هند به احتمال زیاد برای عبور از رکورد 55 لاخ تن شکر صادرات

India’s highest exports had touched 49 lakh tonnes in 2007-08.هند بیشترین صادرات را لمس کرده بود و 49 لاخ تن در 2007-08.

هند به احتمال زیاد به صادرات یک رکورد 55 لاخ تن شکر برای فصل 2019-20 با توجه به بالا مقامات صنعت. شکر millers قرارداد امضا کرده اند برای 52 لاخ تن و 48 لاخ تن در حال حاضر نقل مکان کرد Prakash Naiknavare, MD, فدراسیون ملی تعاونی قند Factoriess (NFCSF) اعلام کرد. صادرات می تواند آمار بالایی از 55 لاخ تن با توجه به این واقعیت است که millers هم تا سپتامبر سال 2020 به صادرات شکر گفت.

هند بیشترین صادرات را لمس کرده بود و 49 لاخ تن در 2007-08 که ماهاراشترا به اشتراک گذاری 29 بود لاخ تن است. در حال حاضر ما در حال حاضر عبور 48 لاخ تن او اشاره کرد. بیشتر صادرات کمک خواهد کرد که کنترل موجودی و همچنین بهبود قیمت های داخلی, او گفت:. صادرات از هند در 2018-29 شد 38 لاخ تن و 6.4 لاخ تن سال قبل.

اخبار مرتبط

برزیل منحرف شده است در اطراف 46-48 درصد از نیشکر برای تولید شکر و انتظار می رود که به تولید حدود 360 لاخ تن در برابر 260 لاخ تن فصل گذشته در نتیجه تولید اضافی 100 لاخ تن شکر برای بازار جهانی است.

در 2018-19, برزیل به حال منحرف 30 درصد از آن عصا و 33 درصدی نسبت به سال قبل برای تولید شکر اما مستند به آمار برزیل سخت Naiknavare گفت. مقدار که هند قرارداد و نیز صادر شده است که تقریبا 50 درصد خام و 50% سفید و این بازار هنوز هم گرسنه برای قند و شکر به دلیل آنچه اتفاق افتاده است در برزیل که بزرگترین صادر کننده او اشاره کرد.

کار در برزیل بزرگترین بندر سانتوس آهسته به زمین افتاده و به دلیل عدم وجود کار بارگذاری که به طور معمول در زمان 12-15 روز است که در حال حاضر مصرف 45 روز Naiknavare نشان داد. این به این معنی شکر که از برزیل خواهد بود با تاخیر حدود 45 روز او
توضیح داد و افزود که این به هند پنجره اضافی و یا 10-15 روز برای صادرات است. فدراسیون بوده است جذاب به millers به به قرارداد را وارد کنید به طوری که آنها از دست دادن نیست استفاده و بسیاری از millers انجام داده اند تا او توضیح داد.

قیمت های بین المللی است که در حال حاضر در حال بالا از 11.7 سنت در هر پوند سه هفته پیش به 12.25 سنت در هر پوند و هنگامی که قیمت ها پایین آمده به دلیل هجوم شکر در بازار جهانی هند را از دست استفاده کرد. تا کنون برای هند عمده تقاضا از ایران و اندونزی و بنگلادش است. مقادیر بیش از 300000 تن نیز رفت و به مالزی برای اولین بار و همه تو رفتگی در دیوار بازارهای آفریقایی. اگر چه صادرات کند بود در طول مستند دوره مداخله به موقع از مواد غذایی وزارت, نگران, مقامات بندر حمل و نقل وزارت و راه آهن و هماهنگی بین آنها منجر به صادرات چیدن, او گفت:.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de