گذشته کوبیدن چین برای تحمیل یک بحث امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که موجب تضعیف استقلال از بریتانیا قلمرو.

بالا دیپلمات منجر تهمت مقامات دولت در نقد و پکن برای عدم شفافیت و کمپین دروغ در coronavirus پس از آن پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان.

مقامات آمریکایی نشان داده اند که واشنگتن در نظر دارد به مجازات پکن بیش از گسترش این بیماری همه گیر است که آمار امریکا و آن را بدترین آسیب دیده کشور با بیش از یک لاخ مرگ و میر.

هفته گذشته Pompeo انتقاد ارتش چین برای “افزایش” مرز تنش با هند و militarising استراتژیک دریای چین جنوبی است. او همچنین در توصیف حزب حاکم کمونیست چین (CPC) به عنوان یک “سرکش بازیگر”.

در یک حمله کوبنده در دولت چین Pompeo گفت که حزب کمونیست چین می خواهد به خنثیسازی همه پیشرفت جهان رایگان ساخته شده از طریق موسسات مانند ناتو و اتخاذ مجموعه ای جدید از قوانین و هنجارهای که جای پکن.

“PLA (افراد ارتش آزادی) را تشدید کرده مرز تنش با هند و جهان, پرجمعیت ترین دموکراسی است. این militarising دریای چین جنوبی و به طور غیر قانونی این ادعا بیشتر در خاک وجود دارد و تهدید حیاتی دریای خطوط” Pompeo گفت: یک روز پس از ابراز تسلیت به هند در مرگ 20 سربازان در درگیری های خشونت آمیز با PLA سربازان در Galwan ولی در لاداخ در ژوئن 15.

چین رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش هفته گذشته که یانگ و Pompeo توافق برای اقدام به پیاده سازی به صورت جدی به این اجماع رسیده توسط سران دولت های دو کشور و حفظ تماس و ارتباط است.

یانگ انجام شده در عمق مبادلات با Pompeo در چین-روابط آمریکا و همچنین در سطح جهانی و منطقه ای مسائل متقابل نگرانی در این گزارش گفت:.

هر دو طرف به طور کامل تشریح مربوطه مواضع و تلقی گفت و گو می تواند سازنده باشد. آنها توافق کردند که اقدام به پیاده سازی به صورت جدی به این اجماع رسیده توسط سران دولت های دو کشور و حفظ تماس و ارتباط در این گزارش اضافه شده است.

یانگ یکی از اعضای دفتر سیاسی از CPC کمیته مرکزی و مدیر دفتر امور خارجه در کمیسیون CPC کمیته مرکزی.

چین رسانههای دولتی حمله کرده Pompeo به عنوان “بد” “مجنون” و “دشمن مردم” برای پکن متهم به تلاش برای گمراه کردن جهان درباره شدت COVID-19 شیوع. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de