هند ساخت مهم تلاش در جهت از بین بردن قاچاق انسان: ما گزارش

واشنگتن ژوئن 26

هند ساخته شده تلاش های قابل توجهی نسبت به حذف قاچاق انسان در سال 2019 را به طور کامل با استانداردهای حداقل با توجه به ما گزارش.

مانند هند باقی مانده در لایه 2 از کنگره موظف 2020 گزارش قاچاق انسان وزارت امور خارجه این.

پاکستان شده است کاهش داد و به درجه 2 سازمان دیده بان لیست آنجا که دولت را به طور کلی افزایش تلاش های این گزارش گفت:.

چین از سوی دیگر باقی مانده است در پایین ترین ردیف 3 آن را به عنوان ساخته شده هیچ تلاش قابل توجهی برای از بین بردن قاچاق با توجه به گزارش منتشر شده توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حضور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بالای کاخ سفید مشاور Ivanka Trump.

“حزب کمونیست چین (CPC) و شرکت های دولتی اغلب وادار کردن شهروندان به کار وحشتناک در شرایط کمربند و جاده پروژه” Pompeo به خبرنگاران گفت: در حالی که انتشار این گزارش در روز پنج شنبه.

“هندوستان می کند و به طور کامل با استانداردهای حداقل برای حذف قاچاق است اما ساخت تلاش های قابل توجهی برای انجام این کار. دولت نشان داد به طور کلی افزایش تلاش ها در مقایسه با دوره گزارش قبلی; بنابراین هند باقی مانده در لایه 2” این گزارش گفت:.

از جمله این تلاش ها محکوم قاچاقچیان و تکمیل مشخصات بالا رسیدگی به یک مورد که شامل مقامات همدستی در قاچاق در یک دولت-تامین سرپناه خانه در Bihar, محکوم, 19 نفر در مورد, از جمله سه مقامات وزارت امور خارجه; با نفوذ سابق قانونگذار در میان 12 دريافت زندگی جملات را گفت.

بر اساس این گزارش دولت همچنین ثبت اطلاعات گزارش (FIRs) در برابر دیگر دولت بودجه خانههای امن در بیهار که متهم به آزار ساکنان از جمله قربانیان قاچاق. برای اولین بار این مدرس دادگاه عالی معکوس تبرئه در پیوند کار مورد.

دولت مرکزی اضافه شده بررسی بین دولت و فراملی قاچاق موارد به دستور آژانس تحقیقات ملی (نیا) آغاز شد که بررسی بین دولت با قاچاق. دولت همچنان به کار بر روی پیش نویس آن ضد قاچاق بیل و متعهد به اختصاص بودجه برای گسترش آن پلیس ضد قاچاق انسان واحد (AHTUs) به همه 732 مناطق آن را گفت.

دولت را برآورده نمی کنند حداقل استانداردها در چند حوزه کلیدی. دولت را جدی و یا پایدار تلاش برای پرداختن به آن همواره بزرگ قاچاق مشکل است. به طور کلی ضد قاچاق با تلاش به خصوص در برابر پیوند کار باقی مانده ناکافی این گزارش گفت:.

هند در گذشته را رد کرده است وزارت امور خارجه آمریکا گزارش سالانه قاچاق انسان که قرار هندوستان در یک لیست دیده بان تشریح آن یک “قضاوت و رویکرد تجویزی توسط یک دولت خارجی.” رعایت که قاچاقچیان بهره برداری از میلیون ها نفر از مردم در گوشت تجارت در هند, این گزارش گفت که قاچاقچیان هدف قرار دادن زنان و دختران بلکه متقلبانه استخدام تعداد قابل توجهی از نپالی و بنگلادشی زنان و دختران به هند به صورت قاچاق جنسی.

هند اعلام کرد: “این یک منبع برای کودک اسباب گردشگران و یک قسمت را برای کودک گردشگری جنسی. قاچاقچیان برای ربودن و نیروی هندی و نپالی زنان و دختران به عنوان “ارکستر رقصنده” در هند به خصوص در Bihar, جایی که دختران انجام با گروه های رقص تا آنها را به بازپرداخت بدهی های ساخته. قاچاقچیان بهره برداری از زنان و کودکان در قاچاق جنسی در مذهبی و مراکز زیارتی و توریستی آن گفت.

بر اساس این گزارش قاچاقچیان نیروی بسیاری از مهاجران هندی که به میل خود به دنبال اشتغال در خارج از کشور به ساخت و ساز داخلی در محل کار و کارخانه ها و دیگر کم ماهر بخش در بسیاری از مناطق به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس و مالزی و اغلب زیر استخدام تقلب و گزاف هزینه های استخدام.

“هندی زن داخلی کارگران در همه کشورهای حوزه خلیج فارس به ویژه کویت و عربستان سعودی به طور مداوم گزارش قوی از شاخص های کار اجباری از جمله عدم پرداخت دستمزد امتناع اجازه می دهد تا کارگران به ترک پس از اتمام قرارداد خود و سوء استفاده فیزیکی” آن را گفت.

در امارات متحده عربی کار قاچاقچیان را کارگران هندی در خارج از کشور در ویزای توریستی خودداری هویت خود را اسناد و حقوق و دستمزد و نیروی آنها را به کار به ویژه در ساخت و ساز. مقامات اخیرا شناسایی هندی کار اجباری قربانیان در ارمنستان پرتغال ساحل عاج و زامبیا و هندی زن فیلم قربانیان قاچاق در کنیا آن را گفت.

“قاچاقچیان بهره برداری Rohingya سریلانکا تامیل و دیگر مهاجر در انجمن و کار قاچاق. قاچاقچیان موضوع برخی از پسران از آسام بیهار و اوتار پرادش متحده به کار اجباری در نپال” در این گزارش اضافه شده است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de