جدید فرار از واقعیات: isolationist سفر

در حال حاضر در COVID-19 عصر سفر مملو از خواسته های اجتماعی فاصله و بهداشت. به عنوان مردم شروع به فکر کردن در مورد سفر یا توسط خود و یا با خانواده و یا دوستان شرکت های سفر pivoting با ارائه جدید و راه هایی برای ارائه به دور از جمعیت.

در پیگیری از خارج از منزل بزرگ

قبل از همه گیر کمتر از 20 ٪ از آمریکایی ها صرف زمان خارج از منزل بیش از یک بار در هفته با توجه به فضای انجمن صنعت. پس از بزرگسالان دوچرخه فروش افزایش یافته است 121% در سراسر کشور; در ورمونت, خرید و فروش مجوز ماهیگیری رفته اند تا 50 درصد است. در اخیر مک کینزی بررسی چگونه رفتارهای در حال تغییر به دلیل COVID-19 و 18 درصد می گویند که آنها در حال صرف زمان بیشتری را خارج از منزل که در آن نرخ انتقال ویروس هستند که پایین تر است.

در حال حاضر حتی تلاش است که به نظر می رسد به دستور یک تیم در حال ارائه خود هدایت گزینه های. قایقرانی جهان معرفی خود هدایت تورهای قایقرانی برای افراد و گروه های کوچک در سیاتل; ساراسوتا فلوریدا; میشیگان شمالی و مین.

Llamas کمک به حمل بارهای بر افزایش پیک نیک و multiday treks با Paragon راهنماهای در Vail, کلرادو. این شرکت ادامه خواهد داد به ارائه هدایت سفرهای اما کسانی که به دنبال جلوگیری از تماس انسان می تواند اجاره یک لاما و آن را به تنهایی (لاما اجاره شروع در $100 یک روز ناهار افزایش هزینه $490 دو).

کمپینگ که در آن هیچ کس را پیدا خواهد کرد شما

می توان آن را سخت برای به دست آوردن یک نخست کمپینگ نقطه در تابستان از طریق Recreation.gov این سایت رزرو که نشان دهنده 12 سازمان های فدرال مدیریت زمین های عمومی از جمله خدمات پارک های ملی دفتر مدیریت زمین و خدمات جنگل ایالات متحده. پیش بینی افزایش سفر در فضای باز داخلی ممکن است تنها سفت فشار.

یک راه حل: به دنبال زمین های خصوصی. وب سایت ها و برنامه های مانند Hipcamp و Campspace اتصال اعضای کمپ با مالکان.

“خارج شدن ضروری برای سلامت انسان و شادی و در این زمان لحظه در زمان استرس و اضطراب, خارج از منزل, مهم تر از همیشه گفت:” الهام Ravasio مدیر اجرایی Hipcamp که مدیریت رزرو در بیش از 300,000 سایت در ایالات متحده است. حدود یک سوم از سایت بوم چادر خیمه یا خانه درخت.

Hipcamp انتظار مشغول تابستان است. در حال حاضر در آن مالکان را به دست آورده و سه بار به عنوان بسیاری به عنوان آنها در مارس 2019.

یکی دیگر از خدمات Tentrr ارائه می دهد سایت در زمین های خصوصی با آلن … -سبک مبله چادر و outhouses. سایت طیف وسیعی از آبجوسازی در منطقه دریاچه انگشت نیویورک (از $145) به یک مزرعه در ایالت تنسی (از $75).

“من نمی خواهم متوسط camper است که تمام این مسائل گفت:” کن فورد که به تازگی ساخته شده یک Tentrr سایت در خانواده ملک در نزدیکی Wevertown نیویورک در Adirondacks (150$در شب). “من می خواهم یک کسی که همواره در یک موتور سیکلت با هیچ چیز و آن را کلید در دست.”

گروه تورهای گسترش

دست sanitiser شده است در اتوبوس از سفر گروه. در حال حاضر کسانی که اتوبوس خواهد بود scrubbed را اشغال کاهش می یابد و مسیرهای جدید تاسیس به عنوان شرکت های تور مانند Collette و G Adventures راه اندازی مجدد پس از همه گیر که شامل ارائه سخاوتمندانه لغو سیاست.

فعال شرکت های تور مانند backroads است فکر می کنم به طور طبیعی اجتماعی فاصله فرم از سفر مانند دوچرخه سواری و پیاده روی خود را قرض دادن به خواسته های فعلی. در ماه جولای backroads است به از سرگیری برنامه های سفر در ایالات متحده در مکان هایی مانند آریزونا آریزونا و فلوریدا کلید. این شرکت با در نظر گرفتن متوسط از تمام مسافران در شروع یک سفر کاهش اندازه گروه به طور متوسط حدود 10 و برنامه ریزی گروه کمتر وعده های غذایی.

