موسمی در دهلی نو: سرمایه می شود موسمی دوش 2 روز زودتر

monsoon in delhi, India Meteorological Department, monsoon in uttar pradesh, onset of monsoon, Bay of Bengal, delhi weather,latest news on delhi weather باد سیستم بیشتر پیشرفته بیش از برخی از قطعات از راجستان شرقی Haryana, دهلی نو, Uttar Pradesh, و بسیاری از قطعات از پنجاب در روز پنج شنبه. (یعنی عکس)

هند و هواشناسی اداره در روز پنج شنبه اعلام شروع موسمی در دهلی نو دو روز پیش از آن معمول تاریخ ورود. موسمی ابرها منجر به بارش باران در بخش هایی از شهر در روز چهارشنبه اما آی گفت: شروع خواهد بود اعلام کرد روز پنج شنبه به عنوان دادههای بارش از ایستگاه های آب و هوا برای 24 ساعت گذشته لازم بود برای اعلام شروع موسمی.

Kuldeep Srivastava سر از منطقه ای پیش بینی مرکز آی گفت: از شمال محدود موسمی عبور از Nagor, الوار, دهلی نو, کرنال و Ferozepur. باد سیستم بیشتر پیشرفته بیش از برخی از قطعات از راجستان شرقی Haryana, دهلی نو, Uttar Pradesh, و بسیاری از قطعات از پنجاب در روز پنج شنبه. Srivastava گفت: نور-به-بارش باران های سنگین است که به احتمال زیاد در بخش هایی از دهلی نو در روز پنج شنبه.

اخبار مرتبط

با توجه به آب و هوا کارشناسان زودتر از معمول ورود موسمی می توان به یک سیکلون گردش بیش از خلیج بنگال که از سمت جنوب غربی, Uttar Pradesh در ژوئن 19 و 20 کمک موسمی پیشرفت به سرعت در حال.

یک تغار خط شده بود تداوم برای بسیاری از روز در پنجاب جنوبی Haryana, جنوب, Uttar Pradesh و بنگال غربی است که با سرعت بالا حرکت موسمی آنها گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de