بدون نام هیچ آبجو: قوانین جدید برای انگلستان بارها پس از مستند

در لندن ژوئن 24

مصرف کنندگان در انگلستان بارها را به نام خود را قبل از آنها به منظور یک پاینت و وجود خواهد داشت هیچ زنده عمل می کند و یا ایستاده در نوار دولت گفت: در مشاوره برای دوباره باز کردن این بخش در ماه آینده.

بارها و رستوران ها و آرایشگاه را به نگه داشتن یک رکورد از مشتریان برای 21 روز برای کمک به دولت بهداشت و درمان, خدمات تست و ردیابی عملیات که با هدف شناسایی و شامل هر محلی شعله ور شدن یو پی اس از COVID-19 و متوقف کردن موج دوم از عفونت.

اجراهای زنده از جمله درام, کمدی و موسیقی نیز نمی تواند اجازه دولت گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بارها و رستوران ها و هتل ها می تواند بازگشایی در انگلستان در جولای 4, کاهش, coronavirus مستند که همه اما بسته اقتصاد است.

او نیز کاهش می یابد اجتماعی فاصله از 2 متر به 1 متر در تغییر است که اجازه خواهد داد که بسیاری از بارها و رستوران ها به بازگشایی شده است.

انگلیسی آبجو در میخانه انجمن (BBPA) گفت: 75 درصد از بارها در انگلستان — 28,000 در کل خواهد بود قادر به بازگشایی شده است. کمتر از 2 متر اجتماعی, فاصله, قوانین, تنها یک سوم از انگلستان بارها — 12,500 — می شده اند قادر به بازگشایی شده است.

“به عنوان یک صنعت ما خواهد بود به انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از هر دو به مشتریان و کارکنان امن در ما بارها” BBPA اجرایی اما McClarkin گفت.

“ما نگرانی قابل توجهی بیش از جمع آوری و ذخیره سازی شخصی و داده های مشتری در هنگام بازدید از این میخانه بان میخانه رفتن.”

کسب و کار وزیر Alok شارما گفت که مشورت با صنعت در داده ها تنظیم کرد که در رستوران ها و آرایشگاه در حال حاضر نگهداری اطلاعات زمانی که مردم ساخته شده رزرو.

“ما آنچه که برای کار با این بخش ما می خواهیم به کار با اتحادیه های کارگری به مطمئن شوید که ما این کاملا حق با شماست و من انجام می شود که بعدا در این هفته گفت:” LBC رادیو در روز چهارشنبه. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net