برای برخی از شرکت ها که به دنبال به جلو به سفر بین المللی شدن آن جای پای عقب بحران ارائه می دهد یک برنامه سفر تنظیم مجدد. جغرافیایی اعزامی قصد دارد در تغییر آن تورهای پیاده روی برای جلوگیری از شلوغ مقصد در مکان هایی مانند ژاپن است.

“این یک چالش است” گفت: همین جورج که راهنمای سه شرکت را در سفر به ژاپن از جمله کیوتو بهار آینده “اما آن را نیز هیجان انگیز به فکر می کنم در مورد خارج از مورد ضرب و شتم مسیر مکان های که ما می توانید ببینید که روشن خواهد شد روح و روح از کیوتو.”

در آینده مسافران نخواهد بود تور بانکوک با توک توک با G Adventures. در طراحی مجدد آن سفر برای همه گیر کوچک-گروه تور اپراتور قصد دارد به رها کردن عناصر که بیش از آن را ندارد کنترل کامل مانند تمیز کردن توک-tuks — و کار در ارائه چیزهایی مانند اختصاص کرسی در وسایل نقلیه برای اطمینان اجتماعی فاصله و اتاق یک نفره, بدون مکمل شارژ.

Pivoting به گروه های کوچک

اجاره کابین ویلا ها و rv ها و یا houseboats گروه های کوچک می توانید تمرین های اجتماعی فاصله در انزوا. خانواده و دوستان که تصمیم به سفر با هم در آینده نزدیک پیدا خواهد تفریحی و خدمات پوسته پوسته شدن به آنها کت و شلوار.

هنگامی که چشم انداز رویداد, سفر, سقوط coronavirus صخره صاحبان سرو دریاچه املاک و 500 هکتار ترکیب در نیویورک, هادسون دره است که به طور معمول متکی در مراسم و جلسات در تابستان تصمیم به محوری از غذا به گروه های زیادی برای بازگشایی به عنوان یک رفت و آمد مکرر ارائه می دهد که مقدار زیادی از اجتماعی فاصله. در حال حاضر مسافران می تواند اجاره 18 کلبه که خواب دو به 12 نفر و لذت بردن از افزایش کوه های ورزشی مانند والیبال و تنیس و شنا در دو دریاچه. مهمانان نظم وعده های غذایی تحویل داده می شود و ترتیب فعالیت از طریق یک سرایدار با استفاده از متن یا ویدئو کنفرانس (نرخ از $1,180 یک هفته).

در ماه ژوئن بر اساس شهر نیویورک سفر آژانس سوار فراتر از شروع اردوگاه سوار خصوصی برنامه اردوگاه مستقر در استراحتگاه لوکس از رود آیلند به مونتانا با یک کمپ اختصاصی مشاور سازماندهی فعالیت های کودکان (قیمت از حدود 1200 $در یک شب به علاوه $1000 به $2,000 یک هفته به اردوگاه مشاوران).

ماجراجویی های بین المللی که دارای تخصص در تورهای خصوصی به مکان هایی مانند کوه کلیمانجارو پیدا کرده است که علاقه به سفر در ایالات متحده توسط کنگره. شش روز در آن خصوصی آلن … سایت نزدیک به پارک ملی یلوستون از جمله وعده های غذایی گشت و گذار و یک راهنمای شروع می شود در $از 2900 یک فرد است.

Roadies که ارائه می دهد برنامه های در بالا از خط اتوبوس های مدل پس از rock-star تورهای ارائه شده است مربیان به گروه های خصوصی تا 10 گذراندن یک هفته دیدار ما باز گلف اسکی در رشته کوه های راکی و یا از wineries کالیفرنیا (شروع قیمت حدود 4000 $در یک فرد).

بیشتر گزینه های مقرون به صرفه شامل تورهای خصوصی ارائه شده توسط موآب ماجراجویی مرکز در جنوب یوتا اجرا می شود که, قایق سواری در, دوچرخه سواری در کوهستان و سنگ نوردی سفر. بالا رفتن از درس های است که به طور معمول هزینه 107 دلار یک فرد هزینه خواهد شد $595 تا چهار نفر است.

“ما همیشه می خواهم انجام تورهای خصوصی اما هرگز تبلیغ آن گفت:” براندون دریاچه مالک موآب ماجراجویی مرکز. “در حال حاضر ما ساخته شده است یک مسیر موازی برای مردم به انتخاب آنها با راحت ترین.”

زن و شوهر حباب درست کردم cozier

تصاویر از سواحل خالی و غروب آفتاب نوشیدنی برای دو نفر: در بسیاری از صنعت سفر در حال حاضر caters به ارتباط با وعده بستن هر کس دیگری.

