نخست وزیر پاکستان عمران خان خواستار اسامه بن لادن ‘شهید’

اسلام آباد ژوئن 25

نخست وزیر پاکستان عمران خان روز پنج شنبه به نام مقتول القاعده رئیس و 9/11 متفکر اسامه بن لادن یک “شهید” (شهید) و گفت که اسلام آباد مواجه شده “خجالت” با در نظر گرفتن بخشی در جنگ امریکا ‘ در ترور.

صحبت کردن در مجلس در بودجه, جلسه خان گفت که نیروهای آمریکایی وارد پاکستان و کشته لادن بدون اطلاع اسلام آباد پس از آن همه شروع به سوء استفاده از کشور خود.

“من فکر نمی کنم وجود یک کشور است که حمایت از جنگ علیه ترور و تا به حال به صورت خجالت برای آن است. پاکستان نیز آشکارا سرزنش برای ما شکست در افغانستان” خان گفت.

“برای پاکستانی ها در سراسر جهان آن را شرم آور لحظه ای که آمریکایی ها آمدند و کشته شدن اسامه بن لادن در Abottabad…شهادت او. تمام جهان شروع به سوء استفاده از ما را پس از آن. متحد ما آمد در داخل کشور ما و کشته شدن کسی بدون اطلاع ما. و, 70,000 پاکستانی جان چرا از آمریکا در جنگ با ترور” او گفت:.

بن لادن کشته شد توسط نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم در ابوت آباد پاکستان در مه 2011.

خان را به سخنان خود جلب کرد انتقاد از مخالفان.

“اسامه بن لادن بود تروریستی و ما ساعت او را به نام یک شهید. او در پشت قتل عام هزاران نفر گفت:” خواجه آصف از پاکستان مسلم لیگ نواز.

در سخنرانی خود نخست وزیر نیز در دفاع از خود دولت در پاسخ به کروناویروس بحران گفته شده است وجود دارد هیچ سردرگمی و یا تناقض در سیاستهای رسمی از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“آنها می گویند دوباره و دوباره وجود دارد سردرگمی … اگر یک کشور که دولت را ندارد سردرگمی آن ماست” خان بود به نقل از به نقل از روزنامه طلوع.

مردم را به عنوان مثال از نیوزیلند هنگامی که صحبت کردن در مورد اجتماعی فاصله, او گفت:, و اضافه کرد که “نیوزیلند اجتماعی فاصله در حال حاضر” با تراکم جمعیت کم.

گفت: “من از روز یکی از ما دو مشکل داشتیم و برای نجات مردم از تاج و گرسنگی و کسانی که در حال مرگ از فقر” او اضافه تصدیق کرد که دولت او تا به حال به صورت “بسیاری از انتقاد” در آغاز وجود دارد و فشار برای اجرای دقیق تر مستند به عنوان انجام شد توسط هند.

تکرار کرد “تخریب” جارو مستند می تواند به یک کشور, خان گفت: “هند گزارش ها در مقابل جهان”.

تعداد coronavirus موارد در پاکستان عبور 192,000-علامت گذاری به عنوان در حالی که مرگ و میر رسیده 3,903 در روز پنج شنبه. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de