به عنوان COVID-19 مورد افزایش کاخ سفید به دنبال قراضه ‘Obamacare’

واشنگتن ژوئن 26

به عنوان COVID-19 موارد افزایش بیش از نیمی از کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار به دیوان عالی کشور برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دولت را بالا دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه آمد همان روز دولت گزارش داد که نزدیک به نیم میلیون نفر که از بیمه خود را در میان اقتصادی shutdown به سرعت گسترش COVID-19 بدست پوشش از طریق HealthCare.gov.

دولت قانونی مختصر باعث می شود هیچ اشاره ای به ویروس.

بیش از 20 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن سلامت خود را تحت پوشش و حمایت مردم از قبل موجود شرایط بهداشتی نیز می تواند در معرض خطر قرار داده اگر دادگاه موافقت با دولت در یک مورد است که نمی تواند شنیده ام قبل از سقوط.

مجلس نانسی پلوسی لعنتی دولت در آخرین حرکت خود در یک نبرد پارتیزانی بیش از “Obamacare” که کشیده تا به صورت کامل دهه پس از تصویب این قانون در سال 2010.

پلوسی در حال برنامه ریزی یک رای طبقه اوایل هفته آینده خود لایحه به گسترش ACA.

“وجود دارد هیچ توجیه قانونی و نه اخلاقی بهانه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاجعه بار تلاش به دور از آمریکایی ها مراقبت های بهداشتی” او در بیانیه ای گفت.

فقط به عنوان ملت به نظر می رسید به کنترل بهتر بر روی ویروس شیوع ایالت از جمله آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان نوادا و تگزاس گزارش افزایش موارد است.

و بیش از نیمی از کشورهای در حال دیدن صورت را افزایش می دهد.

خشم بیش از مشکلات با “Obamacare به” یک بار برنده شدن موضوع برای جمهوری خواهان کمک به آنها برای به دست آوردن کنترل از خانه در سال 2010 و سنا در سال 2014.

اما سیاست موضوع بدبختانه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به تحویل سال 2017 در نذر خود را “لغو و به جای” سلامت قانون است.

دموکرات ها بودند که انرژی خود را از دفاع موفق از ACA و کمک به برنده شدن خود را پشت خانه.

در مورد قبل از اینکه دادگاه عالی تگزاس و دیگر محافظه کار به رهبری متحده استدلال می کنند که ACA اصل ارائه شده بر خلاف قانون اساسی پس از کنگره تصویب قوانین مالیاتی در سال 2017 که حذف قانون را منفور جریمه برای داشتن بیمه بهداشت و درمان است اما در جای خود باقی مانده آن نیاز است که تقریبا همه آمریکایی ها باید پوشش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است در این وزن از دولت او پشت چالش قانونی.

اگر بیمه سلامت شرط باطل است “پس از آن لزوما به شرح زیر است که بقیه ACA نیز باید سقوط” وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو نوشت: در روز پنج شنبه.

برجسته دیگر جمهوریخواهان از جمله سناتور. لامار الکساندر ایالت تنسی گفت: کنگره نمی قصد پایین آوردن کل قانون قابل توجه پوشش مجازات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمایش در چه بخش هایی از ACA ممکن است نگهداری می شود و یا جایگزین اگر این قانون لغو منتقل شده در طول زمان.

اما در استدلال حقوقی آن همواره خلاص شدن از “Obamacare به” مقررات منع کرده است که شرکت های بیمه از تبعیض علیه افراد در حساب از سابقه پزشکی خود را.

با اینحال تهمت بارها مطمئن باشید آمریکایی ها که مردم با شرایط از پیش موجود هنوز هم محافظت می شود. نه کاخ سفید و نه کنگره جمهوری خواهان مشخص شده اند چگونه است.

به گزارش دولت نشان از افزایش علامت یو پی اس برای پوشش بهداشت و درمان تحت ACA میان COVID-19 shutdown آمد از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

ارقام جزئی هستند زیرا آنها نمی شود علامت یو پی اس از ایالات متحده است که اجرای خود را بیمه بازار. عمده ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک نیست شمارش در آمار فدرال.

حدود 27 میلیون نفر ممکن است از دست داده اند و کار مبتنی بر پوشش با توجه به اخراج و معلوم نیست چه اگر هر چیزی — آنها در حال تبدیل به یک شکست.

افرادی که از دست دادن کارفرما مراقبت های بهداشتی واجد شرایط برای ثبت نام دوره برای یارانه, برنامه های اوباما-عصر قانون. بسیاری نیز ممکن است واجد شرایط برای پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای انجام تا آنجا که ایالات مانند کالیفرنیا به کشتزارهای این به راحتی در دسترس پشتیبان گیری.

در پاسخ مقامات دولت می گویند که آنها به روز شده اند HealthCare.gov سایت به آن را آسان تر برای مصرف کنندگان به پیدا کردن اطلاعات در ویژه ثبت نام دوره.

روز پنج شنبه در این گزارش از دولت نشان داد که در مورد 4,87,000 مردم با امضا HealthCare.gov پس از از دست دادن محل کار خود را تحت پوشش این سال است. که افزایش 46 درصد از مدت زمان مشابه سال گذشته است.

این معلوم نیست از دولت اعداد چگونه بسیاری از جدید ثبت نام از دست داد پوشش خود را به دلیل اخراج با توجه به همه گیر. CMS نیز هیچ برآورد که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد در نهایت به دنبال پوشش از طریق اوباما بهداشت قانون به عنوان یک نتیجه از امواج شوک اقتصادی. به طور کلی وجود دارد 60 روز پنجره به اعمال پس از از دست دادن پوشش.

این گزارش در بر داشت یک ارتباط روشن. “در حالی که به قدر ممکن است نامشخص دست دادن شغل به علت COVID-19have منجر به افزایش ثبت نام در HealthCare.gov” آن گفت:. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de