ISRO تکنولوژی برای کمک به, West Bengal دولت حل و فصل ادعا بیمه از کشاورزان!

جمع آوری داده ها تکنولوژی را به کمک دولت به سرعت ارزیابی خسارت به محصول و صرفه جویی در زمان است که می شود به هدر رفته در ارزیابی فیزیکی از محصول آسیب می رساند.

به سرعت پرداخت مطالبات بیمه از کشاورزان که از دست خود ایستاده محصولات کشاورزی به دلیل بدی آب و هوا West Bengal دولت استفاده خواهد کرد ISRO را جمع آوری اطلاعات فن آوری. تصمیم می آید را در پی ضرر و زیان به کشاورزان در Kharif فصل PTI گزارش شده است. جمع آوری داده ها تکنولوژی را به کمک دولت به سرعت ارزیابی خسارت به محصول و صرفه جویی در زمان است که می شود به هدر رفته در ارزیابی فیزیکی از محصول آسیب می رساند.

مقامات دولت در بخش کشاورزی در حال مذاکره با ملی سنجش از دور مرکز (NRSC) از تحقیقات فضایی سازمان را در استفاده از سنجش از دور داده های ماهواره ای-کسب تکنولوژی برای ارزیابی خسارت به محصولات زراعی است.

اخبار مرتبط

تصمیم گیری به ما کمک خواهد کرد در تایید این ادعا از آسیب سریعتر و اطمینان از به موقع ارسال اطلاعات به شرکت های بیمه, دولت, وزیر کشاورزی Ashis بانرجی گفت PTI. او همچنین گفت که قبل از آن سیستم از کشاورزی مقامات بازدید از کشاورزان و تهیه گزارش جسمی بود و وقت گیر برای کشاورزان است. او در ادامه گفت که ارزیابی خسارت محصول حیاتی ترین و اساسی بخشی از کل فرایند است.

شرکت بیمه است که بیمه محصولات کشاورزی از کشاورزان نیز با توجه به تصویب آن به تغییر در روند ارزیابی آسیب وزیر گفت. بیش از 46 لاخ کشاورزان ذینفع تحت ‘بنگلادش Shasya بیما طرح’ دولت است. بیمه طرح آورده بود در سال 2019 توسط Mamata دولت است. به گفته وزارت امور خارجه دولت بیش از 21 لاخ هکتار از زمین کشاورزی شده است شامل به عنوان بخشی از این طرح است.

استفاده از فناوری های مختلف از جمله ماهواره و تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین شده است دیده می شود به عنوان یک تعویض بازی در محصول بیمه طرح برای کشاورزان است. الحسین ادعای حل و فصل همراه با فساد در سطح محلی در ارائه ارزیابی دقیق از آسیب به برخی از مسائل اصلی است که باید نگه داشته شود کشاورزان دور از بیمه زمین های خود را.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de