Sensex بسیار خوب end تخت ولرم جهانی نشانه coronavirus نگرانی

The benchmark Sensex was down by 26.88 points, or 0.08%, to close at 34,842.1. معیار Sensex پایین بود توسط 26.88 امتیاز یا 0.08% به نزدیک در 34,842.1.

گسترده تر بازار عملکرد بهتری نسبت به معیار شاخص در طول روز جلسه معاملاتی روز پنجشنبه ماهانه انقضای. هند معیار Sensex و جذاب میان فرار معاملات منتهی به روز خود را صاف بر روی ولرم جهانی نشانه ها و نگرانی ها در مورد افزایش رمان Coronavirus موارد است.

معیار Sensex پایین بود توسط 26.88 امتیاز یا 0.08% به نزدیک در 34,842.1. 50-به اشتراک گذاری بسیار خوب بود با 16.4 امتیاز یا 0.16% به 10,288.9. برعکس بسیار خوب Midcap 100 شاخص شد تا 0.89% و بسیار خوب Smallcap 100 رز 0.51%.

اخبار مرتبط

کارشناسان بازار اعلام کرده اند که midcap و smallcap شاخص شده اند outperforming بازارهای سهام در چند جلسه معاملاتی با توجه به افزایش خرده فروشی مشارکت. Sanjeev Hota رئیس تحقیقات Sharekhan توسط BNP Paribas گفت: “چند ماه گذشته دیده می شود قابل توجهی خرده فروشی مشارکت که تمایل به تعقیب بالا حرکت سهام که معمولا smallcap و midcap. این می تواند یک عامل مهم که باعث smallcap و midcap که می تواند رانده اند outperformance در smallcap و midcap بخش. علاوه بر این بازارهای گسترده تر است که کاهش یافته است بیش از این معیار به طوری که آنها می تواند به بازی گرفتن تا به معیار.”

بسیار خوب Midcap 100 و جذاب Smallcap 100 تا کنون در این هفته افزایش یافته است 3% و 3.47% بود اما بسیار خوب افزایش یافته است 1.08% تا کنون در این هفته است. اما بعید است که بازار گسترده تر رالی حفظ خواهد شد. “هرگاه نقدینگی محور تجمع این احتمال وجود دارد که جریان پایین رفتن به بخش های دیگر مانند smallcap و midcap به عنوان به خوبی. اما نقدینگی محور تجمع پایدار نیست به عنوان آن را معکوس می تواند به طور ناگهانی وجود دارد و می تواند سالم و اصلاح” گفت: Sanjeev Hota از Sharekhan توسط BNP Paribas.

بازارهای جهانی باقی مانده فرار با بازارهای آسیایی دیدن ضعیف معاملات با ثبات نسبی بازار بورس هنگ کنگ و کره جنوبی کاهش 0.5% به 2.27%. در مقابل شانگهای کامپوزیت چین معیار بود تا با 0.3 ٪ است. به بازارهای آسیایی در زمان نشانه خود را برای بازارهای آمریکا که در آن داوجونز در معاملات قبلی خود چهار جلسه توسط 2.27% در ترس از افزایش Covid-19 موارد پیش بینی آغاز موج دوم رمان Coronavirus موارد در بزرگترین اقتصاد جهان.

بازارهای سهام در اروپا بودند معاملاتی مخلوط در روز پنج شنبه با معیار در فرانسه و آلمان بین 0.19% و 0.23 درصد بود. با این حال بریتانیا FTSE 100 پایین بود توسط 0.2%. داو جونز مینی آتی بودند توسط 112.5 نقاط در زمان فشار دهید.

بسیار خوب دیدم فرار جلسه معاملاتی نوسانی بین سود و زیان قبل از دادن سود در آخرین ساعت از بسته شدن معاملات در جلسه روز را پایین. بسیار خوب در طول جلسه معاملاتی را لمس کرده بود و پایین نقطه 10,194.5. بازارهای سهام نیز نهفته تجدید نظر تولید ناخالص داخلی طرح توسط صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) که پیش بینی انقباض 4.5% در هند تولید ناخالص داخلی برای سال مالی 2021. صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده بود رشد 1.9% برای هند در طول همان دوره است. صندوق بین المللی پول آن تجدید نظر طرح به دلیل دوره طولانی تر از مستند و کندتر از حد انتظار بهبود اقتصادی.

خارجی نمونه کارها سرمایه گذاران به خرید سهام به ارزش $2.85 میلیارد و در مجموع تا ژوئن 23. در چهارشنبه FPIs خرید سهام به ارزش $$232.4 میلیون موقت داده ها را نشان می دهد; داخلی سرمایه گذاران نهادی به فروش سهام به ارزش $200.6 میلیون.

ICICI اوراق بهادار در گزارش خود اعلام کرد که افزایش Covid-19 موارد می تواند صدمه دیده سهام جریان می یابد. “منفی در رشد با توجه به افزایش موارد COVID-19 ترس از موج دوم در سطح جهان و محدود محرک های مالی تا کنون را در حفظ حقوق صاحبان سهام و جریان ریسک دارایی های تحت بررسی برای هند گفت:” کارگزاری در گزارش خود. ماهنامه انقضای روز آینده و گزینه های بخش شاهد حجم ارزش Rs 41.62 لاخ کرور این است که در برابر شش ماه به طور متوسط تومان 13.9 لاخ کرور.

بزرگترین بازنده در این بسیار خوب بودند رنگ آسیایی, Hindalco, هند, نفت, شرکت, Eicher موتور و HCL Technologies, کردن 3.13%, 2.34%, 2.12%, 2.1%, و 2٪. بزرگترین برندگان بودند ITC قهرمان Motocorp Bajaj سرمایه گذاری, Kotak Mahindra Bank و گیل تا 5.5%, 2.86%, 1.89%, 1.73%, و 1.68%. Sectorally های بسیار خوب آن بسیار خوب ملک بسیار خوب فلز بسیار خوب PSU بانک و جذاب رسانه ها بزرگترین بازنده.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de