هند sidesteps عمومی بیان اختلاف با نپال

تریبون سرویس خبری

دهلی نو ژوئن 25

هند نرم میفروخت گزارش از obstructionist رفتار از نپال در پیشگیری از سیل در امتداد مرز خود را با بیهار به عنوان بخشی از تلاش خود را برای جلوگیری از اظهار نظر در مورد مسائل دو جانبه اختلاف با همسایه خود.

همچنین خودداری از بیان دیدگاه های خود در نپال آن تغییر نقشه سیاسی شامل متقابلا مناطق مورد مناقشه و همچنین گزارش می دهد که صحبت از یک پیشنهاد برای تحمیل برخی تابعیت محدودیت.

“هر دو کشور در حال هماهنگی بر اساس زمان واقعی برای به حداقل رساندن آسیب های ناشی از جاری شدن سیل در این فصل باران های موسمی” گفت: وزارت امور خارجی در یک مشاهده است که مغایر با گزارش های رسانه ای انتقادی از نپال قرار دادن موانع و مانع پرسنل از عبور بیش از به تکمیل کار.

“خاکریزی و ضد فرسایش با این نسخهها کار در حال حاضر شروع” MEA سخنگوی Anurag Srivastava مشاهده شده در رسانه های توجیهی در روز پنج شنبه.

MEA سخنگو نیز حاضر به کشیده شود در دیگر مسائل اخیر اختلاف با نپال از جمله تغییرات در قانون اساسی آن به روز رسانی جدید نقشه و یا حزب کمونیست نپال با توجه به تابعیت محدودیت در زنان خارجی ازدواج نپالی مردان است.

در نقشه شماره Srivastava گفت: “ما موضع روشن در مورد این مسئله و نمی خواهم برای اضافه کردن هر چیزی.”

در گزارش های رسانه ها در نپال طرح مشکلات در تجارت و تجهیزات در مرز نقطه MEA سخنگوی دوباره ارائه boilerplate بیانیه. “تجارت و منابع می رویم بدون هیچ مانعی بین دو کشور از جمله در Kakarbhitta-Panitanki مرز.”

بر خلاف دو کشور را گسترده روابط تجاری و تجارت دو جانبه رشد کرده است با وجود این مستند.

“در حقیقت ممکن است از آن پیشی گرفته و 300 میلیون دلار. با وجود این در حال حاضر به چالش کشیدن زمان COVID-19 ما را تسهیل مستمر و صاف جریان تجارت و عرضه کالاهای ضروری به نپال گفت: Srivastava.

در این پیشنهاد به نوار شهروندی برای هفت سال به نپالی ازدواج با مردان خارجی با زنان Srivastava بود غیر بخواهيد.

“ما دیده می شود این گزارش ها در این. مردم هند و نپال به اشتراک گذاری ریشه دار و خانوادگی اوراق قرضه. این اوراق قرضه را منعکس نزدیک civilisational فرهنگی و ارتباط میان دو کشور” او مشاهده شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de