دانمارکی ساعت به تعویق انداختن عروسی به دلیل اجلاس سران اتحادیه اروپا

کپنهاگ, ژوئن 26

دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen است به تعویق انداختن عروسی خود را در ماه آینده به دلیل اتحادیه اروپا در اجلاس آینده اتحادیه اروپا بودجه.

“این شورا در جلسه ای در بروکسل صورت می گیرد در روز شنبه در ژوئیه که در آن ما در حال برنامه ریزی عروسی. رفو. اما من باید به مراقبت از من کار و مراقبت از دانمارک منافع. بنابراین ما مجبور به تغییر برنامه یک بار دیگر” Frederiksen گفت: در Instagram account.

این دومین بار است که او موکول مراسم. در سال گذشته Frederiksen به تعویق افتاد و این به دلیل ملی انتخابات در تاریخ 5 ژوئن که او را به رهبری سوسیال دموکرات ها برای تشکیل یک حزب اقلیت دولت است.

Frederiksen و نامزدش بو Tengberg ملاقات در سال 2014 و مشغول شدم در سال 2017, با توجه به اضافی Bladet.

Frederiksen گفت: او را “احتمالا موفقیت در ازدواج به زودی” و ستایش نامزدش صبر.

پس از یک تعداد جلسات مجازی اتحادیه اروپا برنامه ریزی فیزیکی نشست شورای اروپا 17-18 ژوئیه به بحث در مورد در میان چیزهای دیگر, یک جدید در دراز مدت بودجه اتحادیه اروپا.

دانمارک یکی از چهار کشور — همراه با اتریش و سوئد و هلند — که مخالف کمک های مالی به عنوان وام های تحت بازیابی صندوق و همچنین اصرار بر 2021-27 بودجه اتحادیه اروپا بیش از 1.0% از بلوک ناخالص ملی درآمد. چهار کشور شده اند استدلال برای کوچکتر مجموع پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de