“ما انجام داده ایم اجتماعی فاصله برای سال. آن چیزی است که ما ساخته ایم با نام تجاری ما” گفت: آدم استوارت, معاون رئیس صندل های تفریحی که در عمل 15 خواص فراگیر در شش کشورهای کارائیب. “عاشقانه نیاز به حفظ حریم خصوصی است.”

استراحتگاه که اکثر آنها بازگشایی این تابستان, تهیه, به, دو فاک با دو فرد خیساندن وان هممککس برای دو و شام خصوصی در ساحل. زمانی که استراحتگاه بازگشایی, را, رستوران, جداول خواهد بود فاصله دورتر از هم جدا. آسانسور سفر خواهد بود محدود به یک زن و شوهر است. سی و مسافر اتوبوس است که انتقال مهمانان از فرودگاه را حداکثر 10. ساحل احزاب با رم نوشیدنی و رگی باقی می ماند اما اضافه استوارت “ما نمی خواهد داشتن خط conga.”

محدود به کارکنان و مهمانان تنها فراگیر اقامتگاههای تفریحی بیشتری را ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی.

“با همه چیز بودن موجود به رفت و آمد مکرر خود من واقعا نمی هر گونه ترس گفت:” بابی Mergenthaler یک خانه بهداشت کارگری در Kouts ایندیانا که رزرو یک هفته ای سفر با شوهرش در ماه نوامبر به جشن سالگرد خود را در فراگیر اسرار کلاه کانا توچال & آبگرم در جمهوری دومینیکن.

تفریحی متشکل از stand-alone مهمان چهارم از بالا پایان بلوفیلدس خلیج ویلا در جامائیکا است که با خود آشپز (ویلا شروع در $980) به آلن … چادر در جمعی Vail در کلرادو (از $249) و بودجه دوستانه خانه کوچک اجاره قایق رانی در خلیج فرار کرد در ویسکانسین (از $125) می گویند آنها به طور طبیعی پیکربندی شده برای COVID-19 سفر عصر.

“خانه در نزدیکی نیست دیگران شما را کمی به صفر تماس با افراد دیگر و شما در یک بیابان تنظیم که در آن شما می توانید از حالت فشرده خارج” گفت: Dan Dobrowolski صاحب قایق رانی خلیج فرار کرد و اضافه کرد که بسیاری از تعطیلات آخر هفته تابستان به فروش می رسد.

یک حباب از یک

ممکن است مدیران از Facebook صفحه Solo Travel Society خواسته خود را 260,000-برخی از اعضای “اتحاد همه گیر تغییر چشم انداز خود را در چگونه شما خواهد شد سفر انفرادی رفتن به جلو؟”

در عرض سه ساعت نزدیک به 200 پاسخ حیطه زد از ترس ابتلا به این ویروس در یک پرواز به بی حوصلگی با محدودیت های مسافرتی. اما اکثر hewed در انعطاف پذیر جهت کریس Engelman از اتاوا, ایلینوی که نوشت: “سفر من را خوشحال می کند. من قصد دارم برای ادامه زندگی از شادی.”

“مردم به دنبال در سفرهای جاده ای در حباب خود را در ماشین خود گفت:” جانیس واو بنیانگذار سایت SoloTravelerWorld.com که او نیز اجرا می شود, سفر انفرادی جامعه در Facebook که در آن عضو هستند و همچنین صحبت کردن در مورد, انفرادی, کمپینگ و خود هدایت پیاده روی و دوچرخه سواری سفر.

انفرادی مسافران اغلب پیوستن به تور و شرکت هایی مانند Tauck را catered به آنها با حذف تک مکمل ها در برخی از سفرهای. اما با سفرهای خارج از کشور در انتظار به دلیل مرز محدودیت ها و گروه سفرهای بالقوه سلامت, تهدید, Audley, سفر یک تور سفارشی اپراتور گفت: خصوصی سفر این طراحی شده است برای تکنوازی در دو برابر از اواسط ماه مارس نشان می دهد یک تغییر به دور از گروه خروج.

برای تابستان و پاییز کارن Kabot, بنیانگذار, انفرادی, فرار, قصد دارد به جای گروه کوچک سفر به مکان های مانند مراکش با سفر آخر هفته در روستایی شمال, که در آن بسیاری از مشتریان خود را می توانید درایو تا زمانی که آنها راحت با ایمنی مسافرت هوایی. پیاده, قایق رانی و آشپزی فعالیت های ممکن در دستور کار است.

“ما را به لحاظ اجتماعی فاصله شام” او گفت:. “این ممکن است بسیار طولانی میز شام یا دو جدول. ما در حال تنظیم.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de