پایتخت هند آماده گسترده قرنطینه مرکز به عنوان coronavirus موارد کوه

دهلی نو در حال حاضر 70,390 coronavirus موارد با بیش از 40 ، 000 شناسایی شده در دو هفته گذشته.

که بیش از بمبئی 69,528 هر چند این شهر طولانی به عنوان یکی از هند بزرگترین coronavirus نقاط داغ دیده است یک نرخ بالاتر از مرگ و میر.

در سراسر کشور یک رکورد 16,922 موارد جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته فدرال آمار منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد در نظر گرفتن مجموع موارد در کشور به حدود نیم میلیون نفر با نزدیک به 15,000 مرگ و میر.

که پس از ایالات متحده امریکا و برزیل و روسیه و پنج بار است که از کشور چین است که مشابه به اندازه جمعیت و که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته.

سفارتخانه ها هشدار داده اند خود را به زندگی شهروندان در دهلی نو که در تخت بیمارستان در حال اجرا, اصرار آنها را به در نظر گرفتن خروج از کشور.

اما بر خلاف برخی از کشورهای دیگر دهلی نو را آزمایش کرده است شهروندان خود را به شدت یک واقعیت کارشناسان امیدوارم که کمک خواهد کرد که بیش از چند هفته آینده زمانی که موارد می تواند اوج در پایتخت.

“در بسیاری از موارد شناسایی شده در حال حاضر به طور مستقیم یک تابع از افزایش تست. رفتن به جلو این کمک باید در اوایل انزوا از کسانی که آلوده هستند” گفت: Giridhara R ببو متخصص اپیدمیولوژی در بهداشت عمومی بنیاد هند است.

دولت فدرال فرستاده شده در پلیس مرزی به مدیریت قرنطینه تسهیلات در یک مرکز معنوی سازمان رادا Soami سات Beas.

روز پنج شنبه ده ها تن از کارکنان نصب شد طرفداران و مونتاژ ابتدایی تخت ساخته شده از مقوا.

وقتی کامل تسهیلات خواهد شد که ظرفیت بیش از 10 ، 000 بیماران قرار دارد در یک گسترده آشیانه معمولا استفاده می شود برای سخنرانی خود را رهبر معنوی.

یک بخش از موقت بیمارستان برنامه ریزی شده است برای باز کردن در روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net