مایک Pompeo تماس نپال FM Pradeep Gyawali مجددا همکاری های دو جانبه

Mike Pompeo, Pradeep Gyawali,covid 19 pandemic, US nepal ties, US nepal ties, latest news on mike pompeo‘وزیر Pompeo و وزیر امور خارجه Gyawali بررسی 7.3 میلیون دلار در COVID-19 کمک کرد که ایالات متحده ارائه شده به تاریخ به نپال. (عکس از آسوشیتدپرس)

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo صحبت تلفنی با نپال همتای Pradeep Gyawali که در طی آن هر دو طرف بر روابط دوجانبه از جمله همکاری مداوم برای پرداختن به چالشهای مشترک از COVID-19 همه گیر شدند.

“وزیر Pompeo و وزیر امور خارجه Gyawali بررسی 7.3 میلیون دلار در COVID-19 کمک کرد که ایالات متحده ارائه شده به تاریخ به نپال می سازد که بر 600 میلیون تومان در سلامت برنامه نویسی کمک کرد که ایالات متحده ارائه شده بیش از دو دهه گذشته و رهبران دو کشور متعهد به ماندن در تماس با ما در مورد مسائل متقابل نگرانی” وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus روز چهارشنبه گفت:.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de