بایدن به دنبال اعاده حقوق مردم در کشمیر; نا امید با NRC, کا

واشنگتن ژوئن 26

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به هند می خواهد به گرفتن گام های لازم برای بازگرداندن حقوق از همه کشمیری و ابراز ناامیدی از تابعیت (متمم) قانون و اجرای NRC در آسام.

“این اقدامات مغایر با این کشور سنت طولانی مدت از سکولاریسم و با حفظ چند قومی و چند مذهبی دموکراسی” با توجه به سیاست های کاغذ—’جو بایدن دستور کار مسلمان در جامعه آمریکا’ ارسال شده به تازگی در مبارزات انتخاباتی خود سایت.

گروهی از هندو آمریکایی ها رسیده اند به بایدن کمپین ابراز خشم خود را به زبان مورد استفاده در برابر هند و خواسته اند که آنها را به تجدید نظر در دیدگاه های خود را. این گروه همچنین به دنبال یک سیاست مشابه کاغذ در هندو آمریکایی است.

این بایدن کمپین نه پاسخ به سوالات در این زمینه است.

رعایت که بایدن را درک درد مسلمان-آمریکایی ها احساس می کنم نسبت به آنچه که اتفاق می افتد در اکثریت مسلمان کشور و کشورهای با جمعیت مسلمان قابل توجهی سیاست کاغذ clubbed با هم کشمیر و آسام در هند با, مجبور, بازداشت بیش از یک میلیون مسلمانان اویغور در غرب چین و تبعیض و جنایات علیه برمه را Rohingya اقلیت مسلمان.

“در کشمیر هند دولت باید تمام اقدامات لازم را برای بازگرداندن حقوق همه مردم کشمیر. محدودیت در مخالفت مانند جلوگیری از تظاهرات مسالمت آمیز و یا خاموش و یا کم کردن سرعت اینترنت تضعیف دموکراسی گفت:” سیاست کاغذ در اسلام آمریکایی.

“جو بایدن نا امید شده است با اقداماتی که دولت هند گرفته شده با اجرای و پس از ثبت ملی شهروندان در آسام و عبور از تابعیت اصلاح عمل به قانون” آن را گفت.

بایدن به عنوان ایالات متحده سناتور و برای چندین دهه به عنوان معاون رئیس جمهور تحت ریاست جمهوری باراک اوباما به مدت هشت سال شناخته شده است به عنوان یکی از بهترین دوستان از هند و هندی-آمریکایی آن را گفت.

او نقش کلیدی در عبور از هند و آمریکا-هسته ای غیر نظامی ایران و به عنوان معاون رئیس جمهور او حمایت افزایش تجارت دو جانبه به حواله 500 دلار امریکا میلیارد دلار در سال است. به خوبی ارتباط با آمریکایی های هندی تبار بایدن به طور منظم به میزبانی دیوالی در معاونت ریاست جمهوری اقامت آن گفت.

“بایدن درک مسائل تأثیر هندوستان مسائل مرزی تروریسم هجوم تروریسم در سراسر مرز در کشمیر موضوع هندو و اقلیت رنج در کشمیر مسائل در هند و اقیانوس آرام منطقه با چین و افزایش نقش هند به عنوان قوی تر و متحد آمریکا در تمام زمینه ها از جمله رشد اقتصادی, مبارزه با تروریسم, مبارزه برای حقوق بشر تغییر آب و هوا و امنیت جهانی,” بایدن حامی آجی جین Bhutoria گفت PTI.

“وجود دارد گروه های در عرض های مختلف و مقامات منتخب در گروه ما هل دادن زبان و دستور کار را برجسته اطلاعات غلط و آسیب رساندن حقایق در مورد چگونه هند به کار گرفته شده خود را موضوع داخلی در کشمیر لاداخ یا مهاجرت اصلاحات مربوط به NRC,” rued Bhutoria که همچنین ملی کمیته مالی برای بایدن.

Bhutoria گفت: ما به تازگی به روز شده سیاست مهاجرت به بلوک H-1B و دیگر ویزاها برای بقیه سال برای حفاظت از کارگران خود که کاملا مشکوک و صدمه دیده خواهد شد و اقتصاد است.

هند بیش از حد حق دارد به تعریف خود از سیاست های مهاجرتی برای حمایت از جمعیت و اقتصاد, او گفت:.

“من در آسام گواتی و من را دیده اند هجوم مردم در سراسر مرز و دور گرفتن مشاغل مهم منابع از مردم محلی در شمال شرقی ایالت” او گفت:.

“مهاجرت اصلاحات و NRC خوش قدم. اجرای این اصلاحات و استراتژی نیاز به بهبود و هند نیاز به انجام بهتر در مدیریت تغییر و نورد از اصلاحات” Bhutoria گفت. —PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de