هر دو بازیکنان ایران اشتباهات توسط پرستاران حافظ الکس مک کارتی به عنوان توپچی ها را از شکست های پی در پی بود که چپ امید خود را از بالا به چهار پایان در ژنده پوش.

مک کارتی را گاه به گاه عبور در 20 دقیقه اجازه 21 ساله Nketiah به رهگیری و راه رفتن توپ به یک شبکه خالی و حافظ بود و مقصر دوباره در اواخر به عنوان 20 ساله Willock گل اول خود را در لیگ برتر هدف است.

شکست در منچستر سیتی و Brighton & Hove Albion به حال سمت چپ آرسنال را در محل 11th اما پیروزی خود را در سواحل جنوبی برداشته آنها را به نهم با 43 امتیاز از 31 بازی-هشت پشت چهارم قرار می گیرد چلسی بودند که شهر بازی بعد.

“ما تا به حال دو بسیار دشوار است هفته گفت:” در آرسنال باکاری سانیا با سمت داشتن رنج می برد در آخرین بریده بریده نفس کشیدن 2-1 شکست برایتون پس از 3-0 drubbing در منچستر سیتی.

“من نگران بود پس از شکست در برایتون آن را واقعا لمس تیم اما من می توانم ببینم دیروز واکنش بود واقعا مثبت,” او اضافه شده است.

“در برابر برایتون ما تا به حال در مجموع کنترل و انداخت بازی دور در هفت دقیقه. من می دانم که این تیم می تواند انجام دهد زمانی که ما در 100 درصد اما اگر نه ما متوسط است.”

آرسنال به خوبی ارزش خود را حاصل کار دو تیم منجر شود در داغترین روز از سال با اتلتیک بیلبائو قابل توجه میره که مدت کوتاهی قبل از Nketiah pounced در مک کارتی خطا.

ساوتهمپتون را ناتان ردموند شلیک به سمت تور و شین لانگ قدرتمند تلاش مجبور جریمه نجات از امیلیانو مارتینز به عنوان میزبان بسیج, اما آنها تا به حال جک Stephens ارسال در 84 برای پایین آوردن بیلبائو.

Willock ساخته شده و سپس نقاط امن در 87 مراسم اهدای عنوان مک کارتی موفق به جمع آوری یک ضربه شدید. با وجود این شکست 14-قرار داده Saints نگاه امن 10 امتیاز بالاتر از منطقه سقوط.

ساوتهمپتون مدیر رالف Hasenhuettl مک کارتی گفت: تصمیم گیری در مورد نیاز به بهبود است.

“ما می دانیم که بازی بیشتر در اختیار شرکت و این بدان معنی است که دروازه بان به توپ بیشتر و هنوز هم برخی از چیزهایی که او برای بهبود هنگامی که به بازی های کوتاه و بلند و به همین دلیل این اشتباهات اتفاق می افتد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de