5 ساله, تالار گفتگوی تونی Hudgell افزایش £1 میلیون با پیاده روی

کنت ژوئن 26

پنج ساله تونی Hudgell مطرح است بیش از £1 میلیون ($1.24 میلیون) برای بیمارستان لندن که زندگی او را نجات داد با پیاده روی 10 کیلومتر در خود جدید مصنوعی, پاهای, پس از الهام کاپیتان تام شکستن رکورد چالش است.

تونی دچار نزدیکی کشنده سوء استفاده از تولد او پدر و مادر هنگامی که او یک کودک بود که منجر به قطع پاهای خود را.

او مادر خوانده پائولا Hudgell گفت: دریافت مجموعه ای از اندام جدید در ماه فوریه و از راه رفتن به سختی یک گام یک ماه پیش او در حال حاضر می تواند قدرت را از طریق صدها متر در هر روز است.

چالش بوده است “واقعا سرگرم کننده” تونی گفت و اگر چه سخت برای شروع با آن حال کردم ساده تر روز به روز. او گفت که او احساس “واقعا خوب” به هدف خود دست از پیاده روی 10 کیلومتر (6.2 مایل) در ماه ژوئن با روز به یدکی.

Hudgell گفت: تونی مبارزه برای زندگی خود را زمانی که او برای اولین بار او را ملاقات نمود در Evelina لندن بیمارستان کودکان هنگامی که او چهار ماه است.

“او می خواهم تا به حال تمام اندام خود را شکسته و او می خواهم تا به حال خون تروما به صورت سپسيس چند ارگان شکست و آنها هرگز انتظار او را به زنده ماندن او گفت:” در خانه کنت در جنوب شرقی انگلستان است. “ما او را به خانه (…) او شکسته شد, shutdown, کوچک, کوچک و کم وزن پسر بچه کوچک است.”

Hudgell و به تصویب رسید تونی در سال 2016. “ما نمی خواستیم او را به رفتن در هر نقطه دیگری او پسر کوچک ما پس از آن,” او گفت:.

مشاور Michail Kokkinakis گفت: تونی عزم و حمایت از خانواده اش کمک کرده بود او را به مقابله با عملیات های متعدد.

“من او را دیده پر رونق و من او را دیده شدن این بسیار با اعتماد به نفس و روشن و پسر جوان او امروز است,” او گفت:.

“او یک الهام بخش برای همه ما است.”

تونی در چالش بعد از دیدن تام مور 95 سال ارشد خود را, پیاده روی 100 دور از باغ خود را با استفاده از یک پیاده روی قاب, بالا بردن £33 میلیون.

او هدف اولیه 500 پوند در حال حاضر تصویب “کاملا باور نکردنی” 1 میلیون مادر او گفت:.

او گفت: تونی بود در حال حاضر سریع و با اعتماد به نفس در خود جدید است.

“(آن را) باور نکردنی است به فکر می کنم فقط سه و نیم هفته پیش او به سختی می تواند چند مرحله است.”

تصمیم گیری در آینده چالش بود “سوال سخت” تونی گفت: اما در دراز مدت او در حال تبدیل شدن به یک پلیس. “من می خواهم به دستبند مردم بد و دزدان” او گفت:. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de